Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
41
Favori
148.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna yeni başlayan birisi heirloom parası kasamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi oyunlar z perl,ah addonu ve postal addonu kurdum bir videoda gördügüm addonlar 1. sorum postal addonu bozulmuş herhalde çalışmıyor disable olarak duruyor.2.sorum başka hangi addonlar lazım olur
    teşekkürler
  • Merhaba

sormak istediğim şey Sha of Anger ve nalak bu iki bossun lootları haftalıkmı yani haftada sadece 1 kezmi drop alma şansımız var.

ayrıca serpent elde etmenin kolay bir yolu varmı tafsiye ve öneriye açığım repu kasması zor ve zaman alıyor bunuda belirteyim , teşekkür ederim şimdiden cevaplayan arkadaşlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Oyuna yeni başlayan birisi heirloom parası kasamaz

20 Euro basar token alır 195k gold bu kadar basit o eskiden di :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norrec_ -- 10 Mayıs 2017; 12:50:2 >
  • Herkese selam. Raf ile ilgili sorum vardı. Ben kendim battlechest paketi alsam ve aynı pc de iki tane wow açsam pt de ya da yanımda olması şart mı karakterlerin? Yoksa oyunda olması yeterli mi? en azından pt de. Yan yana olma olayı biraz zaman kaybettirir gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwhitewalker

Merhaba

sormak istediğim şey Sha of Anger ve nalak bu iki bossun lootları haftalıkmı yani haftada sadece 1 kezmi drop alma şansımız var.

ayrıca serpent elde etmenin kolay bir yolu varmı tafsiye ve öneriye açığım repu kasması zor ve zaman alıyor bunuda belirteyim , teşekkür ederim şimdiden cevaplayan arkadaşlara

Dediğin gibi lootlar haftalık.
  • Bir kaç sorum var bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

1. Guardian/Resto druid diye bir class var mı? her hangi bir guide bulamadım resto druid illa balancela mı oluyor?

2. mesleklerde engineerın yanına ne alsam daha karlı çıkarım? Şöyle ki ikinci bir hero açacağım druid olarak onu boostlamayı düşünüyorum 60dan sonra boostlayınca iki mesleği de boostluyor, main heromda şuan için gold kasmak amaçlı minning ve herb var böyle bırakıp yan hesaba iki ana meslek almak istiyorum. Birini engineer açıcam yanına ne tavsiye edersiniz malzeme konusunda ah ye bağımlığı azaltıp karı arttırmak için?

3. Rotasyon dedikleri kombolara kolay ve anlaşılır olarak ulaşabileceğim bir yer var mı?
  • Keisaku kullanıcısına yanıt
    Spec penceresindeki herhangi bir rol/spec tercih edilebilir. Guide olarak oynadığın spec/mmo-champion.com forumlarına bak.
    Meslekte skill pointten ziyade rank point önemli legion için. Meslek tercihinde birbiriyle uyumlu meslek veya hangi mesleğin kar imajı yüksekse ona göre tercihte bulunuyorsun.
    Skillerin hepsinin ne işe yaradığını öğrendiğin vakit rotasyonu kendin anlayabiliyorsun.
  • Genel olarak bu sorunda yaşadığım sorun sosyal bir çevre oluşturamamam. Yani guild'e filan girdim ama bir şey yazıyorum kimse sallamıyor soru da soramıyorum çekindiğim için.

Kimse dungeon'a filan almıyor beni 876 item level'da kaldım kimse almazsa nasıl ilerleticem çok sıkıldım GTA oynar gibi oradan oraya koşmaktan.

Bu item level'i nasıl yükseltirim o zaman mı bu sosyal çevresine girebileceğim insanların.

İşten sonra oynuyorum bir kaç saat onda da anca bu kadar iletletebildim oyunu çok fazla bilmiyorum zaten ama sıkıldım yavaştan.
  • cezager C kullanıcısına yanıt
    Hocam TN deysen haber ver. Elbet ortamda kurulur raid vs de yapılır.
  • Arkadaslar legion alinca 1 aylik oyun sureside veriyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vermiyor.
  • weapon artifac levelim 52 oldu son olarak yeni bir özellik açıldı fakat 53 olunca açılacak herhangi bir şey göremedim 53-54 ün bir faydası olmuyormu arkadaşlar.
  • Arkadaşlar alakasız olabilir ama aranızda laptopta oynayan var mı? Masaüstünden laptopa geçiş yapıcam wowa buradan devam edicem

15.6" veya 17.3"

Ekran kartı işlemci nesli vb konu hakkında yardımcı olmanız mümkün mü

• quote:

Orijinalden alıntı: bathentic

Arkadaşlar alakasız olabilir ama aranızda laptopta oynayan var mı? Masaüstünden laptopa geçiş yapıcam wowa buradan devam edicem

15.6" veya 17.3"

Ben 2011 yılından kalma macbook pro ile oynuyorum. windows ta da mac te de oynanıyor oyun ama en düşük ayarlarda oynuyorum ben. Bu bilgisayar kaldırıyorsa her bilgisayar kaldırır oyunu gayette güzel oynanıyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bathentic

Arkadaşlar alakasız olabilir ama aranızda laptopta oynayan var mı? Masaüstünden laptopa geçiş yapıcam wowa buradan devam edicem

15.6" veya 17.3"

Tüm ayarları none/disabled/low yaparsan rahatlıkla oynarsın. Bende eski ve dandik bir laptop ile oynuyorum. cpu ve gpu yu buraya yazsam millet gülüp geçer nasıl oynadıgıma şaşarlar. Belki bloklayan bile çıkabilir Buna rağmen normal maplerde 60-110 fps , orgrimmarda çok kalabalık oldugu saatlerde 30-60 fps , dalaranda çok kalabalık saatlerde 25-55 fps alıyorum. Benimki gerçekten çok yetersiz. Bu fps oranları benim için çok iyi. Cpu ve gpu yazsam gerçekten nasıl oynadıgıma, nasıl o fps leri aldıgıma herkes şaşar. Bu forumda benimkinden daha dandik laptop kullanan oldugunu sanmıyorum

• O zaman gtx860m ekran kartı, i7 4700mq işlemcili laptop yeter mi yoksa 950den mi başlim aramaya 😀 wow oynucam tabi ki ama değişiklik olsun diye farklı oyunlarda oynucam.

Laptoplarda sistem nasıl işler bir masaüstünün %kaçı kadar farkla bakmak lazım bir fikrim yok sistem gereksinimlerine göre 😀

• Daha önce hiç online rpg oynamadım. Şuanda en çok oyuncu sayısına sahip oyun hangisi? Hangi oyunu önerirsiniz?

• prestiggge P kullanıcısına yanıt
    5m wow (ortalama ara çıkıp düşer) En iyi zamanı 12m En kötü 3.5m wod zamanı.
    1m idi gw2 iyi zamanlarında şuan bilmiyorum.
    Sonra eso geliyor sanırım.
    ekleme: FFX var birde.
    ----
    Diğerlerini saymaya gerek yok, çöp. Bir ara önüne gelen koreli mmo yapıyordu hele onlara hiç bulaşmayın.

MMORPG oyunların RPG öğesi yok denecek kadar az.
    Yine de var ama, WoW Argent D. realm. yani her server da rpg yapan oyuncu bulamazsın, 1-2 yer hariç diğerlerinde yok.
    Eso var o da skyrim gibi değil mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 2 Haziran 2017; 20:35:51 >
  • Ultra ayarlar da raid yapılmaz. O özellikler fazlasıyla yeter.
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.