Şimdi Ara

Yeni AURİS 2013 (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.972
Cevap
62
Favori
605.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bostancisisli

arkadaşlar otomatik auris alacağım, biraz araştırma yaptım ama bir yandan da oturmayan bazı şeyler var.Yardımınıza ihtiyacım var

2013 1.6 advance skypack S yada tombul kasa olan 2012 auris elegant alacağım

Bu araçların kronik sorunları var mı? Özellikle şanzıman kısmı önemli malum.

2013 kasasında bayağı bir düzeltme yapılmış sanırım ama bu yokuş kalkışları ile ilgili problemler yada yoğun trafikte yaşanan problemler halen yaşanıyor mu?

Son olarak iki araç arasında oldukça fiyat farkı da oluyor.bütçeyi zorladığıma değer mi

Şanzıman sıkıntısından korkuyorsanız sanırım dizel düşünüyorsunuz. Çünkü benzinliler de şanzımanlar tamamen farklı ve sorunsuz. Dizellerdeki MMT şanzımanlarda kronik bir sorun yok aslında. Şanzımanın karakteristiği olarak sarsıntılı vites geçişleri var, onunda kullanım teknikleri var.

Edit: sonradan skypack s yazdığınızı gördüm. Multidrive S şanzımanı soruyorsanız tam otomatik ve piyasadaki en sorunsuz şanzımanlardandır kendisi. 2012 tombul kasa da geleneksel tam otomatik. O da gayet sorunsuzdur. Ben şahsen multidrive s kullanıcısıyım ve çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imisoglu -- 31 Ekim 2016; 22:19:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cebocan

Arkadaşlar krom egzoz ucu taktıran oldu mu yeni makyajlılara ? Makyajsızlarda geliyordu ama sonra çıkartmışlar. Servis 240 gibi bi rakam verdi işçilikle birlikte tabiki çok ucuk. Makyajsız olanı sürdüğüm zaman sanki egzozdan böyle rahatsız etmeyecek hoş bir hırıltı geliyordu. Bunu Nası sağlarım bi fikriniz var mi

Ben aracı aldığımda bu hırıltı benim de hoşuma gitmişti ve aracı lifte kaldırtıp egzos sistemini inceledim. Bu araçların son susturucusunu 2ye bölmüşler. 2 tane küçük kazan koymuşlar. Kendine özgü bir sistem ve bu sayede sesi çok özgün. Susturucu kafası sesi değiştirmez.

• Evet tam olarak bundan bahsediyorum. Demekki o sesi duyamayacağım :) makyajsız kasada kullandım makyajlıda çok şey değişmiş aaa evet güzel olmuş dediğim ama bazı şeylerde çıkarılmış. Otomatik kapanan ayna da bunlardan birisi mesela Artık ilerleyen dönemlerde ucuza krom uç taktırılır artık görünüş amaçlı

• Arkadaşlar 2013 auris advance skypack otomatik 55 binde 56.000 tl nasıl fiyat? hatasız yazmış. bu modelde hız sabitleyici yok herhalde, active paket ile bunun arasında ne fark var?

• Bir de cam tavandan memnun musunuz? Hiç cam tavanlı araç kullanmadık dezavantajı var mı?

• mesajı yeni gördüm.Öncelikle çok teşekkür ederim

Benzinli alacağım,daha doğrusu benzin/lpg kullanmayı düşünüyorum. Tombul kasa aurislerden vazgeçtim makyajsız 2013 aurislere kesin karar verdim. Artık kesin olarak araştırmaya başlayabilirim o zaman :)
  • leon25 L kullanıcısına yanıt
    Cam tavan aracın içini gayet ferahlaştırıyor. Fakat arkada oturanlar için daha anlamlı. Önde genellikle fark oluşturmuyor. Arada ses yapabiliyor fakat bu cam tavanın genel problemi, aşağı yukarı her markada var. Bu araca cam tavan kesinlikle çok yakışıyor. Bence cam tavan olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: leon25

Arkadaşlar 2013 auris advance skypack otomatik 55 binde 56.000 tl nasıl fiyat? hatasız yazmış. bu modelde hız sabitleyici yok herhalde, active paket ile bunun arasında ne fark var?

