Şimdi Ara

Yeni BioShock Oyunu Geliştiriliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben yine de sevindim ama Infinite ile efsanevi Bioshock evreni bitmişti, o noktadan sonra Ken Levine ekibi de yapsa yeni bir oyun tatmin etmezdi. Onlar da bunu bildiğinden yapmadılar zaten, neyse gelsin oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 14 Nisan 2018; 16:4:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. oyun gibi olacaksa gelsin ama 2 ve infinite gibi vasat oyunlar gelecekse boşuna uğraşmasınlar...
  • Umarım artık tamamen farklı bir atmosferde yaparlar oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

1. oyun gibi olacaksa gelsin ama 2 ve infinite gibi vasat oyunlar gelecekse boşuna uğraşmasınlar...
    Bir oyunu sevmemek gayet doğal, benim de sevmediğim, tarzım olmayan bir sürü oyun var ama kötü demem, tarzım değil der geçerim. Infinite'e vasat demek çok özür diliyorum, kavga etmek için demiyorum, halt yemektir.
  • İnfiniteye vasat diyor sen vasat oyun görmemi?sin infinite serinin en iyi oyunudur gözün kapalı oynarsan oyunu beğenmezsin tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E87629FD5

Bir oyunu sevmemek gayet doğal, benim de sevmediğim, tarzım olmayan bir sürü oyun var ama kötü demem, tarzım değil der geçerim. Infinite'e vasat demek çok özür diliyorum, kavga etmek için demiyorum, halt yemektir.

Alıntıları Göster
    Oyun tarzımdır gayette severim ama infinite vasat bir oyundur, ben istediğimede kötü derim benim fikrimde budur bundan sanane birader? Asıl senin benim yorumuma saygı göstermemen halt yemektir..10 yıldır bu forumdayım senin gibilerle boş beleş tartışma yapmamayı öğreneli çok uzun zaman oldu haydi işine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 14 Nisan 2018; 23:31:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Oyun tarzımdır gayette severim ama infinite vasat bir oyundur, ben istediğimede kötü derim benim fikrimde budur bundan sanane birader? Asıl senin benim yorumuma saygı göstermemen halt yemektir..10 yıldır bu forumdayım senin gibilerle boş beleş tartışma yapmamayı öğreneli çok uzun zaman oldu haydi işine...

Alıntıları Göster
    Anlaşıldı, vasat olan ta kendinmiş senin Linç kalabalığı toplansın ya, Infinite'e vasat diyor, Interstellar izlese bu ona da vasat der. Masadan boşlarla beraber toplasınlar şunu.

• Gelsin gelsin
  • neleri vasatti mesela hocam? bence 3 oyun da birbirinden guzeldi en cok da infinite in hikayesini begendim. ayrica ilk oyun cok iyi olmasina ragmen son boss savasi cok kolaydi.

• Rapture'a geri dönelim lütfen. Oyunun bütün çekiciliği orada. O karanlık ve korku dolu atmosferi gerçekten özledim. Yeni grafiklerle müthiş bir iş çıkarılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthur_Morgan

neleri vasatti mesela hocam? bence 3 oyun da birbirinden guzeldi en cok da infinite in hikayesini begendim. ayrica ilk oyun cok iyi olmasina ragmen son boss savasi cok kolaydi.
    En azından kolayda olsa bir son boss'u vardı. Infinite'te oda yok.
  • Nesil sonlara doğru coşmaya başladı. Asıl ekibin geliştirmiyor olması soru işareti ama yinede umudum var

• Ken Levine yoksa oyun kafadan bitmiştir.
  • Would you kindly develop new game?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Would you kindly develop new game?
    Andrew Ryan Toprağı bol olsun r.i.p.

• Oyunun sonunda Fontaine'nin bizi bu kelimeyle yönettiğini anlayınca şok olmuştum.Ken
    Levine gerçekten farklı bir adam.
  • Yeni oyun belli bir kalitenin altında olursa zaten hiç çıkarmaz iptal eder 2K. Size kadar onlar bilmiyordu başyapıtlarını korumayı... Valla şu forumda bazıları boş konuşmayı çok seven sözde analist Michael Patcher’ı andırıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aynı şey Mafia III için de söyleniyordu. Çıktı yüzüne bakan yok. Bioshock da öyle olacak. Acı ama gerçek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu 1. oyuna Infinite'den iyi diyenlere acıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 16 Nisan 2018; 16:0:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.