Şimdi Ara

yeni başlayacağım rehber arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyun hakkında bilgim az.stat,skill dağılımı nasıl olmalı,başlangıçta verilen 10 stat puanı neye verilmeli,karakter sınıfları ve özellikleri nelerdir.yardım ederseniz sevinirim.

• Kardeşim oyun hakkında bu kadar bilgiyi bilmiyorsan hiç başlamamanı öncelikle tavsiye ederim. Warrior,Mage, Rogue(okçu veya asas yani bıçakçı), Priest ve Kurian olmak üzere 5 Job vardır. Başlarken ki 10 statı warrıor da str ye, rogue de dex e, priest ve mage de ise kullanım şekline göre verebilirsin. Kullanım şekli derken diye bir soru gelebilir ordan str priest ve paper mage diye bu joblarda kendi arasında ayrılmaktadır. Anlayacağın karışık bir süreç. Sen aç bi warrior bas str ye vur vur ggeç zevkini al :)
  • Hiç başlama gerek yok kardeş .10 seneyi aşkın oyuncuyuz biz bile tam çözemedik .Sen hiç bulaşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oncelikle jopları arastır ne oynamak istediğine karar ver, ondan sonra stattı skildi ayrıntılı bilgi yazarım sana. baslayacagın serverada iyi karar vermelisin. herzaman soyluyorum emeğinin karşılıgını (level veya item) alabileceğin tek oyundur knight online!
  • Kesinlikle başlama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okcu veya asas ac dex ve hp ye vercen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.