Şimdi Ara

yeni c4 112hp+plus alınıyor pazarlık yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar en sonunda kararımı verdim umarım doğru tercih olmuştur.citroen c4 112hp manuel confort+plus paket araç için pazarlık yapıldı fiyatı 51800 bin tl
    sizce nasıl bir tercih fikirlerinizi almak isterim ayrıca 112 hp ile 92 hp arasında 2500 tl fark var sizce bu fark verilmeye değermi yoksa 92 hp yeterlımıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanuzum -- 19 Nisan 2012; 22:20:27 >

• kardeş 90 lık ile 112 bg olan hdı motorların hangisinde bilmiyorum. sanırım 90 lıkta partikül filtresi var sen bi araştır birinde var birinde yok çünkü eğer alcağın 90 lıkta partikül filtresi varsa 112 lik olanı al ilerde sorun çıkaran ve pahalı bir parça.
  • Hayırlı olsun güzel tercih.. Aynı aracın 92 bg olanını kullanıyorum gayet memnunum..
  • 20 hp için 2500 liraya değer.. hayırlı olsun...
  • 90 lık 308 kullandım gayet yeterli ve seri bir motor hantal değil yani
  • hayırlı olsun fiyat fena degil gibi geldi bana.
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
    kesinlikle 112 psye değer 2500 tl fark .
    çünkü 1.6 92 ps 230 nm tork üretirken 112 ps 270 overboostla 285 nmlere kadar çıkabiliyor .Ayrıca max hızda 10 km sprintte 1.6 sn avantajı var 112pslik motorun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: speed_ylc

kardeş 90 lık ile 112 bg olan hdı motorların hangisinde bilmiyorum. sanırım 90 lıkta partikül filtresi var sen bi araştır birinde var birinde yok çünkü eğer alcağın 90 lıkta partikül filtresi varsa 112 lik olanı al ilerde sorun çıkaran ve pahalı bir parça.

partikül filtresi olayını ilk defa sizden duyuyorum bu gerçekten var mı varsa hangi modelde var aklıma kurt düşürdün arkadaşım şimdi
  • Bildiğim kadarıyla 112 bg lik olanında DPF var 90 lıkta yok
  • hayırlı olsun ama 2500 tl fark vermeye değmez kalıtelı chip tunıngle 115 hp 280 nm ye çok rahat çıkar zaten arada kı 2000 tl farkda yakıt paranız olur
  • dpf olayi cokta korkulacak bisey degil, manuel olmasida guzel bize hayirli olsun demek duser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, iyi fiyat almışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirDream

dpf olayi cokta korkulacak bisey degil, manuel olmasida guzel bize hayirli olsun demek duser.

1 arkadaşımın başına geldi 2500 tl ye halletti burdada hakkında konuşulmuş :http://forum.donanimhaber.com/m_42315035/mpage_1/key_/tm.htm
    biraz araştırdım ilk başta 90 lıklarda yok 110luklarda varmış ama artık peugeotunda sitesinde baktım tüm 1.6 hdı (90 ve 112) kullanılmaya başlanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Arkadaşlar merhabalar en sonunda kararımı verdim umarım doğru tercih olmuştur.citroen c4 112hp manuel confort+plus paket araç için pazarlık yapıldı fiyatı 50500 bin tl
    sizce nasıl bir tercih fikirlerinizi almak isterim ayrıca 112 hp ile 92 hp arasında 2500 tl fark var sizce bu fark verilmeye değermi yoksa 92 hp yeterlımıdır

bence 112 hp için değer
    92 de yeter ama fazladan tork zarar getirmez

ayrıca partikül filtresi için dert etmeyin katalitik konvertör gibi kolayca iptal edilebilir benzinlideki gibi.

evet doğayı daha fazla kirletiyoruz ama genel durum bu malesef.
  • Çok güzel araba.Hayırlısı olsun.
  • İyi tercih tebrikler, hayırlı olsun :)
  • bütçe varsa mutlaka 112ps olan modeli.
  • Hayırlı olsun. Güzel araç.
  • Arkadaşlar ben aracı cogunlukla şehir içinde kullanacağım belki yılda 1-2 sefer şehir dışı yaparım bu yüzden 112 hp olsa bana ne gibi avantajı ve dezavantajı olur ona göre 92 hp lik pazarlık yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Arkadaşlar ben aracı cogunlukla şehir içinde kullanacağım belki yılda 1-2 sefer şehir dışı yaparım bu yüzden 112 hp olsa bana ne gibi avantajı ve dezavantajı olur ona göre 92 hp lik pazarlık yapacağım

daha fazla tork daha az yakıt demek ve daha az devir diyelim kısaca.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.