Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
8.701
Cevap
155
Favori
571.162
Tıklama
Giriş
    1506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abt1987

Arkadaşlar yakın zamanda aracımı 15.000 km bakımına götürcem alanı henüz 8 ay oldu ama km yi doldurduk

Yakın zamanda bakım yaptıran oldu mu?

Fiyatlar ne alemde

Bundan önce golf aracım vardı 2015 eylülde 15.000 km bakım için 600 lira ödemiştim

Audi de durumlar nedir ?

Zam geldi sunrofsuz 850 sunroflu 910

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Avek ten aldim orjinal dediginiz gbi 190 di 150 ye indi 100 olursa alirim dedim.zorda olsa indi.serviste taktilar herhangi bi ucret almadilar.zaten takmasinda bisey yok sizde takabilirsiniz.ittiriyosunuz okadar.

|
    |
    drburhan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Uzun dönemde son durum ;

Ben fotograf cekemdim ancak uzun dönem yaklaşık 16000km ortalama hız 40km ort yakıt tam 6lt idi dün baktığımda.2013 model sb 1.6tdi ambition.benim aracım 105 beygir bunun da bi etkisi olabilir ancak çok yüksek değil aradaki fark.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    549 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: acenteci

Golfünkide aynı malzeme vw ne kadara satıyor acaba

Golf ile A3 ün egzoz ölçüleri aynı ise olur fark etmez hatta çapın kaç cm olduğunu öğrenirsek n11,hepsiburada.. vs vs sitelerden daha hesaplı alınabilir. İsteyen aliekspress ten çift halinde getirtebilir. Krom/mat siyah/ ucu renkli yanık görsel gibi.

@mrt008

|
    |
    Bahsedilenler: mrt008
  • Teğmen
    216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LionKing1905

Merhaba arkadaslar, 2015 model 20bin km'ye kadar ambiente veya ambition dizel a3 sportback ortalama fiyatlari ne kadar, otv sonrasi 2.el alan veya satan var mi, bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende araştırıyorum 108 den başlıyor 120 ye kadar isteyen var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Bang&Olufsen ses sistemi olan var mı aracında, eğer standart ses sistemli bi ikinci el alırsak sonradan taktırabiliyor muyuz?

Sedan düşünen olursa aracım bu ilandakinin aynı görselde ( jant - xenon - renk - sunroof olarak belirtiyorum ) İlave olarak Katlanır Ayna ve Cruise var. Yaz lastiklerine ilaveten Kış lastikleri ile birlikte pazarlık payıyla bu dolaylara bırakabilirim. Aracı satılığa çıkmadım ilanı yok. Haftaiçi bir gayrımenkul almayı düşünüyorum, üzerinde haciz çıktığı için bu hafta tamamlayamadik işlemleri. Ben de kredi yükümü hafifletmis olurum düşünen olursa. Konusu açıldığı için yazıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 16 Aralık 2016; 20:33:55 >
    |
    |

• Teğmen
    155 Mesaj

Seat sound ses sistemini yaptirabilirsiniz 1000-1250 tl civarina gayette iyi ses veriyor o kadar yuksek para vermenize gerek yok bence

|
    |
    Lady Gagalayan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ozan bişar

Seat sound ses sistemini yaptirabilirsiniz 1000-1250 tl civarina gayette iyi ses veriyor o kadar yuksek para vermenize gerek yok bence

1 hoparlör ve 1 subwoofer için 1200 TL vermek saçmalıktan ötesi değil. Enderde ilk görünce heycanlanmıştım Audi Sound System diye, sonra detaya girince 1 hoparlor ve 1 sub oldugunu gorunce hayal kirikligi yasadim.
    |
    |

|
    |
    aracımızı dün teslim aldık ( A3 HatchBak Sportback 1.6 TDI DSG 110BG Design paket)

önceden leon vardı aynı motor şansızaman
    leon ile kıyasladığımda
    1- malzeme kalitesi daha yüksek olduğu için kalite algısı daha yüksek
    2- içeri daha az ses alıyor
    3- uzun ömürlülük açısındanda audi kalitesinden dolayı daha uzun yıllar hizmet edeceği belli

300 km lik sürüş deneyimim den sonra ilk yazacaklarım bunlar.

benim soracağım soru kemer tokalarının omuz yüksekliği seviyesinde durmasını sağlayan tutucular öndeki her iki koltuktata yok araçta, normalmidir ? çok zorlanıyoruz kemer takarken.

Orijinalden alıntı: Mortal_Abas

aracımızı dün teslim aldık ( A3 HatchBak Sportback 1.6 TDI DSG 110BG Design paket)

leon ile kıyasladığımda
    3- uzun ömürlülük açısındanda audi kalitesinden dolayı daha uzun yıllar hizmet edeceği belli

benim soracağım soru kemer tokalarının omuz yüksekliği seviyesinde durmasını sağlayan tutucular öndeki her iki koltuktata yok araçta, normalmidir ? çok zorlanıyoruz kemer takarken.

öncelikle hayırlı olsun aracınız. kazasız belasız inşallah.
    ne kadara mal oldu sorması ayıp:)

kemerlerde sabit yuvarlak bir parça olurdu önceden ancak onun yerine kaydırılabilen hani çantalarda omuz ayarı yapılan bir parça varya onun gibi bir parça koymuşlar onu kaydırınca kemerin tokasını yukarıya doğru çıkarabiliyorsunuz. en azından 2016 sb ambiente de böyle siz de de öyledir diye tahmin ediyorum

• Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

bizim ön camın orada hoparlör yok mu şimdi?

bende var sanki elle bi yokladım ama titreşim var gibiydi. bana mı öyle geldi
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bilal.37

quote:

Orijinalden alıntı: Mortal_Abas

leon ile kıyasladığımda

öncelikle hayırlı olsun aracınız. kazasız belasız inşallah.
    ne kadara mal oldu sorması ayıp:)

kemerlerde sabit yuvarlak bir parça olurdu önceden ancak onun yerine kaydırılabilen hani çantalarda omuz ayarı yapılan bir parça varya onun gibi bir parça koymuşlar onu kaydırınca kemerin tokasını yukarıya doğru çıkarabiliyorsunuz. en azından 2016 sb ambiente de böyle siz de de öyledir diye tahmin ediyorum

Aynen bu aparat kemer tokasını yukarıda tutmaya yarıyor. Çok ta güzel tarif etmişsin. Ama zamanla o ayar aşağı doğru kayıyor. Bende çok sık onu yukarı kaydırıyorum. Plastik ve hafig bir parça olsa belki kaymazdı.

|
    |

• Çavuş
    50 Mesaj
    Bozuk yolda araba sallandikca sag arkdan ses gelmeye basladi.boyle metal cam tikirtisi gibi bi ses.Arka koltuklari yatirinca ses dahada belirginlesiyor.ses kesilirmi dye yapmistim fakat ses dahada belirginlesti.avek serviste tur attik gorevli teknikerle.koltuktan veya kapidandir dedi.servise biraktim arabayi bugun.Basina gelen varmi?
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Evet bu sesin aynısı bendede var arka kafalıklardan geliyor sandım bazı kafalık lar tam yerine oturmamıştı çıt sesi geldi kilitlendiler ama aynı ses hala geliyor servis çözüm üretirse burda yazarsanız seviniriz

haberler
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.