Şimdi Ara

Yeni bir işe girişiyorum . destek lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

krizi fırsata çeviriyorum ve cebimdeki 20.000TL ile çok güzel bir lokasyonda sıcak - soğuk sandviç ve çeşitli çay - kahve satışının yapılacağı genölere yönelik ufak bir dükkan açıyorum. Kosgeb desteği ile faaliyete geçireceğiz.

Konuyla ilgili forum ahalisinden isimle ilgili destek rica ediyorum.

Aklımızdaki isimlerden bazıları Hungry Garage - Stop Hungry - Hungry Games (pek sevemedim) - Eat Fabric - Sand Fabricio - Sandwitch (çok kekoca durdu) - konseptimiz orjinal olacak , kasa önünde 1 adet tabletimiz olacak , tablet üzerinden sipariş verilip hazırlayıcı ekip arkadaşımızın ekranına düşecek ve sırayla ürünler hazırlanacak.
    Duvarda asılı bir bisikletimiz olacak , isteyenler belirli süreler için bisikletimizi kiralayabilecek.(üniversite yakınında olmasından dolayı )

1 duvarımız komple siyah emaye ile kaplanacak ve tebeşirle üzerine yazı yazılabilecek ,
    kasa ve barın arka duvarında ledler ile bu borsadaki gibi siyah arka planda yeşil ve kırmızı günlük değişkenli fiyatı düşenler vs gibi farklı konseptlerimiz olacak .

Bazı noktalarda tıkandık özellikle isim konusunda , mekanın iç dekorasyonunu kendimiz yapıyoruz . Daha önce talaşlı imalat sektöründe arge yapıyorduk (elimiz matkap tutuyor yani) okul sıralarıyla bir köşe yapmayı planlıyoruz. biraz dağınık ve çekici bir tarz üzerinde duruyoruz.

Bizi aydınlatacak ve konseptimize eklenebileceğini uygun gördüğünüz birşey varsa aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Mekanımızın açılışını kasım ayı başı gibi planlıyoruz. İşletmemiz açıldığında konu başlığını güncelleyeceğim inşallah

• Çok iyi hocam ya öyle bir yazmışsın ki kafamda mekanı hayal ettim oluşturdum aklıma amerikanın texas eyaletinde tahtadan kovboyun girdiği sallanan kapılı dingonun ahırı damsız girilmez gibi bir mekan canlandı

Yeni bir işe girişiyorum . destek lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mantıklı bak öyle bir kapı yapabiliriz :) teşekkür ederim üstat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • boş iş hocam ama en azından çabalıyorsunuz

• Siz krizi fırsata çevirme olayını yanlış anlamışsınız. hem kriz olduğunu kabul ediyorsun hem yeni bir dükkan açıyorsun. ilgimç

hem millet krahathanelerinde çay ve kek beleşken senin kafeye kim gelsin
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    dükkanı ucuza kiraladık o nedenle

• Kriz olan yerde elindeki parayı böyle birşey için harcaman ne kadar mantıklı geldi sorgulanır aslın.
  • Türkiye’de krizler malesef bitmek bilmiyor. Hem yurtiçi hemde yurtdışı kaynaklı onlarca yüzlerce nedenden dolayı ülke yıllardır kimi zaman ufak kimi zaman büyük problemlerle uğraşıyor. Fakat gelgelelim vakıf üniversitelerinin ve özel okulların sayısı , heryıl satılan milyonlarca araç , sürekli artış gösteren doğum sayıları vs vs. Bekle bekle nereye kadar üstadım ? İnsanlar bir şekilde yaşıyorlar evet büyük çaplı yatırım yapmak bazen göz korkutucu olabiliyor fakat yaptığınız yatırımı sizi üzmeyecek miktarlarda yaptığınız zaman krizi fırsata çevirebilirsiniz. Ben risk almıyorum aslında , insanlar yemekten vazgeçemezler yemeye mecburlar şuanki durumumuz 80ler 70ler gibi değil , ki babam 90lı yılların sonunda devalüasyon yıllarında diyim ciğer ekmek satarak eve para getiriyordu.

• Yat aşşa fazla hayal kurma.
  • 20.000 TL ile dukkan acilabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.