Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinTasci

16sında korona testi yaptıranların sonucu ne zaman çıktı acaba
    ertesi gün öğlen çıkmıştı
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Teste kaçta girdiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Teşekkürler. Teste kaçta girdiniz
    Öğlen 2-3 gibi girdim ertesi gün 2 de açıklandı
  • Ben de bişi sormak istiyorum. Askerlik şubesinden bedelli askerlik işlemlerimi gerçekleştirdim.ç Hangi ayda gitmek istediğimi vs seçtim. Parayı da bankaya yatırıp dekontunu aldım.
    Şuan sistemde herhangi birşey göremiyorum. Her nasılsa Hizmet Tercih İşlemleri kısmında yine bedelliye başvururken ki adımları gösteriyor. Bunları tekrar yapmam mı gerekiyor benim ? Askerlik şubesinde yapılan olmamış anlamına mı geliyor bu?;
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    Yaptığınız ödeme sisteme 2-3 iş günü gecikmeli olarak düşüyor.Yani ödeme bilgisi 2-3 gün sonra ortaya çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hit2934 -- 19 Haziran 2020; 5:54:10 >
  • Ben de Haziran ayı içerisinde bedelli askerliğe başvuruyorum. Tahmini bir tarih aralığı var mı çağıracakları? Bu konuda bilgilendirebilir misiniz? 6 Eylül'de KPSS'ye girmek istiyorum. Bu tarihten önce olma imkanı yoktur sanıyorum.
  • Ertelenen Nisan grubu için soruyorum 29 Haziran sevk tarihi birliğe katılma tarihi ile aynı mı ? Yani 29 unda teslim mi olmamız gerekiyor bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bedelli askerlik düşünüyorum ancak 30 hazirandan sonra 2. yarıyıl zammı olacak mı?
    30 hazirana kadar tüm işlemleri halledebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: hit2934

Yaptığınız ödeme sisteme 2-3 iş günü gecikmeli olarak düşüyor.Yani ödeme bilgisi 2-3 gün sonra ortaya çıkıyor.
    hocam tam 2 hafta oldu benım :/
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    Çok olmuş bir sıkıntı var.

• Sweet lifes S kullanıcısına yanıt
    Ben şimdi asal yoklama başvurusunu yaptım.

Pazartesi de Sağlık kontrolü yaptıracağım.

İnşallah yetişir.

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    30 Hazirana kadar yetiştiremezsek zamlı ödeyeceğiz galiba 😒
    Ben telefondan yapamadım yoklama başvurusunu resim çerçevesine yerleşmiyor sen nasıl yaptın?
    hayırlısı olsun bu arada.

Yetişir inşallah.

Ben laptop tan yaptım, zamanında vesikalık fotoğraf çektirip, adamdan mailime atmasını istemiştim.

Mailden indirip yükledim.

• Fenerbahçeli Üye kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de kpss gireceğim inşallah.

Şimdi de asal yoklama başvurusunu yaptım.

Bizim en erken 2021 Ocak olur.

İçiniz ferah olsun

inşallah çok iyi yapmışsın.
    bir an önce hallederiz şu işleri..

Normal yoklama işlemi yaptım bende sonunda pazartesi sağlık muayenesi kaldı.
    sonra bedelli yi nerden sececeğiz emin değilim bilgin var mı?

Başlangıçta bedelli yapmak istiyorumu işaretlemiş olman gerek ?

• Aile hekimi göz hastalıklarına sevketti 4 gün sonra farklı bir şehirdeki göz hastalıklarına gitsem sorun olur mu ve bunun sonucu da aile hekiminin onayı gibi direk sisteme düşer mi fiyat artmadan işlemleri bitirmek istiyorum
    Yeni Bedelli Askerlik Sistemi

• quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Ertelenen Nisan grubu için soruyorum 29 Haziran sevk tarihi birliğe katılma tarihi ile aynı mı ? Yani 29 unda teslim mi olmamız gerekiyor bilen var mı
    katılacağın tarih sülüsünde yazar.Sevk işlemlerini yaparsın şuan test olmanız lazımmış ardından edevlette beyan ettiğiniz adrese göre nerede yapacaksanız askerlik görevinizi ikmaet ve kışla arası mesafeye göre yol izni verilir.

Yani örnek vermek gerekirse

29 Haziran sevk ikamet ettiğin yer ve kışla arası mesafe 400 km diyelim buna karşılık 1 gün yol izni verilir.

yani sen en son 1 Temmuz'da birliğine katılmak zorundasın.Sevk tarihinde resmiyeten askerliğin başlamış oluyor yol izni ise yasal süren içine dahil ve askerliğinden düşüyor.

Herkese istersen kışlanın karşısında otursan dahi 1 gün yol izni verilir.0-800 km arası 1 gün 800-1600 arası 2 gün 1600 km üstü ise 3 gün olmak üzere ben bunu yazmıştım sanırım.

29 haziran sevk tarihiniz ve yol izniniz 1 gün ise son katılım 1 temmuz,yol izniniz 2 gün ise son katılımız 2 temmuzdur.Bu tarihler askeri sevk belgenizde(sülüs) yazar.

• İyi günler arkadaşlar. 2 yıllık tecilim önümüzdeki ay doluyordu bende bedelliye başvurdum. Sadece başvuru yapıp parayı yatırdım. Yoklama aile hekimine hastaneye sevk vs çıkmadı karşıma. Benim yapmam gereken başka bir şey var mı bu süreçte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 20 Haziran 2020; 5:49:57 >
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.