Şimdi Ara

## YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ONLİNE COD2 REHBERİ ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
59.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: DreDD1903

konuyu baslatan arkadasa tesekkur ediyorum.Ancak arada baska arkadaslarda katkıda bulunuyorlar.bu kısımlarında en üstte yer alması gerektigini düsünüyorum.zaten birtane üst konu var 50 sayfalık o da bu sekilde baslamıs ve sonra temiz bir konu özelligini yitirmis.arada oyundan sorular sorulmus.güzel bir calısma olmus emegi gecenlere tesekkur ederim.bize de konuyu kirletmemek kalıyor.

Evet topic kirlenmesin.Bu yüzden Qumandanım yeni eklenen bilgileri kendi ilk yazdığı mesaja kopyalarsa topic daha faydalı olur.

• arkadslar yerı burasımı bılmıyorum...rpg oyunları pek oynamıyorum batt vietnemdan sonra bu oyunuda oynayayım dedım..ayıptır solemesı yenı elıme gectı cd 2 yıl ustune...yanı anlıcanız yenı basladım dun bı basladım..bı yerde takıldım...almanların bol oldugu bı yer var tankı ımha edıyoruz bı bına var almanalr var makınalıalr falan orayıda temızledık..tegmen ... rapor ver denılen yerde kalıyorum bu tegman nerde yaw yıldızın oldugu yere gelıyorum kapı var bıde bıım ruslardan bırı ama tegmen degıl kıme nasıl rapor verıcem daha oyunun baslarındayım...vallahı dun fıtık oldum kım rapor verıceksemn verımde su asamayı gecım 20 kere deneme yapıyorum gecmek ıcın bıde fıtık oldum yaw...
  • Cod2 yi 3-4 kere bitirdim ama anlatmak istediğin yeri anımsayamadım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MyR!sTaTe

Cod2 yi 3-4 kere bitirdim ama anlatmak istediğin yeri anımsayamadım :)

oyunun hemen baslarında 2 bolumde olabılır...uc dort elemanla amanların oldugu yere dalıyoruz bına var...makınalı tufeklerle ates acıyolar vs...10 15 alman var temızledık..once ordakı hedefı yok ettık..alman savunma guclerı yokedıldı vs sanırım..sonra tegmen bılmem neye rapor ver dıyo 4 gorev bu soyledıgım ılk
    3 ok tegmene rapor verıcemde bulamıyorum bınada heryerı aradım bı yerde aradıgınız sey bır alt kaltta olabılır dıyo alt kalt yok sadece merdıven vaar ıkı merdıven cıkıyodun kapı avr ordada bızm elemanaldan bırı kapının onunde duruyo kapı acılmıyo arkaan sesler gelıyo ama...yıldız tam kapıda pusulada gosterıyo ama kapıyı nasıl acıcaz nasıl gecıcez anlamadım...o elemnda tegmen degıl nasıl olucak anlamadım..
  • Sniper kullandığın bölümü geçtin mi?
  • Ellerine sağlık , süper bir rehber olmuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

Sniper kullandığın bölümü geçtin mi?

yok hocam ya..oyunun basları egıtım verılıyor ondan sonra ufak bı carpışma onu gecıyosunuz..tankı havaya ucuruyoz ılerlıyoruz bı bına var onunde alman askerlerı baya fazla...makınalı tufeklerı falan var..onalrıda temızledım...sonra butun ısler bıtıyor ...tegmen mı artık unuutum yuzbsımı bılmem neye rapor ver dıyo turkce oyun..rapor ver dıyo bınayı temızledım..onunden bı cıkıs merdıvenle ıkı kere cıkıp bı tahta kapı var orda yıldız tam puslada yanıp sonuyo ordan benım ruslarda bırıde var ..komple dolaştım heryerı yok blmadım gızlı yermı var raporu neyle verıcem rapor ver dıyo...yok bı ıkı l bombası attım adamlar oluyo hoopp tekrar o kadar adamı temızle ugras gıcık oldum yaw...oyunun hemen bası arkadslar hanı elemn egıtım verıyo pataes mamates atıyoz sıılah falan varya sonra eleman gelıyo almanalr saldırd dıyo temızlemeye baslıyoruz sonra tankı yok edıp bu bınaya gıdıyoruz..bınayıda temızledım orda kaldık..kıme rapor verıcem anlamsım gerıyemı donucem yıldız orda yanmıyo kı..valla gıcık oldum yaw...wıetnemda hersey bllıydı tank araba kullan gıt bunda karısık healt de yok vuruldun vuruldun hoppla tekrar basla save de yok bu oyunda o akdarovduler ılk kez oynuyorum o akdarda hoşuma gıtmedı...belkı ıleıde zevk alırız..

