Şimdi Ara

Yeni binada kablo tv kutusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bina yeni sokakda kablo tv altyapısı var geldiler keşif yaptılar dün mail geldi binanıza giden güzergahın olmadığı ya da tıkalı olduğu anlaşıldığından dolayı kablo çekilememektedir diye ne yapmalıyım? nakil yapamıyorum bu yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesajınızdan anladığım kadarıyla, sizin sokaktan kablo tv'nin kabloları geçiyor.

Sokaktaki mevcut kablo tv kutusundan binanıza hat çekilmesi gerekiyor.

Bilemedim ki, şimdi... Sokaktaki Kablo tv kutusundan, binaya o kabloyu hangi kuruluş çekecek...

Sokak ile bina arasına kabloyu, TÜRKSAT kablo tv firması çekmesi gerekir diye değerlendirmekteyim.

Onlar çekmeyecekse kim çekecek ? Onu sorsaydınız...
  • Cevabınız için teşekkürler evet sokakta altyapı var.Keşif için geldiklerinde Türk Telekom kazıcak demişler.Bende şimdi türk telekoma mı başvurmalıyım acaba

• Bölgenizden sorumlu turksat bayisiyle görüşün. Yeni binaya çektirmesi biraz ızdıraplı. Bazen faksla binanın %40'ı üye olacak diye talep istiyorlar bazen binaya çekme parası istiyorlar. Bir denemekte fayda var.
  • Bilebildiğim kadarıyla, Türk Telekom ayrı bir kuruluş. Yani Türk Telekom kablo tv hizmeti vermiyor.

Zayıf bir ihtimal ama Kablo tv firması; Türk Telekom ile TÜRKSAT kablo tv'nin kablosu, aynı kablo kanalından geçecekse, Türk Telekom'a başvuru yapın demiş olabilir, diye anladım ben...
  • Bende de aynısı olmuştu. Defalarca talep ettim sonra çekilmeyen hat binaya çekildi.
  • Bugün türksat il müdürlüğüne gittim kozyatağın'da.türk telekom ile ortak çalıştıklarını kadıköy bölgesi kentsel dönüşüm dolayısıyla yoğun olduğunu kazma işini türk telekomun yapacağını söylrdi..Bina önünde 20 metre kazma işi olduğunu 3- 5 metre olsaydı biz yapardık dediler

• 20 mt epeyce uzun bir mesafe sayılır.

Sonuç olarak; kurumlardan birinin kanal açma işlemlerini bitirmesini beklemeniz gerekecek.
  • Türk Telekom kazı işlemini yapıp bugün kablo tv kutusu binaya kuruldu ..herkese teşekkürler

• Merhaba,

Bizim binaya da aynısı oldu defalarca ısrarla il müdürlüğünü aradık hattı çekmişler birde haber vermemişler bağladık diye inşallah türksat kablo özelleştirilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barrusca

Türk Telekom kazı işlemini yapıp bugün kablo tv kutusu binaya kuruldu ..herkese teşekkürler

Ücret ödediniz mi kutu veya binaya kablo çektikleri için

• quote:

Orijinalden alıntı: barrusca

Türk Telekom kazı işlemini yapıp bugün kablo tv kutusu binaya kuruldu ..herkese teşekkürler

Burada Türk Telekom diye yazmışsın sanırım Türksat kablo yapmış olması lazım
  • bu tarz şeyler biraz paraylada oluyor bizim mahallede türksat kablo tv alt yapısı yok sadece şehir merkezinde var bizim binanın altında banker bi adam yaşıyor villada milyoner kendisi türksat kablo aracı geldi evine türktelekom direğinden evine beyaz bi kablo çekip gittiler işte paranın gücü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.