Şimdi Ara

Yeni bağlanan internette yurtdışı upload [ Twitch yayını ] sorunu. yayın yapamıyorum. rezalet hizmet (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: labidincc

siz kullanıyor musunuz? gerçekten söylendiği kadar iyi mi? başvurumu yaptım az önce online işlemlerden

Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Söylendiğinden daha iyi. Örnek vermem gerekirse 100GB'lık GTA 5'i ortalama 15 dakika içinde indirebiliyorsunuz.

• Hasta Siempre Comandante kullanıcısına yanıt
    Merhaba, keyifli kullanımlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasta Siempre Comandante

Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Söylendiğinden daha iyi. Örnek vermem gerekirse 100GB'lık GTA 5'i ortalama 15 dakika içinde indirebiliyorsunuz.

Alıntıları Göster

upload hız değerlerinizi paylaşmanız mümkün mü acaba?

• hocam geçmiş olsun bende de twitch de yayın donuyor sürekli izlerken 720p üzeri yayın izlemek işkence türknet ile.. işyerimde 16 mbps adsl var türkelekom 1080p yayında bile donmuyor.. türknet dijital platformlara kısıtlama uyguluyor ama kendileri kabul etmiyor 1 gbps olsa bile sıkıntı olacak gibi... bu sene gigafiber gelecekmiş mahalleye bekleyeceğim bakalım değecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: labidincc

upload hız değerlerinizi paylaşmanız mümkün mü acaba?

Alıntıları Göster
    Yeni bağlanan internette yurtdışı upload [ Twitch yayını ] sorunu. yayın yapamıyorum. rezalet hizmet

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Yoo ben de sorun yok. Hiçbir zaman da olmadı. Ufak at @samcu kardeş.  

al bu grimnax in attığı twit bu da yetmez ise feritinde müşteri hizmetlerini aradığı videonun linkini atarım kim atıyormuş görürsün.Sende sıkınıt yok diye diğer insanlarda olmayacak mı ?Yeni bağlanan internette yurtdışı upload [ Twitch yayını ] sorunu. yayın yapamıyorum. rezalet hizmet 

• Yeni bağlanan internette yurtdışı upload [ Twitch yayını ] sorunu. yayın yapamıyorum. rezalet hizmet

Yazdığının ne anlama geldiğini bilmiyor musun? Yoksa kafa mı buluyorsun? Yeni bağlanan internette yurtdışı upload [ Twitch yayını ] sorunu. yayın yapamıyorum. rezalet hizmet Banane wtcnden ondan bundan tüm Türkiye'de mevcut değil işte birader.

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Oluşturduğunuz destek kaydı numarasını PM üzerinden benimle paylaşmanız durumunda sorunu ben de yakından takip edeceğim.
  • Turknet 80/8 VDSL internette bu şekilde ben sorunun turknet kaynaklı olduğunu düşünmüyorum altyapı kaynaklı olma ihtimali daha fazla

Yeni bağlanan internette yurtdışı upload [ Twitch yayını ] sorunu. yayın yapamıyorum. rezalet hizmet
  • SOL prime time'da throttle yapıyor twitche upload konusunda Grimnax en sonunda türknetten vpn aldı o şekilde kullanıyor dropsuz

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

kaç defa açacam acaba? bana otomatik mesaj göndermeyi bırakın yeter artık icraat görelim

Merhaba, kaydınızı kontrol ettiğimde 18.02.2021 tarihinde sizinle yapılan görüşmede test sonuçları talep edilerek sonlandırılmıştır. Sonrasında açılan aktif destek kaydı bulunmuyor. Test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturmanız durumunda arkadaşlarım ve network ekipleri kontrol ederek bilgi verecektir.

buyrun ping ve tracert değerleri bilen arkadaşlar da yorumlasın lütfen

Merhaba, teknik uzmanlarımıza konunun önem derecesini belirterek önceliğini talep ettim. Arkadaşlarım network ekiplerine ileterek gelen bilgiyi sizinle paylaşacaktır. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.

bekliyorum... şu gigafiber işi hızlansa daha iyi olacak.. hazır sokakları fiber için kazmışken sizin ekiplerde altyapı getirse..

Merhaba, notlarımı kontrol ettiğimde adresinizi proje ekibiyle paylaşmışım. Bu konuda süre bilgisi veremiyorum. Mahallelerden gelen talep adetleri proje önceliklendirmede etken oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.