Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.972
Cevap
62
Favori
605.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stimur41

quote:

Orijinalden alıntı: Elite `

Aracın üretimi ingiltere arkadaşlar

bana gelen evrakta Belçika da üretilmiştir Yazıyor.

Valla bilmiyorum yani düz'ü başka yerde otomatiği başka yerde üretilmiyor ise Bir şubesinde ki satıcının bana söylediği cümle bu
  • Advance Skypack 1.6 Multidrive gümüş gri aracımı bugün teslim aldım. Araba 40km.'de. Bayiden işe geldim. Anadolu yakasında oturuyorum Avrupa yakasında çalışıyorum. Bilgisayarı bayiden çıkarken sıfırladım. İlk 40km. yoğun trafikte 6.9 lt / 100km. yakıt tüketimi. İnanılmaz. Harika :))) Ayrıca sürüş konforu, sessizlik, yol tutuş, iç ortam konforu bence kesinlikle çok başarılı bir araç. Otomatik şanzıman varlığını bile hissettirmiyor. Sürüş aşırı derecede lexus gibi. Lexus hybrid kullanmıştım gerçekten çok benzeşiyor. İç malzeme kalitesi bahsedildiği gibi kötü filan değil sadece işçilik daha iyi olabilirmiş içerde. Ama dışı yetiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prong -- 19 Mart 2013; 16:50:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prong

Advance Skypack 1.6 Multidrive gümüş gri aracımı bugün teslim aldım. Araba 40km.'de. Bayiden işe geldim. Anadolu yakasında oturuyorum Avrupa yakasında çalışıyorum. Bilgisayarı bayiden çıkarken sıfırladım. İlk 40km. yoğun trafikte 6.9 lt / 100km. yakıt tüketimi. İnanılmaz. Harika :))) Ayrıca sürüş konforu, sessizlik, yol tutuş, iç ortam konforu bence kesinlikle çok başarılı bir araç. Otomatik şanzıman varlığını bile hissettirmiyor. Sürüş aşırı derecede lexus gibi. Lexus hybrid kullanmıştım gerçekten çok benzeşiyor. İç malzeme kalitesi bahsedildiği gibi kötü filan değil sadece işçilik daha iyi olabilirmiş içerde. Ama dışı yetiyor :)

Hayırlı olsun Allah kazasız belası kullanmayı nasip etsin Ah bizimki de bi teslim edilse Bugün yarın bizimki de gelicek :( :/ 6.9 litre sakin kullanımda yediği benzindir sanırım :)

• quote:

Advance Skypack 1.6 Multidrive gümüş gri aracımı bugün teslim aldım. Araba 40km.'de. Bayiden işe geldim. Anadolu yakasında oturuyorum Avrupa yakasında çalışıyorum. Bilgisayarı bayiden çıkarken sıfırladım. İlk 40km. yoğun trafikte 6.9 lt / 100km. yakıt tüketimi. İnanılmaz. Harika :))) Ayrıca sürüş konforu, sessizlik, yol tutuş, iç ortam konforu bence kesinlikle çok başarılı bir araç. Otomatik şanzıman varlığını bile hissettirmiyor. Sürüş aşırı derecede lexus gibi. Lexus hybrid kullanmıştım gerçekten çok benzeşiyor. İç malzeme kalitesi bahsedildiği gibi kötü filan değil sadece işçilik daha iyi olabilirmiş içerde. Ama dışı yetiyor :)

hadi hayırlı olsun . resim , izlenim , tüketim değerleri bekliyoruz :)
  • Bugün arka lastiğe çivi girmiş lastikçiye gittim yaptırmak için. Lastikçi diğer havaları da kontrol etti, lastik havaları bir tanesi 80 diğerleri 50 çıktı nasıl olduysa artık

Bu arada arabanın iyi yol tutuşunun sebebi arka teker sökülünce iyice belli oluyor.
  • geçmiş olsun . buda sizin nazarlığınız olsun diyelim . lastik basınçlarına bakınca iyiki havaya uçmamışsınız :) . iyi yol tutuşun sebebi derken , lastik sökülünce süspansiyon sisteminin görünmesini mi kastettiniz ?
  • bugün nataş da taktırdım krom egzost ucunu beyler 150 tl ama değdi doğrusu çok şık duruyor uzaktan

Yeni AURİS 2013
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun Allah kazasız belası kullanmayı nasip etsin Ah bizimki de bi teslim edilse Bugün yarın bizimki de gelicek :( :/ 6.9 litre sakin kullanımda yediği benzindir sanırım :)

Oncelikle sizinde araciniz hayirli olsun guzel gunlerde kullanin.

