Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.972
Cevap
62
Favori
605.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Bütçeye ve tercihe göre şu anda alınabilecek en iyi otomobiller

Renault Clio , Hyundai i30 ve Golf diye gidiyor .

Auris alınmaz mı? 35bin civarına veriyorlar 1.33'ü. 1.6 132hp olanı da 39bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurum

quote:

Benzinlimi bahsettiğiniz modeller.

1.6 golf ün 35.000 liraya gittiği bi memlekette umarım benzinli fiyatlarından bahsetmemişsinizdir.

Dizel fiyatlarıysada clio varken aurise para verilmez . Auris i20 tarzında kalitesinde bir araba gibi duruyor ancak.

Yeni AURİS 2013

Ve artık bütün araçlar kasa değiştirerek çağımıza uygun görünümlere sahip oldular. i30 dan sonra Clio bile bu hale geldiyse , gelinen son noktayı rahatça görebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 6 Eylül 2012; 19:52:33 >

• quote:

quote:

quote:

1.6 golf ün 35.000 liraya gittiği bi memlekette umarım benzinli fiyatlarından bahsetmemişsinizdir.

Dizel fiyatlarıysada clio varken aurise para verilmez . Auris i20 tarzında kalitesinde bir araba gibi duruyor ancak.

Yeni AURİS 2013

Ve artık bütün araçlar kasa değiştirerek çağımıza uygun görünümlere sahip oldular. i30 dan sonra Clio bile bu hale geldiyse , gelinen son noktayı rahatça görebiliyoruz.

clio ile aurisi kıyaslıyorsun demek. Vay anasını, kimlere kaldık.

• Korkunç olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni AURİS 2013

Ben hayatım boyunca Auris in yollarda varlığını bile hissetmedim. Hisseeden tek tanıdığımda sensin şu anda . Araç alacak hiçbirisinin ağzında Auris lafı bile geçmedi . Auris i arabadan saymıyorum bile. Önü dışında araba tamamen vasat .

• Tasarımı dışdan gayet iyi, özellikle arkası i30'a yeterince benziyor.İç tasarımı ise sıradışı geldi bana.Alınabilir bence.
  • klasikleşmiş rezalet toyota iç ve dış tasarımı bu adamlar caga ayak uydurmamak için ne gerekiyorsa yapıyor kendilerini tebrik ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kqpeli

İsin icinde Japon varsa saygı duyacaksın

+1
  • TOYOTA Auris ile Reno Clio kıyaslanıyor ilginç :)

Arkadaşa önce Reno Clio'yu inceleyip ardından bir Toyota showroomuna gidip Auris incelemesini tavsiye ediyorum.
  • Bence gayet güzel.Toyota'dan bunu bile beklemiyodum ama neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

yorumlarda gerçekten bir anormallik var.
    hiç kimse beğenmiyor, yerden yere vuruyor, tuhaf benzetmeler yapılıyor, tasarımı şundan arakladı diyor, motorları eski teknoloji diyor...

ama ortada bir gerçek varki sadece toyota markası ve logosuyla dünyada 7.5 milyon araç satan birşeyden bahsediyoruz yani, marka değeri en yüksek otomobilden bahsediyoruz. bunun farkındamısınız.

bakın grup demiyorum yani audi seat skoda vw gibi grup değil tek bir marka ve logo ile .... bu kadar kötü bir marka ise neden bu kadar çok tercih ediliyor anlamıyorum. ya bizim forum çok zeki otomobil konusunda uzman yada bütün dünya arabadan anlamıyor...

Auris ne zaman başarılı satış rakamlarına ulaştı?

Modele spesifik konuşuyoruz burda, Avrupa için ürettiler, esamesi okunmadı, Hyundai-Kia bile Toyota'nın 10 katı araç satıyor Avrupa'da.

Gittim geldim, hala fanatikler aynı ya. Kardeşim aracınızı sevin de, yerin de çok mu zor bu iş

Şu an mobiledeyim ama geçtiğimiz senelerin Türkiye satışlarına bakarsaniz Golf ile birbirlerine yakın hatta Golf'ten fazla sattığını hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni AURİS 2013

Ben hayatım boyunca Auris in yollarda varlığını bile hissetmedim. Hisseeden tek tanıdığımda sensin şu anda . Araç alacak hiçbirisinin ağzında Auris lafı bile geçmedi . Auris i arabadan saymıyorum bile. Önü dışında araba tamamen vasat .

