Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.447
Cevap
41
Favori
148.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Bir kişi hayır dese yeter atılmazsın

Yetmiyo artık

+1 geçen arkadaşla girdik benim tost makinesi bi türlü geçemedi yüklenme yerini. Arkadaşım olmasına rağmen attılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O da mı değişti ya,yazıklar olsun
  • WOW oyalanmak için hoş bir oyun. Biraz başlayıp ara sıra oyalanayım dedim ama, sonra düşündüm, ayda bir saat girsen bile bir aylık para boşa gidiyor. Sadece oyuna girdiğin zamanları saysa harika olurdu. Öyle bir şey yok değil mi?
    Bir de tabii pis tarafı şu: Oyuna para verdiğin ve boşa gitmesin diye canın istemediği zaman da oynamak...
    Gerçi ayrıca çok şey değişmiştir kaç yıldır. Yeniden öğrenip başa çıkmak da ayrı mesele.
    İlk zamanlarında da çok karışıktı. Sanırım birçok kişi KO'yu çok daha basit olduğu için tercih ediyor.
    Ok, şu bu alma yerlerini, neyin neye yaradığını, binek pet alma yerini ve nasıl alınacağını öğrenene kadar en az bir ay geçer.

Bence bu oyunu en az Amerikalılar oynuyordur. Çünkü Amerika'da işsizlik çok düşük. Kim girip bu oyun ile saatlerce uğraşacak? Onca eğlence yeri filan da varken...
  • Soru Sorma Merkezi tamam da, cevap veren olmadıktan sonra neye yarar?

Mesela şu Legion paketleri filan nedir? Üstelik de 170 lira.

Onu alan neyi almış olacak? Yani mesela birkaç aylık da ücretsiz oynayabilecek mi?

Bu Legion filan paketleri gerekli mi? Gerekli ise, zart zurt yeni paketlere durmadan para mı ödenecek?

Bu paketler alınmasa ciddi bir eksiklik oluyor mu?

Şimdi diyelim ki, ben hiç bilmeyen birisiyim, oyuna başlamak istiyorum, nereden ne satın almam gerekiyor?

WOW'un kendi sitesinden mi almak iyidir, yerli sitelerden mi?
  • Bu hangi uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: Crealog

Soru Sorma Merkezi tamam da, cevap veren olmadıktan sonra neye yarar?

Onu alan neyi almış olacak? Yani mesela birkaç aylık da ücretsiz oynayabilecek mi?

Bu Legion filan paketleri gerekli mi? Gerekli ise, zart zurt yeni paketlere durmadan para mı ödenecek?

Şimdi diyelim ki, ben hiç bilmeyen birisiyim, oyuna başlamak istiyorum, nereden ne satın almam gerekiyor?

Bak senin gibi kac kisi sormus ayni sorulari biraz daha eski sayfalarda. Soru sorma forumu ama inan hergun senin gibi biri ayni seyleri soruyor. Musteri destek hatti falan sanmayin burayi

• merhaba arkadaşlar
    sormak istediğim sorular var tecrübeli arkadaşlar yardım edebilirlermi

1-mythic dungeon nasıl yapabilirim, item lvl 837 ? eğer yeterli ilvl değilse arttırmak için nasıl bir yol izleyebilirim?
    2- bazı itemlerde silik gözüken statlar var bunlar aktif hale getirebiliyomuyuz yada ana statla yer değiştirebilirmiyiz? örneğin üstümdeki chest strengh ve versa. veriyo altındada intellect ve crc gözüküyo silik şekilde?
    3-prismatic socket takılabilen itemlere nerden hangi socketi takmam lazım ( retr. paladin için)
    4-retr. paladinle ilgili detaylı yardım alabileceğim türkçe bi kaynak varmıdır

teşekkürler ..
  • wowlocker kullanıcısına yanıt
    1-Pug ile, raid finder penceresinde en altta, akabinde sağda girmek istediğin party türünü seçip oyuncuların kurdugu partilere veya kendiniz parti kurabilirsiniz, parti kurulduktan sonra mitik dungeon için girilen dungeon kapısından içeri girerek yapabilirsiniz.
    2- O primal stat, yani specin ana statı otomatik olarak hangi spec seçili ise o olur, mesela holy pala olun intellec olur orası.
    3.-4. İcy-veins sitesinde ayrıntılı açıklama var, dil sorun değil kurcalayın siteyi göz aşinalığı oldukça başka kaynak aramanıza gerek kalmaz. DPS ranking içinse simulationcraft.org verilerine bakıp kendi verilerinizi karşılaştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_KHA

quote:

Bak senin gibi kac kisi sormus ayni sorulari biraz daha eski sayfalarda. Soru sorma forumu ama inan hergun senin gibi biri ayni seyleri soruyor. Musteri destek hatti falan sanmayin burayi

Ne yani? 70 sayfaya tek tek bakıp okuyayım mı? Deli miyim ben?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the_KHA

quote:

Ne yani? 70 sayfaya tek tek bakıp okuyayım mı? Deli miyim ben?

