Şimdi Ara

YENİ BMW 5 Mİ MERCEDES E SERİSİ Mİ ..?YENİ VOLVO S 80 YENİ RESİMLER EKLENDİ.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
29.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/volvo_s60r_bu_dolulukta_bulamazsiniz_-54WQQaXQQ15035128WQQpXQQdisplayitem

Volvo alıncaksa, en alınabiliri S60 R 'dır..

Güncel S80 ile, makyajlı arasında belirgin fazla fark görünmüyor..

5 ve E serisine aksine 2400cc den başlıyor motor seçimi..

5.20d 2.0lt, e250 CGİ 1.8lt bunlarıda unutmayalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

http://www.sahibinden.com/volvo_s60r_bu_dolulukta_bulamazsiniz_-54WQQaXQQ15035128WQQpXQQdisplayitem

Volvo alıncaksa, en alınabiliri S60 R 'dır..

Güncel S80 ile, makyajlı arasında belirgin fazla fark görünmüyor..

5 ve E serisine aksine 2400cc den başlıyor motor seçimi..

5.20d 2.0lt, e250 CGİ 1.8lt bunlarıda unutmayalım..

Sevgili arkadaşım,bu başlığı açmammın amacı hangi aracı almalıyım konusu değil sadece bende bu aracı alırdım diye yorum yaptım.

2400 cc olması verilen 58.000 euro ya göre çok gölegede kalıyor.Çünkü rakipleri 80.000 euro dan başlıyo.

Burası net o günde konustuk Mercedes almıyacağım kesin o tasarıma o iç kokpite müzik kumanadalarının olduğu bölüm

ve lcd ekran kısmına o parayı vermem.

Volvo konusuna gelecek olursak, Volvo son yıllarda en çok şikayet ettiğimiz konu olan "özgünlük sorunsalı"na

en iyi cevabı veren markadır.Farklı olduğunu vurgularcasına, bence tam tersine volvo modelleri yüzleri eskimeyen şarap gibi otomobiller tıpkı bundan

önceki BMW ve Mercedesler gibi yeni çkan araçlarda teknoloji var ama eski özgünlüğünü kaybediyorlar ...saygılarr hayırlı bayramlar kardeşimm...

• Volvo S80.

• Kayacem, seni sadece E serisi testinde tanıştık daha fazla samimiyetimiz yok dimi?

Almıyacağın bir araç için neden başlık açtın onu anlamadım?

İkincisi, E serisi testinde sıra beklerken, showroomdan kendi aracına bakıp, en güzel arabam benim arabam, Mercedes'de neymiş, dediğini şahsen, bizzat ben duydum ve herhangi bir tepki vermedim tanımadığımdan..

Bu sözü söyledikden sonra, değil E serisi, S serisinde bile almamak için sebep bulabilirsin..

Bence kafanda pek fazla kurmaya gerek yok, sen aracınla mutlusun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

Kayacem, seni sadece E serisi testinde tanıştık daha fazla samimiyetimiz yok dimi?

Almıyacağın bir araç için neden başlık açtın onu anlamadım?

İkincisi, E serisi testinde sıra beklerken, showroomdan kendi aracına bakıp, en güzel arabam benim arabam, Mercedes'de neymiş, dediğini şahsen, bizzat ben duydum ve herhangi bir tepki vermedim tanımadığımdan..

Bu sözü söyledikden sonra, değil E serisi, S serisinde bile almamak için sebep bulabilirsin..

Bence kafanda pek fazla kurmaya gerek yok, sen aracınla mutlusun..

Lazarotti aynen lafımın arkasındayım, benim aracım yeni E serisin den tasarım anlamında daha iyi.Zaten bu benim fikrim yani öyle bir yazmışsın ki sanki

Mercedes 5 kuruş etmez demişim gibi lanse ediyorsun.Orada kendi fikrimi paylaştım şimdi aramızda geçen özel sohbetleri burda yazmanın anlamı

nedir.?Anlatırsan sevinecem samimi olacak bir durum da olmadı,lakin senin yorumların ve uslubun aşırı samimi sen kendi kendine samimi oluyorsun....

Birincisi, açtığım konu başlığının senin bana yaptığın eleştiriyle ne alakası var?

İkincisi; sen ne açtığım başlığı ne de konunun özünü kavrayamamışsın Lazarotti ......

