Şimdi Ara

Yeni bir Vanilla server(Nostalrius) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
3
Favori
10.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Retail de olabilir ama burda açabiliyorsun sıkıntı yok :) eğer gelirsen tabiki mutlu oluruz, goldshire da bi çay, çorba içeriz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crashkiller

Retail de olabilir ama burda açabiliyorsun sıkıntı yok :) eğer gelirsen tabiki mutlu oluruz, goldshire da bi çay, çorba içeriz :))

forumun azizligine uğradım, spamlamışım, sildim bu sefer de tüm mesajları silmişim neyse bakarım bir ara aksilik olmazsa

nefarius, hacı angarya bol ya, ben kuzeni başlattım bir ara, ikinci corpse runda hayata küstü bıraktı oyunu adam

• Usta ilki tamam da ikinci corpse run adama koyuyor
  • resistans olayı yüzünden özellikle ilk bölgelerdeki caster moblar şahane güçlü.o levellarda doğru düzgün resistans itemı olmadığından hayvanat gibi vuruyorlar.üstüne melee moblar da güçlü olunca, moblar dayanıklı olunca ve castersan her vuruşta cast bar geri atınca ölüm kaçınılmaz oluyor.moblar birbirine çok yakın spawn olduklarından doğar doğmaz eline levyeyi alan mahalle kavgasına gelir gibi geliyor ve bir kere daha ölüyorsun.spirit healerdan doğsan kaç dakika beklemen lazım debuffı, beklerken hayatı sorguluyor insan, yaşım genç daha bu kötülüğü kendime yapmayayım diyerek bırakıyorlar oyunu
  • Belkide wotlk den sonra oyunun aşırı kolay yapılmasındanmıdır bilmiyorum ama bu zorluk benim hoşuma gidiyor :)) tbcnin yeni geldigi zamanlarda başlamıştım zaten ozamanda oyun kolay degildi heroicler ve raidler zordu cc almadan shatted halls kabus olurdu birde herkezin gercekten bir rolünün olması güzel mesela priest ve paladin aoe dps olarak yok sayılabilirler ( şimdi biri cıkıp consec ve holy nova var demesin diye kestirip atmadım :)) tankların hepsi gercekten farklı özelliklere sahip burda ama son paketlerde yine hepsi birbirinin aynı gibi hiç bir fark kalmıyor ve benim en sevdigim yanı outland yada farklı bir yere gitmek zorunda olmadan doya doya azeroth da oynayabilmemize

• crashkiller, ben vanillada başladım da yaşım ufaktı o aralar, çok yoğun oynayamadım ama bilirim yine.genel olarak sabırlı biri olduğumdan bende oynuyorum sıkılmadan ama ben genel anlamda diğer oyuncuların dertlerini anlatıyorum.oyunun yeni halini bilenler zorlanır yani normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başlayacak arkadaşlara PvE realmı öneriyorum. PvP serverı 10k+ olduğu zaman çekilmez hale geliyor. Tabi world PvP olmazsa olmaz diyorsanız malesef elimden birşey gelmiyor
  • Arkadaşlar oynayan varsa bende pve server da oynuyorum yani normal olan realm da. Nickim Nussknacker warlock oynuyorum oyun içi arkadaşlar pm atabilir yada buradan haberlesebiliriz oyun gerçekten çok iyi yeni başladım bende 17 lvl im.
    Görüşmek üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

Oynayan arkadaşlar hangi factionda onda göre bi guild filan kuralım .

Selam
    Oyuna yeni başladım 17 lvl orc warlock oynuyorum daha önce hiç wow oynamadım realm olarak normal olanda sanırım pve realm oluyor oradayım nickim Nussknacker guild varsa katılmak isterim populasyon gerçekten çok iyi lag sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Beyler hangi tarafta açtınız olmadı beraber başlayalım bi zaman belirleyip?Başlıcaklar alıntılasın.

Selam
    Orc warlock 17 lvl yeniyim oyunda görüşelim baya sardı oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Fonderr

blizz e defalarca mail attım vanilla server ı açın oyunun boku çıktı herşey çok basit...işte bu ya ZORLUK!! oyun zor olmadımı boku çıkıyor..tam aradığım sever...

Lütfen yardım edermisiniz verdiğnz link den girdim siteye üye oldm fakat oyunu nasıl indiricem onu anlamadım download kısmı yok...server adında bir dosya indirdi hangi formatta açılıor onuda bilmiorm win rar falanda yüklü ama tanıyamadı ...nasıl oynayacam bu server ı (normal wow yüklü) ek bilgi

Selam
    17 lvl orc warlock oynuyorum nick Nussknacker beraber oynamak isteyenler eklesin beni
    Görüşmek üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: Crashkiller

Evet pvp serverinde ally tarafındayız arkadaşlar crazy turks

Selam
    Guild hala aktifmi bende başladım fakat Horde Orc warlock oynuyorum lvl 17 normal realm deyim sanırım pve oluyor dönüş yaparsanız sevinirim eğer aktif iseniz hala

• Evet alliance tarafında aktif olarak oynuyoruz katılmak istersen buyur gel dostum

• Nostalrius TBC serverı başlangıcı ile ilgili detaylar vermeye başladı.

https://forum.nostalrius.org/viewtopic.php?f=2&t=36492
  • Hala aktif bir şekilde orjinal wow oynayan biri olarak 2 gün önce arkadasim ile nostalrius denemeye karar verdik. 2 gunde anca 16 olabildik fakat şu anda ki wowdan daha eğlenceli gelsi bize. İşin ilginç yani server orjinal serverdan daha kalabalik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raistlin2212

Hala aktif bir şekilde orjinal wow oynayan biri olarak 2 gün önce arkadasim ile nostalrius denemeye karar verdik. 2 gunde anca 16 olabildik fakat şu anda ki wowdan daha eğlenceli gelsi bize. İşin ilginç yani server orjinal serverdan daha kalabalik.

İtemim item olduğunu hissediyorsun değil mi.. 30 lara 40 lara gelin dungeonlardan çıkan yeşil itemlere bile sevineceksiniz.

• Beyler bende başladımda, kral olarak çocuk anduin var, Varian nerde acaba, geliyor mu görev mi yapmak lazım? vanilla zamanında oynamamıştım vurmayın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: IllidanStormrage

Beyler bende başladımda, kral olarak çocuk anduin var, Varian nerde acaba, geliyor mu görev mi yapmak lazım? vanilla zamanında oynamamıştım vurmayın lütfen

Vanilla'da Varian'ı göremeyeceksin. Ayrılıkçılar tarafından kaçırıldı ve Dustmallow Marsh'da bir adada tutuluyor. Onunla ilgili orada bir görev var fakat yine de birebir göremiyorsun. Stormwind Veliaht Bolvar Fordrink ve konsey tarafından yönetiliyor.
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    aynen her türlü yeşil item sevindiriyor :D guild var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raistlin2212

aynen her türlü yeşil item sevindiriyor :D guild var mı ?

Şuan Nostalrius'da oynamıyorum fakat ciddi bir oluşum olursa devam edebilirim. Nostalrius ya da Emerald Dream'de 40 lvl Alliance karakterim olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.