Bende aynı modelden var otomatik.

Hız sabitleyici var advance skypackte.

Far sensörü yağmur sensörü karartmalı dikiz aynası arka kamera yokuş destek birde aynalar katlanmıyo galiba.
    aklıma gelen farklar bunlar ama emin değilim.
  • arizeus kullanıcısına yanıt
    2013 auris 1.6 advance skypack multidrive s var bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizeus

2013 auris 1.6 advance skypack multidrive s var bende.

araçtan memnun musunuz hocam? yakıtı, vites geçişleri nasıl, lpg mevcut mu siz de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Hureyre

Cam tavan aracın içini gayet ferahlaştırıyor. Fakat arkada oturanlar için daha anlamlı. Önde genellikle fark oluşturmuyor. Arada ses yapabiliyor fakat bu cam tavanın genel problemi, aşağı yukarı her markada var. Bu araca cam tavan kesinlikle çok yakışıyor. Bence cam tavan olmalı.

kesinlikle çok şık duruyor bence de
    Lpg yok bende vites geçişleri sorunsuz yakıtı 100 km de 8.7 litreden den aşağı düşmedi.

2013 aurislerde dizel otomatik şanzımanlar da sorun var diye biliyorum alırken bayağı araştırmıştım.
    Multidrive S şanzımanda sıradan vites dişlileri yoktur. O yüzden vites geçişi diye birşey de yoktur. Sarsıntı da yoktur. Piyasadaki en konforlu şanzımandır. CVT şanzıman yazıp internetten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

• teşekkürler bilgiler için. araştırdım zaten biraz da kullanıcıların yorumları çok önemli tabi emin olmak için.
  • Arkadaşlar bu arada benim araç 8.8 den aşağı düşmüyor bu normal mi?
    İstanbul şehir içi de uzun yolda.
    İlk aldığımda 5-6 litreydi bir iki gün.
    2013 1.6 auris advance skypack multidrive s
  • arizeus kullanıcısına yanıt
    bence normal, ben izmirde dizelle 5 yakıyorum. Sizin araç benzinli-otomatik atmosferik motor. Hele ki istanbul trafiğinde. Bence bir sıkıntı yok.
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.
    Sizin araçla kıyaslandığında normal görünüyor.
  • Bende corollamı satıp, 2016 advenced skypack multidrivela aranıza katıldım, hız sabitleyiciyi bir türlü beceremedim on tuşu arkasından kolu aşağı çekip set modülünü aktifleştiriyorum.Kullanamadım anlatabilen olursa sevinirim. Yakıt tüketimi araçta çok yüksek 8 9 litrenin altını görmedim. Araç 150 kmde şu an düşecek midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamanya -- 5 Kasım 2016; 23:36:37 >
  • tamanya kullanıcısına yanıt
    Kolda olan on tuşuna basıp (direksiyondaki değil o sınırlayıcı) kolu aşağıya çektiğinizde o anki hızınıza sabitler. sonra aşağı yukarı yaparak azaltıp artırabilirsiniz. kolu kendinize çekerseniz, koldaki on tuşuna basarsanız ya da fren yaparsanız devre dışı kalır. Diyelim sabit giderken fren yaptınız devre dışı kaldı, kolu yukarı çekerseniz en son hangi hızda sabit gittiyse o hıza çıkar tekrar (tabi koldaki tuşun açık kalması gerekiyor)

Yakıt pek düşmez açıkçası. Belki 1 litre daha. Ben de benzinliyle 9 civarı yakıyordum. Dizele geçtim

Hayırlısı olsun, kazasız belasız
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Dizel eşim için düşündüğüm icin yarı otomatik diye düşünmedim kullanımı nasıl f1 vitesi kullanmak gerekiyor mu yakıt tüketimi nasıl

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.