Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VakıfBank hesabın varsa oradan da yatırabilsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askerlik hizmet tercihine tıkladım.

Tecili neden iptal etmek istiyorsun diye sordu. Bedelli askerlik isteğine tıkladım. Sonra askerlik şubesi seçtirdi ve ödeme beklemektedir yazdı. Bu kadar kısa mıydı?

Altta doktor bilgileri vb. var muayenem tamamlanmıştı oraya bile gelemedim :)
  • Bedelliye başvurmuştum, geçen hafta cuma parayı yatırdım. Personeltemin'de bedelli müracaat yazıyor. E-devlet'ten askerlik durum belgesi sorgulamada belge oluşmuyor. Ekran beyaz kalıyor. Normal mi? Herkeste böyle mi?
  • Ocağın kaçında kura çekilecek belli mi?
  • anthuan kullanıcısına yanıt
    Evet herkeste böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lycormas QQ

Ocağın kaçında kura çekilecek belli mi?
    Kura olmayacak başvuru 145 binden az Ocak da askerlik yerlerimiz belli olacak Hulusi Akar bizzat kendisi söyledi. https://www.mynet.com/milli-savunma-bakani-hulusi-akar-dan-bedelli-askerlik-aciklamasi-110106165076
  • Dostlar ben de başvurdum, parayı yarım sat kadar önce yatırdım ama hala ödeme bekleniyor demekte. Aşağı yukarı ne kadar süre sonra para düşüyor sisteme? Yoksa fazladan tamamlamam gereken bir aşama mı var?
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    1 gün ile 1 hafta arasında düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

1 gün ile 1 hafta arasında düşüyor.
    Tamamdır hocam, teşekkürler
  • Arkadaşlar dün edevlet üzerinden başvuru yaptım bugün aile hekimine gidip askerliğe elverişlidir raporunu aldım. şimdi edevletten bedelli başvurusu yapacaktım. böyle bir hata verdi.Askerlik hizmeti tercihi yapmak için öncelikle ASAL Askerlik Erteleme Başvurusu hizmetini kullanmanız gerekmektedir. 2021 tarihine kadar tecil hakkım vardı normalde, başına gelen varsa yazabilir mi?
  • Tecilim 31.12.2021 de bitiyor. Yarın şubeye gidip bedelli başvurusu yapacağım bakalım nasıl olacak. Bilgi vereceğim arkadaşlar.
  • yagiz67 Y kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle oldu sıkıntı yok şubeye gidip ordan tamamla işlemlerini ben öyle yaptım. sistem hata veriyor
  • Teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haswell

Kura olmayacak başvuru 145 binden az Ocak da askerlik yerlerimiz belli olacak Hulusi Akar bizzat kendisi söyledi. https://www.mynet.com/milli-savunma-bakani-hulusi-akar-dan-bedelli-askerlik-aciklamasi-110106165076

Alıntıları Göster
    Bence de kura olmayacak çok yüksek ihtimalle. Arkadaşlar, Hulusi Akar'ın bu son açıklamasını dikkatle okursanız ocakta celp tarihleri ve birlikler açıklanacak diyor. Yani normalde kontenjandan fazla başvuru olsaydı ocakta kura çekilecekti. Ama kuradan bahsetmedi. Çünkü verdiği resmi rakam kontenjanın çok altında kaldı ve biliyor ki kuraya gerek kalmayacak. İnşallah öyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DannaP

Tecilim 31.12.2021 de bitiyor. Yarın şubeye gidip bedelli başvurusu yapacağım bakalım nasıl olacak. Bilgi vereceğim arkadaşlar.
    Sabah erkenden şubeye gittim halıcıoğluna ve bana e devletten asal yoklama yapacaksın daha sonra muayene olacaksın denildi. Eve gittim ve asal yoklama yapmaya başladım. Eğitim bilgilerinden sonra hata mesajı aldım. Okul bilgileriniz MSB ile uyuşmuyor diye. Öğleden sonra askerlik şubesine gittim ve orada işlemi gerçekleştirdim. Pazartesi günü sağlık ocağında muayene olacağım. Devamını anlatırım yapamayan arkadaşlar için.
  • K U N kullanıcısına yanıt
    Hesap açmakla uğraşmaya gerek yok bence. Ben halkbankasinda vezneden elden yatirmistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: salihhh94

Hesap açmakla uğraşmaya gerek yok bence. Ben halkbankasinda vezneden elden yatirmistim.
    Hocam kaç günde açıldı sistem yani kalan işlemler için. Halkbank, ziraate göre daha az yoğun olduğundan daha erken işlemler açılır diye tahmin ediyorum?

• Seneye fiyat düşerse 33 bin vermek insana çok koyar :(

• mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Sabah 10 gibi yatırmıştım parayı. Gün içinde işim vardı bakmaya fırsat bulamamıstım. Ertesi gün sabahtan e-devlete girdiğimde işlemi yapmıştım. Bankadan fark edermi bilemiyorum 😐 Yalnız ben parayı eylül ayında yatırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihhh94 -- 30 Kasım 2019; 7:16:13 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.