Üçüncüsü; ben hangi aracı almalıyım diye bir başlık açmadım ki.......Birde beni tanımadığından dolayı tepki vermedim

demişsin tanısaydın ne fark edecekti...

Son olarak hangi başlığı açıp açmıyacağım konusu beni bağlar...sen sadece alacağın araç içinmi başlık açarsın

forumun gereği olan paylaşımı yapmaya çalışıyorum nacizhane sen yorum yapmadan önce forumu baştan sona bir daha

gözden geçir öyle yorum yaz...

Yine de benim açtığım konu başlıklarına olan ilginin devamını beklerim ...

• Ben yeni E serisini begenmedim özellikle de arka farlarını. Heyecanla 5 serisini bekliyorum.
  • Bmw ve Volvo, Mercedes'in ancak eskort arabaları olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Bmw ve Volvo, Mercedes'in ancak eskort arabaları olabilir.

Acımasız bir yorum ama size katılacak derecede E serisini detaylı inceledim.
    Adan Zye heryerinde kendisine hayran bıraktıran bir detay gizli.Volvo ve BMW çok güzel araçlar ama Mercedesin detaycılığını ikisinde de göremedim.

Selamlar.
  • Arkadaslar yeni A6 ne zaman geliyor.bi yerden 2011 diye aklimda kalmis ama emin degilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OnTy_

quote:

Orijinalden alıntı: Efsane_Legend38

VOLVO S80 : Bir araç bu kadarmı asil durur.Resmen ben buradayım diyor.

Güvenlik - Kalite- Konfor
    Kesinlikle katılıyorum

ya onat sizde volvo var diye hemen S80'i seçme kankaObjektif ol biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammedda

Arkadaslar yeni A6 ne zaman geliyor.bi yerden 2011 diye aklimda kalmis ama emin degilim

Seneye spy fotolar dolaşmaya başlar 2011 de de çıkar..
  • Ben de volvo s80 diyorum neden bilmiyorum bu sınıfta volvo çok çekiyor beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: __king_of_diez__

Ben de volvo s80 diyorum neden bilmiyorum bu sınıfta volvo çok çekiyor beni

Sebebi açık; fiyat ve verimlilik açısından bence sınıfın lideri..

Bugün Bağlarbaşı Volvo bayisine telefon açtım aracın geldiğini söylediler. 3 saat sonra gitiiğimde,

aracın müşteriye teslim edildğini gördüm.Kısmet yarın Otokoç Taşdelen'e gideceğim araç yarın gelecekmiş.

Resim çekip ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım...

saygılarr..

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Bmw ve Volvo, Mercedes'in ancak eskort arabaları olabilir.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 14 Eylül 2010; 20:18:32 >
  • Önceki sayfada bir arkadaşın düşüncesi ilgimi çekti. E serisinin farlarını fs de birleştirdim. Sonuç budur:

YENİ BMW 5 Mİ MERCEDES E SERİSİ Mİ ..?YENİ VOLVO S 80 YENİ RESİMLER EKLENDİ..
  • Benim bu sınıftaki gözdem XF Bu seçenekler arasında bir tercih yapmak için de yeni 5'i yakından görmek lazım.
  • Arkdaşlar dün itibariyle araç otokoç taşdelen showroom'a konuldu.

Dün aracı inceleme fırsatım oldu, bir kaç resim çektim fakat telefonu(samsung S8003)

yeni aldığımdan dolayı resimler kötü çıkmış anlayamadım sebebini 5mp olmasına rağmen.

Neyse; araç hoşuma gitti fiyat çok rekabetçi.Lakin aklım hemen yanında sergilenen C60 da kaldı

58.000 euro S80 AWD beyaz renk dolu bir araç alabiliyorsunuz durum böyle...

• CLS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 14 Eylül 2010; 20:21:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayacem

Arkdaşlar dün itibariyle araç otokoç taşdelen showroom'a konuldu.

Dün aracı inceleme fırsatım oldu, bir kaç resim çektim fakat telefonu(samsung S8003)

yeni aldığımdan dolayı resimler kötü çıkmış anlayamadım sebebini 5mp olmasına rağmen.

Neyse; araç hoşuma gitti fiyat çok rekabetçi.Lakin aklım hemen yanında sergilenen C60 da kaldı

58.000 euro S80 AWD beyaz renk dolu bir araç alabiliyorsunuz durum böyle...

Güzelmiş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.