Yok kardes cok akillisin bekle daha iyi belki vahiy gelir...

• Crealog C kullanıcısına yanıt
    Google da arama yapınca en üstteki sonuçta yanıt çıkıyordur o zaman oradan bakın daha kolay

• Arkadaslar Mythic dungeon ile ilgili soyle bir sorum olucak.

simdi +0 giriyoruz duserse bize key dusuyor +2, sonra +2 girip keyi +4 paytik diyelim, sonra +4 girip +6 yaptik. Simdi ben +6 yapmicam mesela, bu keyi dungeon a girip aktif edip silsem ve sonra tekrar +0 dan baslayip +2 +4 +6 kasabilirmiyim?
    Birde soyle bişi var mesela gene ben +2 ye kadar yaptim ama o hafta +6 keyim vardi, Order hall da elimdeki son keyimi veriyor yoksa daha önce yaptigim +6 mi aciliyor.

Su sebeble soruyorum +2 ve +4 grup bulabiliyorum ama keyim olmadigi icin +2 ve +4 giremiyorum millet boost ariyor halile bari +2 ve +4 farm mi kendi keyim ile boyle yapmak aklima geldi mumkun ise acaba. Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhonez -- 24 Ekim 2016; 15:24:22 >
  • Bende healer rolüne yeni başladım, dps'ken default ui ile skada ve dbm addonlarıyla rahatça oynuyorum. Şimdi legion'la birlikte holly paladin kasıyorum. Default ui ile efektik bir healing yapabilir miyim ? Tecrübeli arkadaşlardan yarım bekliyorum bu konuda. Yoksa illa bu healbot vs. addonlarını kurmam mı gerekiyor.
  • xhonez kullanıcısına yanıt
    Sadece sende olan Keystone ile girmek gibi bir zorunluluğun yok. Arkadaşlarından, guilddeki diğer kişilerden bir grup oluşturup kolayca ilevel yükseltebilir sonra da istediğin gruba rahatça girebilirsin.
    Keystone'u sileyim de 0'dan başlayayım olayı yok.
  • Hydralisk kullanıcısına yanıt
    Hiç addon kullanmadan da çok iyi oynayanlar var, onlarca addonu olup yapamayanlar da :)

Malumunuz addonlar iş kolaylaştırmak için var, sağ tık-sol tık-3. tuş veya varsa faredeki diğer tuşları rahatlıkla farklı amaçlara yönelik kullanarak daha efektif olmayı sağlarlar. Mouseover macro ile de çözülebilir ama Healbot'la daha rahat hareket edebilir, daha fazla şey görebilir, ona göre davranabilirsin. Tabi alışma süreci olacaktır bunun, onun sorun olmayacağını düşünerek söylüyorum bunları.

Bu arada default raid ui her ne kadar yıllar içinde geliştirilmiş olsa da, bana hep çok yavan görünüyor. Hele kimi class renklerini bile kullanmıyor böyle neon yeşil yeşil :)
  • emrecanonline kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. valla bende kullanmamayı düşünüyorum. hem o ayarları yapmaya üşeniyorum. hem default ui'ya baya bir alıştım.
    Pve için; Healbot, macro, türevi addon/macro kullanmadan nasıl heal/dispell atıyorsun ? Arena da oyuncu seçimi tuşla/macro ile oluyor zaten, raid de ya addon click ya macro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 24 Ekim 2016; 18:29:11 >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    daha raid filan yapmadım zaten. kullanmadanda heal atanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

daha raid filan yapmadım zaten. kullanmadanda heal atanlar var.

Ben default u kullaniyorum. Ama dispell icin decursive var

Bende nasıl olduğunu merak ettim, hiç yapmadığım için. Mesela default ayarlarda dispell stack sayısı var mı ? Nametable seçimi nasıl oluyor ? Nametable açıp Mouse click mi ? Yoksa portraits click mi ?
    Her iki türlüde daha yavaş, hantal değil mi ? Mitik plus girseniz bu yavaşlıkta heal, dispell kaçırmanız olası değil mi ? Arena konusuna hiç girmiyorum zaten.
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.