Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapılan askerlik başvurusu geri çekilebilir mi ya da bedelliye çevirilir mi?

• purple kullanıcısına yanıt
    Bunun en net cevabı bağlı bulunduğunuz askerlik şubesine sormaktır. Bu konudakinlerin büyük çoğunluğu direk bedelli başvurusu yapmış olanlar
  • Merhabalar arkadaslar 31 aralikta tecilim bitiyor bedelli aakerlik basvurusu yapmak istiyorum sanirim grc kalmadim ama basvuruyu edevletten nasil yapacagimi bilemedim yardimci olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • purple kullanıcısına yanıt
    Ben önce bedelli başvurusu yapıp iptal ettirdim. Sonra normal askerliğe başvurup onuda iptal ettirdim. En son bedelli başvurusu yapıp paramı yatırdım yani oluyor
  • Allah rızası için yardımcı olabilecek var mı beyler çok bilgisizim bu konuda ve çok acil yardıma ihtiyacım var. 22 Yaşımdayım akşam lisesi okuyorum, yeni askeralma kanunu'nda lise ve dengi okullarda okuyanlar için askerlik erteleme yaşı 29'dan 22'ye düşürüldü. ben de son sınıfım bu sene ve Ocak 2020'de 23 yaşıma gireceğim dolayısıyla askerlik erteleme hakkımı kaybedeceğim. Sorularım şunlar: Askerlik yoklamamızı yaptırmazsak yoklama kaçağı mı oluyoruz? Yoklama kaçağı durumunda birisi şehir içi uçuş yapabilir mi yani havaalanında gözaltına alırlar mı? Bedelli askerliğe örneğin Şubat ayı'nda başvursam ne zaman askere alıyorlar beni? Hemen gözaltına alıp askere götürme var mı? Eğitimim devam ederken nasıl askere alacaklar beni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wowgeneraller -- 30 Kasım 2019; 22:0:47 >
  • Herkeste mi 11.aşamada bekliyor bu başvuru?

• kules K kullanıcısına yanıt
    Temmuzdan beri 11'de
  • ahmet0103 A kullanıcısına yanıt
    Vakit var, önce yoklama, sonra bedelli tercihi, sonra para, sonrada kalan işlemi tamamlama
    youtu.be/y9DAGrY4bpQ işini görür umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Bugun dayima ait ziraat online islemler menusunden bedelli harc yatirma kismina baktik benim tc mi yazip sorgulatinca cikti 33230 lira odeme, bi yakininizin hesabi varsa ona eft yapip yatirtabilirsiniz

Alıntıları Göster
    yani başka birinin hesabından kendi tc numaranıza yatırırsanız bir sorun olmuyor değil mi hocam , illa kendinize hesap açmak zorunda değilsiniz yani ? benimde ziraatte annemin hesabı var benim hesabım ing de , direk annemin hesaptan ödeyebilirim yani parayı ? yada kendime ziraatten hesap açıp ing den eft yapıp mı ödesem ?

birde parayı yatırdıktan sonraki adımları tamamlayan bitiren var mı arkadaşlar , herhangibir sorunla falan karşılaşan var mı , geri kalan adımlar nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdesouza.10 -- 1 Aralık 2019; 1:36:1 >

• Ocak 2020'de tecilim bitiyor bedelliye başvurabilir miyim Ocak ya da Şubat ayı içerisinde?
  • Başkasını hesabından yatırılabilir hatta başkası elden bile sizin TC kimlik numaranız ile yatırabilir. Ödeme yapanın önemi yok zaten ödeme yaparken TC kimlik no üzerinden yapılır.

Kalan adımlar 11. adıma kadar tamamlanıyor sonra kalıyor bekliyoruz ocağı
  • redali kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam e devlette asal yoklama basvurusu süreç takibi diye bir buton var oradanmi basliyoruz islemlere, şuanda sistem gımcellemesinden dolayi islem yapilamiyor diyor orada

• Başvurabilirsin ancak 2020 yılında değil 2021 yılında askere gidersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet0103 A kullanıcısına yanıt
    Önce yoklama başvurusu sonra muayene sonra bedelli başvuru sonra ödeme sonrada kalan adımlar

https://www.youtube.com/watch?v=y9DAGrY4bpQ&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: redali

Başkasını hesabından yatırılabilir hatta başkası elden bile sizin TC kimlik numaranız ile yatırabilir. Ödeme yapanın önemi yok zaten ödeme yaparken TC kimlik no üzerinden yapılır.

Kalan adımlar 11. adıma kadar tamamlanıyor sonra kalıyor bekliyoruz ocağı
    anladım hocam annem yada babam benim tc numaram ile bensiz yatırabiliyorlar demekki , çok iyi oldu bu bilgi hocam sağolun
  • Goruyorum ki benim gibi bircok kisi odemeyi aralik ayina birakmis. Basvuru sayisi 145k yi gecer mi acaba, 150k olsun, ben kesin o 5k lik kisma duserim

• F-G kullanıcısına yanıt
    Ne 145k sı,geçen hafta bakan açıkladı 20 bin kişi parayı yatırmış sadece.
    Seneye ücret düşüyor net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 2 Aralık 2019; 13:22:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Biliyorum. Ancak ben dahil cogunluk arayi yatirma isini son ana birakiyor,.
    Seneye de ucret duserse dava acarim, ben niye fazla para vereyim kardesim para kolay mi kazaniliyor?

• radko kullanıcısına yanıt
    Biliyorum. Ancak ben dahil cogunluk arayi yatirma isini son ana birakiyor,.
    Seneye de ucret duserse dava acarim, ben niye fazla para vereyim kardesim para kolay mi kazaniliyor?

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.