Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (371. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu 2018 kasa şuan çıktı. TR'De max 10-15 tane var ve kullanılıyor. Fotoğraflara Etkin bir şekilde "audi a3 2018" yazarak veya resmi sitesinden göz atabilirsiniz. Merak ettiğiniz başka birşey varsa cevaplarım
  • westlıne W kullanıcısına yanıt
    Hocam pek bir bilgim yok ama Bunu şu linklerden anladım. Bakın bu araçlar yeni kasa. Ön veya arka ledlerinden anlayabilirsiniz. Özellike 2. linke bakarsanız yeni kasaların Ülkemizde var olduğunu anlayabiliriz.

1 -https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-satilik-475330233/detay
    2 -https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-kapora-alindi-pazartesiye-kadar-480856713/detay

Benim fikrim , kendimde almayı düşündüğümden sadece Olmuşken ve alınacaksa bu kasalardan satın almak. Bir önceki kasalara göre gayet hoş değil mi ?

• ex3m E kullanıcısına yanıt
    şimdi ne demek istediğinizi anladım. bence 2018 kasalar gerçekten hoş.
    https://www.youtube.com/watch?v=35c2YW-TU9w&t=157s sanırım bu linkteki aracı tarif ediyorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackberry4ever

şimdi ne demek istediğinizi anladım. bence 2018 kasalar gerçekten hoş.
    https://www.youtube.com/watch?v=35c2YW-TU9w&t=157s sanırım bu linkteki aracı tarif ediyorsunuz :)

Evet Hocam bir önceki a3 kasalarına göre bu yeni kasası tam oturaklı olmuş bana göre. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  • Yeni kasa dediğiniz 1 senedir satışta olan makyajlı versiyon zaten. Belki 2018 modellerde led far + led stop mevcut araçları daha cok getirebilirler veya paket standardına alabilirler. Makyaj öncesi A3 Sedan sahibi olarak şirkette de yaklaşık 1 aydır makyajlı versiyonunu dönem dönem kullanan birisi olarak arada pek fark olmadığını söyleyebilirim. Önden ızgara geniş sadece. Bu aracı arkadan gösteren her daim led stoplardı ve onlar eskiden de opsiyoneldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu bir donanım paketi yeni kasa değil kasım 2016 da aldığım sportback aracımda var diğer markalarda led-matrix diye anılan far sistemi sinyallerde dinamic yani akan sinyal oluyo

• https://www.ototeknikveri.com/haber/9156/yeni-audi-a3-2019da-daha-yuksek-kalite-ve-teknolojiyle-gelecek
    haberlere bakılırsa 2019 da yeni kasa çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se1530 -- 20 Eylül 2017; 9:41:25 >
  • ferhatdzgn kullanıcısına yanıt
    geçen sene 55 liraya değiştirdim, bu görüntü bende de oldu hoşuma gitmedi. ankara doğuşta değiştirdim
    sanırım arkadaşların dediği doğru. bunlar yeni kasa değil, led paketli olan araçlar.
  • blackberry4ever B kullanıcısına yanıt
    ön konsol çok hoş olmuş 2016 fiyatı düşer artık
  • se1530 kullanıcısına yanıt
    O değil de fiyat çok güzelmiş hocam. Nerden nereye geldik.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    şuanda o fiyatlar olsun Her türlü paket ve opsiyon rahatlıkla ekletilebilirdi hocam. Geçen Ankara Audi bayide 194 bin civarıydı a3. full bile değildi. Nereden nereye...
  • hakken5706 H kullanıcısına yanıt
    Çıtadan bahsediyorsunuz sanırım. Valla ellemicem hocam. Zaten satıyorum aracı. O sebepten üstünde durmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatdzgn -- 20 Eylül 2017; 20:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

O değil de fiyat çok güzelmiş hocam. Nerden nereye geldik.

evet o tarihte fırsat iyi idi birde benim araçta 16000 tl lik paket var o yüzden 118 di
    opak renk design line anahtar teslim 102000tl idi hatta golf high linenın 107000tl fiyatı vardı.
    tek sorun ruhsatta 2016 yazıyor birde anahtarsız çalıştırma yok.
  • se1530 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Araştırdığım bazı sitelerde Direksiyonun Sağ alt çaprazına doğru olan Hız Sabitleyici Kolu olmamasına rağmen Adam Hız Sabitleyici vardır diye yazmış. Şimdi pek bir bilgim olmadığı için yeni modellerde acaba farklı bir yeremi aldılar diyorum kendime? Hız sabitleyici parçasını farklı bir yeremi taşıdılar acaba ? Sonuç olarak Araçda hız sabitleyici olup olmamasını Koldan mı anlarız yoksa nasıl anlarız ?
    Hız sabitleyici kolu sol altta ikinci koldur Sağ tarafta aramayın Herhangi bir değişiklik yok biliyorum Cruise'un konumlandırmasında. Genel Audi tercihi direksiyona taşımamak hala.

Eski aracıma ait görselde görebilirsiniz. Sayg.

• A3 fiyatları uçmuş. 181k sport 1.6 tdi. İnanamadım fiyatlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: thekinger

A3 fiyatları uçmuş. 181k sport 1.6 tdi. İnanamadım fiyatlara.

Bu liste fiyatı mı bıraktıkları fiyat mı?

• Bıraktıkları fiyat. Panaromik tavanlı donanımlı araç fiyat.

Kur yükselişi ve vergi artışı c segment araçları d segment fiyatına getirdi.

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.