Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (372. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    D Segmenti de E'ye götürmüştür. Aslında alfabenin sonuna da gelmiş olabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thekinger T kullanıcısına yanıt
    yok artık...
  • arkadaşlar bugün maltepe audi erelden audi a3 sportback 1.0 tfsi 116 hp Dynamic için fiyat aldım. Cam tavan olmazsa olmazım olduğu için Prestige paket eklettim. Prestige pakette Cam tavan elektrikli katlanır aynalar geri görüş kamerası var. tescilde dahil 123.500 tl fiyat aldım. hem fiyat bilginiz olsun hemde yorumlarınız varsa alayım. test sürüşü yapmadım acelem çünkü düşünmek için zamanım var ama 1.0 performansını gerçekten merak ediyorum daha ciddi ilgileneceğim zaman test sürüşü de yapıcam. Premium araçlar arasında en makul bu araç gibi duruyor mercedes a180 için 147.000 fiyat verdi uçmuşlar. BMW'ye de ısınamadım içi dar beyaz siyah renk dışında opsiyonu yok vs.
  • Bugün avekten teklif aldım. A3 sportback 1.0 tfsi s-tronic metalik siyah renk araç dynamic paket; sunroof yok. 104.800+trafik olarak fiyat verdiler. Bu arada metalik boya için de fiyat farkı almıyorlarmış. Sizce nasıl fiyat, daha düşer mi yıl sonuna doğru?

• Geçen sene 1.0 kampanyası Kasım ayında patlamıştı sanırım. Bir arkadaşım da almayı planlıyor, fakat Kasım'ı bekleme kararı aldı. 1.0 için sıfır faiz var mı onu sormadık. Siz sordunuz mu hiç bayilere? Sadece 1.5 ve 1.6 motorlara sıfır faiz yapıyorlar sanırım.

Edit; Arkadaşım sormuş, 1.0'lar dahil değilmiş kredi faiz kampanyasına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0d -- 3 Ekim 2017; 22:29:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0d

Geçen sene 1.0 kampanyası Kasım ayında patlamıştı sanırım. Bir arkadaşım da almayı planlıyor, fakat Kasım'ı bekleme kararı aldı. 1.0 için sıfır faiz var mı onu sormadık. Siz sordunuz mu hiç bayilere? Sadece 1.5 ve 1.6 motorlara sıfır faiz yapıyorlar sanırım.

Edit; Arkadaşım sormuş, 1.0'lar dahil değilmiş kredi faiz kampanyasına.

Evet, 1.0 motorlar 0 faiz kampanyasına dahil değilmiş, onu ben de sordum bugün telefonda.

Elinizde araç var mı diye sorduğumda; baz donanımdaki(dynamic paket) araçların mevcut olduğunu söyledi satış temsilcisi. Eğer kasımda fiyat daha da düşerse ben de beklerim. Ters bi durum da olursa da ekim fırsatını tepmiş olmak istemem açıkçası.

• Ekim ayını sonuna doğru hatta belli 2. Haftasından sonra kampanya yapacakmış audi.

Dün aracı maslak doğuşa bakıma götürmüştüm. Ordan aldım bilgiyi.

1.4 tfsi A5 fiyatını görünce gözlerim yerinden fırladı. Tam 270k. Servis yetkilisi o fiyatlardan 50-60k civarı indirim olacak dedi.

Bu arada A3 1.6 tdi sportlar 150-160k ya bıtakılıyor şuanda.

• Hocam bu fiyatta konfor paket var mı? (3 kollu tiptronic kumandalı çok fonksiyonlu spor deri direksiyon Seçici göstergeli park sensörü plus Deluxe otomatik klima) Fiyat oldukça iyiymiş. Ben iki ayrı bayiden iki hafta önce 117.500 ve 119.000 fiyat aldım. İsteyene bayi ismi de söylerim. Araçlar dynamic + konfor paket vardı ama prestige paket değildiler. Ben pek düşeceğini sanmam Golf 1.0 midline dsg bu paralar. birde prestige paket olunca ne kadar diyorlar acaba fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolqun

Hocam bu fiyatta konfor paket var mı? (3 kollu tiptronic kumandalı çok fonksiyonlu spor deri direksiyon Seçici göstergeli park sensörü plus Deluxe otomatik klima) Fiyat oldukça iyiymiş. Ben iki ayrı bayiden iki hafta önce 117.500 ve 119.000 fiyat aldım. İsteyene bayi ismi de söylerim. Araçlar dynamic + konfor paket vardı ama prestige paket değildiler. Ben pek düşeceğini sanmam Golf 1.0 midline dsg bu paralar. birde prestige paket olunca ne kadar diyorlar acaba fiyata?

