Şimdi Ara

## WoW - Yeni Başlayanlar Soru Sorma Merkezi ## (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.448
Cevap
41
Favori
148.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni karakter açıcam ama nasıl kasmalıyım sizce? En son belli bir levele kadar görev sknrasinda full dungeon yapmıştım, nasıl daha hızlı kasabilirim?

Bir de bu heirloomslar, ilk aldıklarımız kaç levela kadar gidiyor? İlk yükseltmesi kaç levelda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heirloom 60 a kadar gidiyor diye biliyorum en hızlı yol hala dungeon özellikle healer ve tank sınıfları için

• Uzun aradan sonra bir bakayım dedim. Rogue level20 starter edition'da sinister strike gitmiş, combo point koymak için hangi atak var bulamadım anlayamadım?
  • ledie L kullanıcısına yanıt
    Backstab değişmiş meğer. Sadece arkadan değil her yönden kullanılıyor. Niye sinisterı silip backstabi böyle genişletmişler sanırım kolaylaştırma ve basitleştirme politikasının ürünü.
  • Arkadaşlar direk leigon paketini alarak oyuna başlayamıyor muyuz? illaki battle chest almak zorunda mıyız? kafamı karıştırdılar iyice herkes farklı bir şey söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Arkadaşlar direk leigon paketini alarak oyuna başlayamıyor muyuz? illaki battle chest almak zorunda mıyız? kafamı karıştırdılar iyice herkes farklı bir şey söylüyor

Battlechest oyunun kendisidir. 0 dan 100lvl e kadar. Legion ek pakettir 100 den 110lvl e kadar. Umarim aciklayici olmus kafani karistirmamistir

• BurnInMyFire B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim peki shadow priest için var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

Yeni karakter açıcam ama nasıl kasmalıyım sizce? En son belli bir levele kadar görev sknrasinda full dungeon yapmıştım, nasıl daha hızlı kasabilirim?

Bir de bu heirloomslar, ilk aldıklarımız kaç levela kadar gidiyor? İlk yükseltmesi kaç levelda?

İlk aldıgında 60 oluyorlar, aynı satıcıdan upgrade satın alıyorsun 60 ı 90 yapan olandan. Yine aynı satıcıdan 90 dan 100 yapma upgradei eşyasını alıyorsun üzerine basıyosun. Hepsi için ayrı ayrı alman lazım. 60-70k ya yakın rahat gider bi karakter seti için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

Yeni karakter açıcam ama nasıl kasmalıyım sizce? En son belli bir levele kadar görev sknrasinda full dungeon yapmıştım, nasıl daha hızlı kasabilirim?

İlk aldıgında 60 oluyorlar, aynı satıcıdan upgrade satın alıyorsun 60 ı 90 yapan olandan. Yine aynı satıcıdan 90 dan 100 yapma upgradei eşyasını alıyorsun üzerine basıyosun. Hepsi için ayrı ayrı alman lazım. 60-70k ya yakın rahat gider bi karakter seti için

Teşekkürler hiç uğraşılmaz bununla o zaman. Game time alırım daha iyi o golda.

• WeiLucas kullanıcısına yanıt
    5 parcalik bi set icin max 15k harcarsin hocam yalnis bilgilendirme yapmayalim lutfen. ex veren itemlar icin konusuyorum, gerisi cok onemli ve muhim seyler degil zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darion kullanıcısına yanıt
    O kadar ucuz mu ki hocam, 15k ise alırım ama yükseltmesi varmış. 20-30k yeterli olur mu peki 110 levela kadar?

Heirloom almana gerek yok.Bir tane battlechest alip ana hesabina bagla.Bilgisayarda 2 tane wow acip window moda al , resolutionu dusur.%300 fazla exp. Ayrica 45 level karakterin varsa direk onu 90 yapabiliyorsun 90 a kastigin karakter sayesinde.

Follow attirirsin kendine , 15 e kadar gorevle kolayca gelirsiniz sonra dg ye sokarsin ikisinide alt tab yapa yapa kasarsin 90 a kadar kolay bir sekilde.

• Grimaniel kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap için teşekkür ederim hocam.

Ama şöyle bir şey var bir tane daha hesap açarsam ikisine de game time yetiştirmem çok zor olur. O yüzden yapamayabilirim.

Ayrıca ben legion almadan önce battle chest almıştım. Nedir bu 90lv olayı?

Sen karakter kasmayacak misin? İkisine game time almana gerek yok zaten.1 ay sure veriyor battlechest.

1 adet battlechest alacaksin 1 ay suren var.O sure zarfinda kasabildigin kadar karakter kasacaksin.

Her 2 levelda bir 1 level verebiliyor raf, yeni alacagin battlechestte acacagin karakter.

Yani sen battlechest aldin , ana hesabina bagladin 90 level yaptin ikisinide.45 level verebiliyor sana.

45 level karakterin var diyelim , direk onu 90 yapabiliyorsun level vererek.

Buyuk ihtimal pek iyi anlatamadim , detayli bilgi istiyorsan o.m den anlatabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 19 Ekim 2016; 20:02:01 >
  • misal warriorda en çok kullanılan itemlara falan baktığımız yer neresiydi yada böyle bir şey var mıydı hatırlıyo gibiyim ama bilemedim
  • World of logsa bak.

Orada mythic kesmis warriorlardan top 10 un armorysine girip bakabilirsin.

Şimdi şöyle bir şey var hocam kasacağım karakterler ana hesabımda olsun istiyorum, sonradan açtığım hesapta değil. Pmden anlatırsanız çok iyi olur, zahmet olmaz ise.

• bu random battleground 300 honor vermiyor muydu ? sabah öyleydi şimdi 150 e düşmüş ne güzel 450 450 kasacam diyordum

birde 1 sezon ne kadar sürüyor 3 ay falan mı ?
  • http://wow.gamepedia.com/PvP_season

5-6-7 ay arasi degisiyor.
    sezonlar daha kısa olacak 1-2 ay gibi periyot arasında değişecek diye bir yazı geçmişti blizzard.
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.