Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.972
Cevap
62
Favori
605.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sırf bu yüzden yaklaşmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

yorumlarda gerçekten bir anormallik var.
    hiç kimse beğenmiyor, yerden yere vuruyor, tuhaf benzetmeler yapılıyor, tasarımı şundan arakladı diyor, motorları eski teknoloji diyor...

ama ortada bir gerçek varki sadece toyota markası ve logosuyla dünyada 7.5 milyon araç satan birşeyden bahsediyoruz yani, marka değeri en yüksek otomobilden bahsediyoruz. bunun farkındamısınız.

bakın grup demiyorum yani audi seat skoda vw gibi grup değil tek bir marka ve logo ile .... bu kadar kötü bir marka ise neden bu kadar çok tercih ediliyor anlamıyorum. ya bizim forum çok zeki otomobil konusunda uzman yada bütün dünya arabadan anlamıyor...

Auris ne zaman başarılı satış rakamlarına ulaştı?

Modele spesifik konuşuyoruz burda, Avrupa için ürettiler, esamesi okunmadı, Hyundai-Kia bile Toyota'nın 10 katı araç satıyor Avrupa'da.

Gittim geldim, hala fanatikler aynı ya. Kardeşim aracınızı sevin de, yerin de çok mu zor bu iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

hiç kimse beğenmiyor, yerden yere vuruyor, tuhaf benzetmeler yapılıyor, tasarımı şundan arakladı diyor, motorları eski teknoloji diyor...

ama ortada bir gerçek varki sadece toyota markası ve logosuyla dünyada 7.5 milyon araç satan birşeyden bahsediyoruz yani, marka değeri en yüksek otomobilden bahsediyoruz. bunun farkındamısınız.

bakın grup demiyorum yani audi seat skoda vw gibi grup değil tek bir marka ve logo ile .... bu kadar kötü bir marka ise neden bu kadar çok tercih ediliyor anlamıyorum. ya bizim forum çok zeki otomobil konusunda uzman yada bütün dünya arabadan anlamıyor...

Modele spesifik konuşuyoruz burda, Avrupa için ürettiler, esamesi okunmadı, Hyundai-Kia bile Toyota'nın 10 katı araç satıyor Avrupa'da.

Gittim geldim, hala fanatikler aynı ya. Kardeşim aracınızı sevin de, yerin de çok mu zor bu iş

hocam yorumlara bakarsanız auristen bahseden az direk toyotanın tüm modelleri kötü şöyle böyle diye yazılıyor yorumları iyi okuyun geçen corolla yeni kasa resimlerini yayınladım casus resimler aracın her tarafı örtülü millet direk tipsiz dedi.. nasıl anladılar hayret aracın her tarafı örtülü

fanatiklikle ne alakası var yorumlar objektif değil bakın şu konuy okuyun
    hertarafı kaplaı aracı tipsiz ilan ettiler

http://forum.donanimhaber.com/m_65314394/mpage_1/key_2014+corolla/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 6 Eylül 2012; 17:01:43 >

• quote:

ama ortada bir gerçek varki sadece toyota markası ve logosuyla dünyada 7.5 milyon araç satan birşeyden bahsediyoruz. bunun farkındamısınız.

+1

bütün dünya birşey bilmiyor hocam..adamların mühendisleri,tasarıcmıları aptal çünkü..diğer modellerin çıkarttıkları arabaları bilmiyorlar görmüyorlar..düşünemiyorlar şimdi bu tasarımı yapsak ya asx e benzeirler ya gui ye ya i30 a..adamların aklı kıt çünkü..sırf adamların da değil ..dediğin gibi milyonlarca satan bir firma bu..tasarımcılar ,mühendisler kadar bu aracı satın alan milyonlarca kişi de ne arabadan anlaıyor ne tasarımdan ne dizayndan..ama bizim bırak ülkemizi şu forumda bile tasarımı yemiş yutmuş,bugün değil toyota,vw,fiat,ford nereye giderse gitsin havada kapılacak olan 3-5 tasarımcı arkadaşımız var ki bu adamlar bugün tüm dünyada kriter olarak kabul ediliyor..onlar olmamış diyorsa olmamıştır..senin benim konuşmamıza hiç gerek yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiktuk -- 6 Eylül 2012; 16:57:44 >

• Dikkatimi çeken başka birşey de optitron göstergelerden vaz mı geçildi acaba?yoksa değiştirildi mi?bilgisi olan?
  • arkadan gerçekten i30 a benziyor . Beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Yok 500 katı satıyor. Modeli eskimesine rağmen i30dan az, kia ceed'den fazla satmış. Ülkemizde de ikisinden de çok daha fazla satıyor. Sadece nisan verilerini buldum. link

Burada da ocak şubat mart toplam satışları var. link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uurum -- 6 Eylül 2012; 17:10:51 >

• tipsiz olmuş.
  • Yukarıda bir arkadaş da demiş katılıyorum, bence de bu senenin en heyecan verici tasarımlarından birisine imza atmış Toyota. Golf 7 de güzel ama Auris onunla güzellikte yarışır hale gelmiş.
    Tek beğenmediğim yanı, konsolun yani klima, teyp kumandalarının olduğu yerin 3-4 ayrı parça gibi aşağıya inmesi ama yine de kötü değil. Hatta hafif dikine yerleşim çok yakışmış.
    Toyota bu kadar agresif bakışlarla ve sportif tasarımla da kendini beğendiremiyorsa artık, diyecek bir şey yok. Yorumlar sanki ezbere yazılıyor gibi.
  • İsin icinde Japon varsa saygı duyacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota yine döktürmüs..

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Yukarıda bir arkadaş da demiş katılıyorum, bence de bu senenin en heyecan verici tasarımlarından birisine imza atmış Toyota. Golf 7 de güzel ama Auris onunla güzellikte yarışır hale gelmiş.
    Tek beğenmediğim yanı, konsolun yani klima, teyp kumandalarının olduğu yerin 3-4 ayrı parça gibi aşağıya inmesi ama yine de kötü değil. Hatta hafif dikine yerleşim çok yakışmış.
    Toyota bu kadar agresif bakışlarla ve sportif tasarımla da kendini beğendiremiyorsa artık, diyecek bir şey yok. Yorumlar sanki ezbere yazılıyor gibi.

+1 al benden de o kadar...
  • Önden müthiş, arkadan normal görünüyor. Genel olarak tasarımını sevdim. İçi de hoş. Alınabilir bir araba.
  • i30 u kopyalamışlar iç bile benziyor gösterge paneli falan
  • İc tasarimina gozumuz alistiktan sonra guzel araba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kia-Hyundai kırması garip bişey olmuş.İçinide beğenmedim.Marka çizgisini değiştirebilirde bunu olumlu yöne çevirmesi laızm.Kısaca olmamış.
  • bildiğin i30 kopyası bu.
  • ön taraf megane terk arka taraf iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetnihal

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Sonunda cam tavan koyabildiler.

cam tavan araçlarda güvenlik düzeyini düşürdüğü için tercih edilmiyoru zira araç ters yatma yada takla atma durumlarında üst tavandaki çıtalar olmadığı ve güçlü olmadığı için ölümlü kazaların riskini yükseltiyor. ben yeni avurisi beğendim. lakin geçen sene de değişmişti araç.

Bende tam tersi diye biliyorum. Kalın cam koydukları icin güvenlik duzeyi düsmüyor diye. Ama su gercek ki donanım cimrisi toyota sonunda donanım koymus ;)

• Bütçeye ve tercihe göre şu anda alınabilecek en iyi otomobiller

Renault Clio , Hyundai i30 ve Golf diye gidiyor .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.