Arabadan saymadığın auris geçen ay türkiyede en çok satan 6. araba oldu. Her taraf auris oldu, demekki alınabilecek özellikleri var senin göremediğin.

• toyota sahiplerinin negatif yorumlara tepki göstermesi anlamsız.çünkü yorumlar toyotaların kötü tasarımlarına.zorla güzellik olmuyor.hadi yeni avensis,biraz corolla neyse de güncel auris çok çirkin,yenisi de pek göz kamaştırıcı olmamış.toyotanın kalitesiyle,konforuyla ilgili birşey söylenmemiş.
  • Eskisine göre biraz uzamış sanki? arka kısım hoş değil şu anki kasayı tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

toyota sahiplerinin negatif yorumlara tepki göstermesi anlamsız.çünkü yorumlar toyotaların kötü tasarımlarına.zorla güzellik olmuyor.hadi yeni avensis,biraz corolla neyse de güncel auris çok çirkin,yenisi de pek göz kamaştırıcı olmamış.toyotanın kalitesiyle,konforuyla ilgili birşey söylenmemiş.

toyota antisempatizanlarının da bu araç olmuş,içi dışı çok güzel,iyi tasarım yapmışlar,her yönüyle aracın alınabilirliği artmış vs gibi yorumlara verdikleri tepkiler çok çok anlamsız...aracın tasarımı gayet iyi..içi de dışı da gayet tatminkar..bu sana hoş gelmeyebilir sevsende sevmesende bunun bir anlatım biçimi vardır..koca toyotanın 2013 te çıkarttıgı ve bir önceki aurise göre resmen atılım yaptıgı bir modeline kalkıp da olmamış dersen veya derseler veya korkunç olmuş,bu ne biçim araba ,ben olsam daha iyisini çizerim vs gibi cümleler kullanılırsa bu anca kendi egolarını tatmin etmekten öteye giden bir davranış olmaz..kaldı ki gerçekleri de değiştirmez..Auris gayet de olmuş ..buradan çıkıp 3-5 kişinin fotoları bile adam akıllı incelemeden sadece konu başlığına bakarak tek cümlelik cevap yazması acınacak bir durumdur..

auris bana göre i30 un yeni i30 da yaptıgı atılım kadar bir atılım gerçekleştirerek aurisi bir adım öteye taşımıstır..üstüne toyota nın makul fiyatları ve kalitesi de eklenince i30 la karşılastırmak bile gereksiz..aurisin şu an yarısabileceği tek model yeni golf tür..

ve kısaca bazı cümlelere cevap vereceğim,

auris hiç satmadı diyene gerçekten biraz araştırma yapmasını,araç alırken aurisi aklına dahi getirmeyene de at gözlüğünü çıkarmasını,aracı sürekli başka modellere benzetenlere de selamımı iletiyorum,aracı clio ile kıyaslayana söyleyecek hiçbirşeyim yok...

bu arada merak ediyorum aracın kapı kollarının kim başka aracın kapı kollarına benzetecek?

• Yaris'e benziyor. İşallah fiyatıda Yaris'e benzemez. Yoksa bunun da sonu Yaris gibi hüsran olur.
  • arkası aynı i30.

toyota tasarım işini beceremiyor.
  • Selam,
    V40'ın fiyatına göre 15K fark olursa V40 alacağım. Yoksa bunu.
  •  Yeni AURİS 2013

Yeni AURİS 2013

i 30 u alıp. İyice çirkinleştirip piyasaya sunmuşlar. i30 un arka farları çalmışlar . Cam kısmı ve alt taraf acayip itici.

Heleki alt tarafa. Aynı temel reisin ağız kısmı gibi dışarı çıkmış . Olmuşunu bozup sunmuşlar . Bütün arabalar birbirine benziyor artık .

Yeni AURİS 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 6 Eylül 2012; 21:55:26 >

• Bence gayet güzel olmuş ama iç tasarımı çok sade kalmış dışına göre.

Bu da TRD versiyonu

Yeni AURİS 2013

Yeni AURİS 2013

Yeni AURİS 2013

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.