Şimdi Ara

Yeni başlayanlar için şişme bot

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
33
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Denizcilik >> Yeni başlayanlar için şişme bot
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    293 Mesaj
    Merhaba

Bu yaz denize meraklandım ve 2.el 3 metre Cais ahşap taban bir bot (2010 model) ve Tohatsu 2 zamanlı 9.8 motor aldım (2010 model) , toplam 6.800 tl verdim . aldığım arkadaş zaten bot bakım istediği için neredeyse motor fiyatına komple seti verdi , ayrıca setin içerisinde çapa merdiven bayrak direği can yeleği portatif duş 2 tane pompa tente çanta motor taşıma sehpası vs yani ne varsa verdi .

Alalı 3 hafta oldu fakat daha denize indiremedim , önce bir tane romork yaptırdım adam 2 haftada anca teslim etti ondada 1500tl ödedim.botun komple bakımınada 400tl masraf etti,herşey yolunda fakat bu seferde haftasonu düzgün havayı yakalayamadım .

sizlere birkaç sorum olacak ,

- romorku seneye fiber alırım diye cok buyuk yaptırmıs bulundum fakat dun 4 metrelik bir fiber baktım,tek kişi indir bindir imkansız gibi birşey.yanlış mı düşünüyorum?

-aldığım bot her ne kadar tamiri yapılmış olsada 10 senelik olduğu için azda olsa hava kaçırıyor , seneye sıfırını alırım diyorum sizce tek başıma indir kaldır vs işleri zor diye hiç fiber almasam mı ? botla mı devam etsem ?

-aşağıya resim ekliyorum.bu romorku surmesı cok zor sizce şu fiber işine hiç girmesemde seneye sıfır bir bot alacağımı düşünüp bu romorku kısalttırsam mı?

yardımlarınızı beklerim

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
emek server
bankalar.org
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.