Şimdi Ara

Yeni BioShock Oyunu Geliştiriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Yeni BioShock oyununun yapım aşamasında olduğu doğrulandı.

Kotaku editörü Jason Schreier, Mafia III geliştiricisi Hangar 13'ün yaşadığı sıkıntılara değindiği bir yazıda yeni BioShock oyununun geliştirildiğini doğruladı.

Jason Schreier tarafından belirtilene göre, Hangar 13'ün hemen yanında çok gizli bir 2K stüdyosu çok gizli bir BioShock oyunu üzerinde çalışıyor ve kod adı Parkside olan BioShock oyunu geliştirme sürecinin henüz çok başlarında.

Yaklaşık iki ay önce Kotaku Hangar 13'te çok sayıda personelin işine son verildiğini haber yapmıştı ve ardından 2K bu haberi doğrulamıştı. Şimdi ise Hangar 13'ten ayrılan bazı personellerin 2K'nın bu çok gizli stüdyosuna katılarak yeni BioShock oyunu üzerinde çalışmaya başladığı söyleniyor.

Anlaşılacağı üzere, yeni BioShock oyunu tıpkı Mafia III'te olduğu gibi tamamen farklı bir ekip tarafından geliştiriliyor. BioShock serisinin geliştiricisi Irrational Games 2014'te kapatılmıştı. Ardından Ken Levine'in liderliğinde Irrational Games'ten 12 eski çalışan ile birlikte Ghost Story Games stüdyosu kuruldu ve kendileri yeni projeler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

• LUTFEN GUZELİM SERİYİ BATIRMAYIN PARA İCİN. insallah onceki oyunlar kadar iyi olur. cok heycanlandim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Süper bir haber bu. Mutlu oldum. Ama bir taraftan da endişeliyim. Yeni stüdyo bioshock'u çok farklı noktalara çekip, sığ bir oyun haline getirebilir. Neyse bekleyip görelim. Ama her halükarda yeni bir bioshock oyunu geleceğini bilmek beni mutlu ediyor.
  • EFSANE SERİ DEVAM EDİYOR.
  • Umarım 1. oyun gibi efsane bir yapımla daha karşımıza çıkarlar .
  • ken levine olmadan ne kadar eski tadı alabliriz tartışılır. projenin başındaki isim filmin yönetmeni kadar önemlidir. inception NOLAN olmadan ne kadar inception olurdu mesela?
  • Heyt be
  • Bu adamların Mafia serisine nasıl bir devam oyunu yaptığını herkes biliyordur, inşallah bu da öyle olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan ellemeyin seriyi, şu haliyle başyapıt zaten, hatıralarımızda hep güzel olarak kalsın, bozmayın seriyi.
  • gerek var mı ki uzatıp sulandırmanın alemi yok seriyi keşke yeni ip gelse bu yapımcılardan
  • İlk oyuna dönse öyle güzel olur ki.. 10-11 yıl oldu ama hala aklımdadır Rapture şehrine girdiğimiz o dakikalar.
  • 2K nasıl Mafia 3'ü batırdıysa Bioshock'u da batıracak.

• Çok gereksiz hamleler, System Shock tan, Bioshock a evrilen seri yeni bir Shock evrenine evrilseydi daha mantıklı bir karar olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 14 Nisan 2018; 10:46:32 >
  • Umuyorum 3. oyun gibi birşey çıkmaz ortaya. Benim için büyük hayal kırıklığı olmuştu.
  • Ken Levine yok, İrrational Games yok, en fazla 2. oyun gibi bir şey olabilir. Tabii ki Bioshock hastası olarak sevindim ama beklentim yüksek olmayacak. Seriyi seri yapan adamların elinden çıkmayacak zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E87629FD5 -- 14 Nisan 2018; 10:41:54 >
  • Güzel haber orjinal akmak istedğim seri ama 2k olunca ve yeni oyunlar 219tlden çıktığı için korsanı çıkar in? yoksa sevdiğim seriyi oynayamıyacağım
  • Bazı serileri bittiği tadda bıraksalar,sündürmeseler keşke.
  • Irrational Games'e ne oldu?

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    2K dingili kapattı Irrational Games'i. Ken Levine ve yanında ki bazı elemanlar Ghost Story isimli şirketi kurdular.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E87629FD5

2K dingili kapattı Irrational Games'i. Ken Levine ve yanında ki bazı elemanlar Ghost Story isimli şirketi kurdular.
    Aslında Irrational Games'in kapatılmasını isteyen Ken Levine'dı. Bunun sebebi Levine ve ekibinin daha fazla Bioshock oyunu yapmak istememesinden kaynaklanıyor. Biliyorsunuz ki Bioshock: Infinite'in geliştirme süreci sancılı geçmişti ve ekipten birkaç kişi ayrılmıştı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.