Şimdi Ara

YENİ BMW X1 1.6 BENZİNLİ (242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.057
Cevap
98
Favori
460.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu servise bakıma gittiğimde sordum yapamıyoruz dediler.
    ama dışarıda mümkün oluyorsa bende düşünüyorum.
    bulan bana da haber verirse çok sevinirim.
  • Jsp J kullanıcısına yanıt
    Benim araç m paket estoril mavi dört lastik

225 50 18

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • esOess E kullanıcısına yanıt
    Yılda 30 bin km yapıyorum. Dizel daha ekonomik şehir içi kullanım cok az sayılır

• octaviabrs O kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Kis lastigi isini halletiniz mi?

• Kur uçuyor, araç alımı için acele etmek lazım, ötv zammını da düşünürsek çok çok acele etmek lazım. Yılda 30 bin km ile dizel araç almak lazım, sadece siparişle gelmesi 2-3 ay beklemek demek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su an siparis almiyorlar bildigim kadariyla. Ocakta baslayacak dedi satis danismani siparisler icin. Bende eldeki araclardan birini bugun aldim. Kur 3.25 den 3.34 e artiyor yarin itibariyle. Benim aracta sali gelecek. Heyecanli bekleyis basladi.
  • Hayırlı olsun, kur yarın 3.34 olarak arttırılacak ve boşa zam yememek için acele etmek en güzeli. Sanırım opsiyon ve sabit donanımlar değişti, aldığınız fiyat bilgisiyle teklif listenizi yayınlarsanız değişiklikleri görmek açısından iyi olur, kazasız belasız günlerde kullanın , keyifli sürüşler.

• esOess E kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

Aracimin ozellikleri sunlar:
    X1 sDrive18i, metalik mavi/bej canberra
    Turkiye paketi, xline,aluminyum tavan raylari+ elektrokrom ve katlanir ayna.
    fiyat 162.750
  • xuraj X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, X1 ailesine hoş geldiniz, aracı kullandıkca daha da çok seveceksiniz, keyifli sürüşler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selamlar , 5 bucuk aylık yogun kullanımdan sonra Cuma gunu kısmetse İstanbul'a donuyoruz :(( bu da demek oluyorki bizim X1 bir kac ay yatacak . Mayıs ayında yola cıktıgımızda araba 400 km deydi sanırım simdi 6800 km civarı Istanbul a donecegiz. Bu sure zarfında hic bir problem yasamamadık desem yeridir sadece iki kez motor ikaz ısıgı yanıp sonra sondu . 2. yanısında servise gittim aracı cihaza bagladılar ve hic bir sorun bulamadılar , alınan benzinden olabilecegi soylendi ki o anda aklıma her iki ikazda da benzini PO dan aldıgımı fark ettim. Shell'den devam ediyorum bir sorun yok su an icin. herkse keyifli surusler. Arac bizi son derece tatmin etti diyebilirim ozelikle bagaj tasıma alanları cok ise yaradı performans olarak hic hic uzmedi beklentimiz de buydu almadan once , alan aractan memnun , satan fiyattan memnun anlayacagınız.
  • Ben de size katılıyorum, özellikle bagaj ve taşıma kolaylığı açısından araç harika. Örneğin, arka koltuğu yatırarak kitaplık bile taşıdığım oldu, bagaj girişinin büyük olması da çok çok işe yarıyor. Yurtdışı pazarında bu tip araçların çok rağbet görmesinin nedenini kullandıkca anlıyor insan ve sedan modellerden uzaklaşıyorsunuz. Araçlar yük eşşeği değil elbet ama aile kullanımında ve özellikle bebek-çocuk var ise X1 hayat kurtarıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xuraj

Tesekkur ederim.

Aracimin ozellikleri sunlar:
    X1 sDrive18i, metalik mavi/bej canberra
    Turkiye paketi, xline,aluminyum tavan raylari+ elektrokrom ve katlanir ayna.
    fiyat 162.750

Hocam hayirli ugurlu olsun Xline gercekten bu arabayi farkli gosteriyor.Gule gule kullanin

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    cok tesekkur ederim. Laciverti sokaklarda gormeden aldik ama umarim begeneriz.
    Lacivert dediğiniz akdeniz mavisi olarak geçen renk ise, ilk başta ben de hiç görmediğim için tereddütlü yaklaşmıştım ama şimdi aracımın renginden çok memmunum
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Aynen akdeniz mavisi. Denk gelmedigim icin aracin gun isigindaki rengini gormedim. Internetteki fotograflardan begenip aldim. Siyah gibi cok toz ve cizikleri gosteriyor diye herkes beyaz onerdi ama etrafta cok fazla beyaz araba var biraz farkli olsun diye tercihimi akdeniz mavisinden kullandim. Gorecegiz bakalim.
    hayırlı uğurlu olsun.
    güzel günlerde kullanıp eskitin inşallah.
  • mnm
  • Ben de benzinli aldım sonunda. Dizel bekleyemedim. Comfort paket ve xline.. 168 e geldi sigorta dahil. Yaklaşık 1000 km yaptım 3 günde ortalama 7.5 lerde yakıt tüketimi. Yavaş kullanıyorum bu arada. Bu yakıt tüketimi düşer mi kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Lpg uyumu nedir başladı mı 1.5 3 silindirli motorda. Bu arada bmw almışsın tüp mü takıcan geyiği çok bayatladı bu tür sohbetlere girmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: plasebo777

Ben de benzinli aldım sonunda. Dizel bekleyemedim. Comfort paket ve xline.. 168 e geldi sigorta dahil. Yaklaşık 1000 km yaptım 3 günde ortalama 7.5 lerde yakıt tüketimi. Yavaş kullanıyorum bu arada. Bu yakıt tüketimi düşer mi kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Lpg uyumu nedir başladı mı 1.5 3 silindirli motorda. Bu arada bmw almışsın tüp mü takıcan geyiği çok bayatladı bu tür sohbetlere girmeyelim.

Hayirli ugurlu olsun hocam gule gule kullanin.3 gunde 1000 km yapan biri icin dizel olsa daha iyi olurdu ama beklemeside dert kurda sürekli artiyor fiyatlar degisiyor.Iyi bir secim yapmissiniz bence lpg konusunu bilmiyorum yorum yapamayacagim.Kazasiz süruşler

• LPG mi. Yazık etme aracına.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.