Tamamen normal kullanim. Rota kucukyali topkapi arasi ozellikle aksam asiri yogun trafik sabah yogun trafik. Surekli eco modda degildi ancak tabii ki cok performansli bir kullanim da degil sonucta Istanbul trafigini bilenler bu bahsettigim gzergahin ne demek oldugunu bilir 160 ile gitme sansiniz pek yok :) max 120km ye cikildi. bir onceki aracim 2005 hatchback corolla sol duz vites 9 lt. altina inmedigi bir guzergah. Gunu ortalama aksam eve varis 7.6 lt ile tamamladi.

Bu arada lexus a benzerligi beni cok sasirtti. Surus, yol tutus ve sessizlik olarak. Isim geregi ingiltere seyahatimde bir dostun lexus aracini birkac gun kullanmistim. Sanki ayni aracin altyapisi kullanilmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet, süspansiyon sistemi. Eski arabalarım Golf 4 ve bir önceki Auris'le kıyaslayınca oldukça farklı.
  • Evet krom egzost ucu şık duruyor
  • quote:

quote:

quote:

Oncelikle sizinde araciniz hayirli olsun guzel gunlerde kullanin.

Tamamen normal kullanim. Rota kucukyali topkapi arasi ozellikle aksam asiri yogun trafik sabah yogun trafik. Surekli eco modda degildi ancak tabii ki cok performansli bir kullanim da degil sonucta Istanbul trafigini bilenler bu bahsettigim gzergahin ne demek oldugunu bilir 160 ile gitme sansiniz pek yok :) max 120km ye cikildi. bir onceki aracim 2005 hatchback corolla sol duz vites 9 lt. altina inmedigi bir guzergah. Gunu ortalama aksam eve varis 7.6 lt ile tamamladi.

Bu arada lexus a benzerligi beni cok sasirtti. Surus, yol tutus ve sessizlik olarak. Isim geregi ingiltere seyahatimde bir dostun lexus aracini birkac gun kullanmistim. Sanki ayni aracin altyapisi kullanilmis.

Teşekkürler Ancak bizim araç yarın 2 de teslim edilicek :) Bu arada aracı fazla sert şekilde kullanmaktan söz ediyorsunuz ya Forumda arkadasların söylediği ilk 1000 km falan bunu yapmamak gerekiyormuş bilmiyorum Aracın el kitapçığında buna benzer şeyler belirtiyormuş sanırım Benimde ona biraz moralim bozuk açıkcası 1000 km az bir km değil ve de gıcır gıcır araba ama gaza dokunamıycaksın Valla eziyet gibi birşey :) Beni bir önceki kasa ile aracın teknik verilerindeki son km'yi gördüm 190 :) ve arabalar arasında benzerlik olabilir Neden derseniz bu aracında üretimi ingiltere'ymiş satıcı öyle söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 19 Mart 2013; 20:28:53 >

• benim araçta ingiliz üretim hatta bulursam fabrikanın ismide yazıyordu ingilteredeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

bugün nataş da taktırdım krom egzost ucunu beyler 150 tl ama değdi doğrusu çok şık duruyor uzaktan

Yeni AURİS 2013

normal egzozcuda 25 tl farki ne acaba? bende dusunuyorum

•  Yeni AURİS 2013

Daha önce verildi mi bilmiyorum ama ilk 1000 km ile ilgili kitapta yazan bilgi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebocan

Yeni AURİS 2013

Daha önce verildi mi bilmiyorum ama ilk 1000 km ile ilgili kitapta yazan bilgi arkadaşlar

Tamam işte hocam aynen benim söylediğim ve düşündüğüm gibi Paylaşım için teşekkürler Aracı teslim alırken bu konu ile ilgili de ayrı bir bilgi almayı düşünüyorum zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: findnewdreams

quote:

bugün nataş da taktırdım krom egzost ucunu beyler 150 tl ama değdi doğrusu çok şık duruyor uzaktan

Yeni AURİS 2013

evet normal satılanlar 30 tl 15 tl bile var bunun farkı zaman geçtikçe kesinlikle paslanmıyor ucuzlar gibi ömürlük yani..

• quote:

quote:

quote:

Yeni AURİS 2013

evet normal satılanlar 30 tl 15 tl bile var bunun farkı zaman geçtikçe kesinlikle paslanmıyor ucuzlar gibi ömürlük yani..

valla hocam 150 ye 5 kere takilir ortalama 2 yil gitse 10 yil sanirim tercihim yan sanayi olacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni AURİS 2013

valla hocam 150 ye 5 kere takilir ortalama 2 yil gitse 10 yil sanirim tercihim yan sanayi olacak.

serbest piyasa dostum

• krom egzos benzinli modelde standart, dizelde kararma yapar diye koymamışlar herhalde.
  • Egzos ucu mesele değil. Kendi 206 aracıma egzoscudan 50tl ye aldım taktırdım. Abi ben burda olduğum sürece garantili dedi . 2 yıl oldu daha tık yok.

Ben aksesuar klavuzundaki difizörü bekliyorum o harika duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.