Evet, onu yazmayı unutmuşum. Konfor paket de mevcut. Bi-xenon, ön-arka park sensörü, çok fonksiyonlu direksiyon, otomatik klima hepsi mevcut yazdığım fiyata.
  • A3 1.0 kampanyaya girdi mi?

• Euro/Tl: 4,37

• Bizim a3 hayalleri suya düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Bizim a3 hayalleri suya düşer

Kampanyalı fiyatların euro/tl 4.30'a kadar geçerli olacağı söyleniyordu, kurda düşüş olmazsa kampanya revize olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oktay_TR

quote:

Kampanyalı fiyatların euro/tl 4.30'a kadar geçerli olacağı söyleniyordu, kurda düşüş olmazsa kampanya revize olabilir.

Bugün 4.30 un altına iner diye düşünüyorum. abd ile karşılıklı rest çekilmesi gece piyasayı hareketlendirdi. İki ülkenin üzerindeki yük fazla ılımlı adımlar birkaç güne atılır piyasa şuan aşağı yönlü ilerliyor inşallah kısa sürede iner..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

Orijinalden alıntı: Oktay_TR

quote:

Bugün 4.30 un altına iner diye düşünüyorum. abd ile karşılıklı rest çekilmesi gece piyasayı hareketlendirdi. İki ülkenin üzerindeki yük fazla ılımlı adımlar birkaç güne atılır piyasa şuan aşağı yönlü ilerliyor inşallah kısa sürede iner..

borsayla ilgili biri olarak şunu söyleyebilirim, evet bu restleşme fazla sürmez. iki ülkenin de birbirine ihtiyacı var. eğer amerika bu restleşmeyi sürdürürse kendi kaybeder. nasıl mı? rusya orada elleri ovuşturmuş bekliyor.

öyle bir coğrafyayız ki, ne bizle ne bizsiz.

fazla politika konuşmak istemiyorum a3'cüleri sıkmayayım ancak söylemek istediğim şu, TL çok değerli ve eninde sonunda kur buraları görecekti. benim esas endişem, restleşme bitse dahi euro kurunun ömür billah minimum 4.25'lere oturacağı.

bu benim şahsi görüşüm, kimseyi bağlamasın.

• Merhaba,

Trim sesi uzmanlarına bir sorum olacak. 2015 A3 Sedan ve daha sadece 30000 de. Ancak düşük vites yüksek, devir giderken sağ taraftan tavanın oralardan bir metal zırıltısı sesi peydah oldu. Galiba metal zırıltısı. Sadece S modu 1. vites yada d2 de geliyor.Bazende kasislerde yapıyor. Araç cam tavan, ama cam tavanda silikon sprey ve WD40 ile bakım yapıldı oradan daha önce gelen çıtırtılar artık yok.Bu zırıtı neyin nesi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimahishalilar

Merhaba,

Trim sesi uzmanlarına bir sorum olacak. 2015 A3 Sedan ve daha sadece 30000 de. Ancak düşük vites yüksek, devir giderken sağ taraftan tavanın oralardan bir metal zırıltısı sesi peydah oldu. Galiba metal zırıltısı. Sadece S modu 1. vites yada d2 de geliyor.Bazende kasislerde yapıyor. Araç cam tavan, ama cam tavanda silikon sprey ve WD40 ile bakım yapıldı oradan daha önce gelen çıtırtılar artık yok.Bu zırıtı neyin nesi arkadaşlar ?

DSG çalışma sesidir o.Şangırtı sesi yani.
  • A3 ve A4 lerde kampanya başlamış. 30k-40k indirim varmış.

Fiyat alan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: selimahishalilar

Merhaba,

DSG çalışma sesidir o.Şangırtı sesi yani.

2014 A3 Sedanım da böyle bir ses yoktu ama. Bu araçta da 5 gün önce başladı. Üstelik kasistlerden geçerken de oluyor. Titreşim sesi gibi yani. Sanki bir metal boşta kalmış ötüyor gibi.

• selimahishalilar S kullanıcısına yanıt
    salıncaklardan kaynaklanabilir
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.