Şimdi Ara

Yeni Bina Altyapı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bundan 2 ay önce yeni bir binaya taşındım. Taşındıktan hemen sonra da internet başvurusu yapmak için Türk Telekom'a gittim. Altyapı bulunmadığını söylediler. Eve gelip bir süre araştırma yaptım ve twitter üzerinden şirketin CEO'suna dm yolladım. 5 dakika sonra geri döndü,genel müdürlükten aradılar ve işin takipçisi olacaklarını söylediler. Birkaç gün her gün arayıp bilgilendirler lakin belli bir süre sonra bunu da kestiler. Tekrar dm attım ve bu işle ilgilenen direktörün mail adresini verdiler. Mail yolladım, yine telefonlaşmalar hiçbir şey fark etmedi. Sonrasında bildiğiniz süreci işleme koydum, BTK şikayetleri. Genel Müdürlüğe gittim, 6 ay sürebilir dediler. Tüm bunları geçtim, bu arada alternatiflere yöneldim. Turkcell Superbox talebinde bulundum. 1 hafta da onlar beklettiler ve kuruluma geldiler. Yeterli düzeyde 4.5 G sinyali alınamayınca o da iptal edildi. Sonrasında Kablonet'i denedim. Telefonla altyapı taleplerimin hepsi reddedildi. Genel Müdürlüklerine gittim başvurdum. Yan binamda Türksat Kablonet altyapısı mevcut. Ama buradan da yine reddedildim. 1 hafta sonra karşı binama Türksat altyapı çekti. İlginç olan meselelerden birisi de şu, Türksat'ın deposu yaşadığım sokakta bulunuyor. Her yer kablonet arabası ve fiber kabloları buna rağmen bir işlem yapmıyorlar. Anlayacağınız bütün seçenekleri denedim ama bir çare bulamadım. 2 aydır evimde internet yok. Bir tavsiyeniz var mı merak ediyorum arkadaşlar. Bu konuyu da açmadan önce yine iki firmaya da BTK şikayeti yazdım.

• yapacak bir şey yok her yolu denemişsiniz telekom yada farklı bir iss firması yatırım yapıp internet getirirse o zaman kullanabilirsiniz.uzun süreli işler telekom işleri bir dünya bürokrasi engeli çıkıyor vs vs vs
  • btk şikayetlerini veya bimere olan şikayetlerinizi pek tınlamıyorlar şikayeti yaptiğinizla kalıyorsunuz sadece twitterda pek etki göstermiyor artık eskiden gösteriyordu bende gösterdi yani yada müdürlükteki çalışanların pek umrunda değil şikayetler eliniz mahkum bekleyeceksiniz artık ama etrafınızda türksatın bu kadar altyapısı varken sizin binaya çekmemeleri garip sizin binayi yapan müteahhitte suç var önceden başvuru yapilmasi gerekli bina inşaat halindeyken bina bitince gelip çeksinler bina sakinleride hiç uğraşmasın bu tarz altyapı talepleriyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.