• valla bende uzun zamandır single'ını oynamıyorum ama bir fotosunu koyarsan dicem de koca yeri dolaşmışın sende.Sen yinede bir fotosunu koyda bilen birileri çıkar burada bakınca belki
  • Teşekkür ederiz paylaşım için.Eline sağlık.
  • Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık
  • kumandan resitallerinden biri daha :) I love you ede :P
    movie nasıl yapılır onuda anlatsanızda herkes kendine birer movie hazırlasın :)) hadi kumandan iş sana düştü ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecay2222

kumandan resitallerinden biri daha :) I love you ede :P
    movie nasıl yapılır onuda anlatsanızda herkes kendine birer movie hazırlasın :)) hadi kumandan iş sana düştü ..

www.movie_yap.com buradan yapabilirsin.
    komutanımı yorma.

• Hocam ben patch 1.3 ü kuramadım.Noteped ile dosyaların bulunduğu yerli kontrol ederek ve cdkeyi yazarak halelttim onu.Ama sonra 1,3ü kurmaya çalıştığım zaman:

"The detected version cod2 is current or more up to date than this patch." Uyarısı verdi.Ama zaten benimkisi 1,0 versiyonu.Nasıl olurda 1,3 ile aynı veya daha üst versiyon der onu anlamadım

Eğer bu patch o kadarda önemli değilse hiç kurmayayım ben.Direk devam ederim böyle.

Bir de bad key code diyo bu Onu patch ile mi halledebilirim nasıl hallolcak.Allahtan bazı serverlara giriyo arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-18F1A75FA -- 5 Temmuz 2007; 13:12:16 >
  • @rb.atasoy

pardon benim hatam registry kodlarındaki "Version"="1.3" olarak eklemişim şimdi düzelttim sende elindeki dosyaya o değeri "Version"="1.0" olarak kayde girersen bahsettiğin sorun düzelecektir 1.3 kurabilirsin ki kurman şart aksi halde serverlara giremezsin
  • Tamam hocam onu hallettim ama "bad key code"u nasıl halletcez

Hocam şimdi tamam.O programı onun için kurduk ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-18F1A75FA -- 5 Temmuz 2007; 14:42:24 >
  • rehber iyi hoşta sd yi nasıl oynıcaz onu çöözemedim ya koca gün sd oynuyom ama hiç bişi yok hep 2.3.4. geliyom 1. 40 yılda bir geliyom onunda bir rehberi fln var mı?

birde ben xfireden girince bi map oynuyom ikinci mapte server disconnect hatasını alıyom neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 5 Temmuz 2007; 16:01:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykut1993

rehber iyi hoşta sd yi nasıl oynıcaz onu çöözemedim ya koca gün sd oynuyom ama hiç bişi yok hep 2.3.4. geliyom 1. 40 yılda bir geliyom onunda bir rehberi fln var mı?

birde ben xfireden girince bi map oynuyom ikinci mapte server disconnect hatasını alıyom neden olabilir?

öldüğünde spect olup diğer oyuncuları izle herkesten bişiler kaparsın öyle 1 hafta 10 günde olmaz 1 yıl kasman lazım en az server diconnect hatasının sebebini tam bilemiyorum hiç başıma gelmedi ama değişik serverlarda dene

• Dağınık halde sorulan sorunların çözümleri burada çok güzel bir anlatımla hazırlamıştı arkadaşımız.. Konu altta kaldı ve hala benzer sorular döne döne geldiğine göre üste taşımakda hayda var....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.