Şimdi Ara

## YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ONLİNE COD2 REHBERİ ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
59.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • topicle ne alakası var bu berbat Türkçeyle yazılmış yazının şimdi

quote:

Orjinalden alıntı: amare-nash

buradakıler multıplayer oynuyor ben 6 cdlık yukledım sadece onlıne xfıreden oynuyorum bır mac yapalım dh en yıı call uzmanı cıksın ılk 3 de ben kesın varım ama hangısı snıper thomson mukemmel uyguruk sılahlar harıc hepsını ıyı kullanırım benle oynuyan varsa bılır en cok sevdıgım terımde ımzama koydum
  • ya o kodları nereye yapıştırcaz?reg e nasıl çevircez
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_mAnyaCK

ya o kodları nereye yapıştırcaz?reg e nasıl çevircez

not defterine yapıştıracaksın oyunun kurulu oldugu yerleri değiştireceksin farklı kaydet seçip uzantısını .REG yazıp kaydedecksn. Sonra kaydettiğin bu REG uzantılı dosyaya çift tıklayıp sorulan sorulara EVET dedikten sonra 1.3 patch yapacaksın bu kadar.
  • Slm Kumandan anlattıklarını yaptım ancak "Fatal Error" hatası alıyorum. "error during initialization Failed to initialize renderer:version mismatch" şeklinde ve oyun artık çalışmıyor exe'ye tıkladığımda bu uyarı ile karşılaşıyorum yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • Mutee2

sistemini yazarmısın ayrıntılı olarak ? özellikle ekr. kartını.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

1.2 veya 1.3 patch yapmadan Punkbuster seçeneği çıkmaz önce patch yapman lazım

1.2 patch i indi hata verdi single player da calısmamaya basladı oynu silip bastan yuklemek zorunda kaldım o kadar bölümü bastan oynadım ben önce oyunu single dan bitireyim bütün gün multiplayer kurmakla urasıcam
  • Sistemim eski ancak pack kurmadan gayet iyi bir şekilde oynuyordum.Amd 1 Ghz işlemci 512 mb ram ve geforce Fx 5200 128 mb ekran kartı. 1.3 pack kurduktan sonra iptal oldu. ilgin için saol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutee2

Sistemim eski ancak pack kurmadan gayet iyi bir şekilde oynuyordum.Amd 1 Ghz işlemci 512 mb ram ve geforce Fx 5200 128 mb ekran kartı. 1.3 pack kurduktan sonra iptal oldu. ilgin için saol.

ekran kartının driverini güncelle www.nvidia.com

1.3 patch yaptıntan sonra Single Mod oynayamazın korsan oyunlarda bu imkan yok ancak ilacını netten bulabilirsin.
  • mükemmeL topic çok yararLı oLacağına eminim ...!
  • Süper bir çalışma olmuş ellerine sağlık
  • komutanım çalışman çok güsel de yalnız kafayı yicem şu all seeing eye nin türkçesi fln yokmu bi türlü beceremedim bide bazen bad serwer dio neden olabilir bazı şeyler gördüm ama anlamadım
  • ya arkadaşlar şimdi oyuna giriyim dedim böle oldu singleplayerde böle bi hata verio nedir bu hata nasıl giderilir ztn onlineyide anlamadım

## YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ONLİNE COD2 REHBERİ ##

• sen ya crak yapmadın(düşük bi ihtimal .pP) yada 1.3 patch var single oynayamassın ilac lazım
  • up
  • ben burdaki reg dosyasını kendime göre ayarladım ama halen böyle bir hata ile karşılaşıyorum yardımcı olurmusnuz acaba...

Windows Registry Editor Version 5.00 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision]
    @=""

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 2]
    "InstallPath"="D:\Oyunlar\Call of Duty 2\\"
    "InstallDrive"="D:\\cod2\\"
    "Language"="eng"
    "StartMenuFolder"="C:\\Documents and Settings\\Administrator\\Start Menu\\Activision\\Call of Duty(R) 2"
    "Version"="1.0"
    "UninstallString"="C:\\PROGRA~1\\COMMON~1\\INSTAL~1\\Driver\\9\\INTEL3~1\\IDriver.exe /M{D0A05794-48C2-4424-A15A-9F20FCFDD374} /l2057 "
    "EXEString"="D:\Oyunlar\Call of Duty 2\\cod2sp_s.exe"
    "MultiEXEString"="D:\Oyunlar\Call of Duty 2\\cod2mp_s.exe"
    "QA"="14.0"
    "codkey"="cd key 20 haneli şifre"
    "PatchLog"="D:\Oyunlar\Call of Duty 2\\cod2patch.ini"

hata

http://img49.yukle.tc/images/7132hata.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madartemis -- 14 Eylül 2007; 16:31:35 >

• mesajındaki codkey kısmını sil uyarı alacaksın yoksa

---

uzantısını reg. olarak kaydedip çift tıklayarak kayda eklediysen herşey doğru gibi gözüküyor...
  • evet reg olarak kaydetip çift tıkladım genede olmadı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: madartemis

evet reg olarak kaydetip çift tıkladım genede olmadı...

bence sen bir hata yapıyorsun gerekli değişiklikleri yapmamışsın D:\cod2 dizininde olan oyununu D:\Oyunlar\Call of Duty 2\ gibi göstermişsin yolları kontrol et
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

quote:

Orjinalden alıntı: madartemis

evet reg olarak kaydetip çift tıkladım genede olmadı...

bence sen bir hata yapıyorsun gerekli değişiklikleri yapmamışsın D:\cod2 dizininde olan oyununu D:\Oyunlar\Call of Duty 2\ gibi göstermişsin yolları kontrol et

her türlü denedim gene olmadı bende oyunu yeniden indiriyorum bakalım bukezsetuplu olacakmı...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.