Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (323. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.226
Cevap
148
Favori
674.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Orijinalden alıntı: bilal.37

arkadaşlar yan ayna ısıtması nereden yapılıyor? dün akşam açtım da ekranda klimanın l/h cinsinden harcadığı yakıt göstergesinin altında ayna ısıtma diye bir satır da çıktı o yüzden aklıma takıldı. ayna ısıtma da mı yakıttan çekiyor??

Ayna joistickini sağ tarafa doğru çevirince altta kalan bir sembol var. Oraya getirince ısıtma devreye giriyor hocam. Benim aynalar katlanır, sol taraftaki ikon katlama yapıyor, katlanır ayna olmayanlarda belki sağ sol yeri değişik olabilir ama mantık aynı.

Hocam açma kapama da sıkıntı yok bilgiler için teşekkür ederim.
    Benim derdim bu ısıtma işlemini yaparken klima yakıt tüketim değerlerinin altında ayna ısıtmasi olarak da yakıt tüketimi değerleri çıkması.
    Yani çalışma sistemi nedir neden yakıt tüketir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Ben ÖTV ile ilgili bir indirime gideceklerini zannetmiyorum, yanılabilirim tabi sektörde değilim. Ancak ülkemiz adı konmasa da bir savaşın içinde. Askeri harcamalar artıyor, daha da artacak. Ekonomi malum, senelerdir artmayan kdv oranları bile artabilir. Normalde bakliyat fakirin yemeği görülürdü. Geçen sene kuru fasulye 5-TL olmuştu, dünyanın lafını etmiştik. Bir kaç saat önce Carrefour'da Reis Nohut ' un 1kg paketinin 16.50-TL olduğunu görünce gözümü alamadim fiyat etiketinden. Sütün litresi 3-TL ye geldi, bebegimize verdiğimiz Keskinoglu Organik Yumurta 10'lu tam 18.00-TL Mopaş markette. Şok 15'li Burdan Yumurta'yı 6.50-TL yapmış ki en son 5.45-TL ydi. Özetle aklımıza gelen herşeyin fiyatı son 1 ayda coşmuş durumda. Böyle bir ortamda araç satışlarını pek kimsenin umursayacagini zannetmiyorum. Belki 2017 sonu veya 2018'de firmalar kampanya yapabilirler ama ÖTV oranlarının bu haliyle çok bir degisiklik olmaz. Sonuç olarak bizler alışacağız

Ben durumun ekonomik açıdan normalmşartlardan farklı olduğunu düşünüyorum. Başkanlık seöimi, bölgemizdeki huzursuzluk, iç savaş ve terör tehditi ve yabancı yatırımcıların ülkemizden çılıyor olması 2017 nin çok zor bir yıl olacağını gösteriyor. Dövizin düşmeyecek olnası herşeye zam geleceği anlamını taşıyor. Araçlarında vergisiz fiyatı artacağı için bir üst diline geçecek çok model var. Dolayısıyla insanlar eskiden bu tür artışlarda ekonominin istikrarından dolayı önems3m2den alış veriş yapıyorlardı. Ama şimdi o istikrar yok. Otomotivciler 0.10 satış düşüşüyle bile kaos yaşıyorlar. 2010 yılındaki gibi bir indirim öngörüyorum ama bunu 2018 de yada 2017 sonunda yapabilirler. Tabi bunu yapması için de dışardan bir kaynak bulması gerekiyor. Özelleştirecek bişey kalmadı kaynak gelmezse indirimi bırak bindirim gelecek zaten

• Arkadaşlar bu soğuk havada bile 8-10km lik yol sonunda radyatör fanı devreye giriyor. Normal midir? Aracı garaja cekiyorum. Motor hararet gostergesı tam ortada. Aracı stop ediyorum Fan çalışmaya devam ediyor?
  • kalkanfatih K kullanıcısına yanıt
    Fan bir süre çalışmaya dvm edebilir . Bunda sorun yok. Normal bir durum yani.
  • 2017 satis rakamlarini gorunce essek gibi hepsi hizaya gelecek oto saticilarinin.
    arac fiyatlarini otv diliminden dolayi indiremezler.
    ancak 130 bin tl ye ledsiz,dandik koltuklu,katlanir olmayan a3 yerine insanlar sline full donanim arac alacak gorursunuz..
    fiyat indiremiyorlarsa artik donanimli arac getirip ayni fiyata donanim ekleyip satacaklar..
  • Arkadaşlar , a3 sedan için kauçuk bagaj havuzu ve kauçuk paspas seti önerisi olan var mıdır ?
    İnternette birsürü seçenek var ancak kullanan birileri var ise bir öneride bulunursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebola33

Yaz Aylarında normal ama soğuk havalarda motorun fan devreye sokacak kadar ısınması beni düşündürüyor? Bu durum bendemi böyle yoksa genelde mi?
  • quote:

Arkadaşlar , a3 sedan için kauçuk bagaj havuzu ve kauçuk paspas seti önerisi olan var mıdır ?
    İnternette birsürü seçenek var ancak kullanan birileri var ise bir öneride bulunursa sevinirim.

Bagaj havuzu için denizlide yps adında bir firma var.bugüne kadar her aracıma bagaj havuzunu oradan aldım hem fiyatları uygun hem yaklaşımları çok iyi. Sipariş veriyorsunuz 1 gün sonra kargo getiriyor. Yakın zamanda bir yakınım için a3 hb için aldık yakınım memnun kaldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalkanfatih K kullanıcısına yanıt
    Durum bende de aynı. Fan çalışmaya dvm ediyor. Bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Benim eski araçta da ( Citroen C5 ) aynısı oluyordu.
  • Kursunsuz K kullanıcısına yanıt
    Tşk. Telefonu veya internet sitesi var ise bildirirmisiniz.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    bu dediğin olur inşallah. bekliyoruz o günleri.
  • quote:

Tşk. Telefonu veya internet sitesi var ise bildirirmisiniz.

www.bagajhavuzu.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 den aldım 74 lira idi günün %10 indirimi vardı birde masterpass 22tl indirimi vardı 45 liralara geldi ürün güzel kenar yükseklikleri iyi birebir sedan 1.0 aracıma tam oturdu malzeme yapısı güzel tavsiye ederim

• Arkadaşlar yakın zamanda aracımı 15.000 km bakımına götürcem alanı henüz 8 ay oldu ama km yi doldurduk

Yakın zamanda bakım yaptıran oldu mu?

Fiyatlar ne alemde

Bundan önce golf aracım vardı 2015 eylülde 15.000 km bakım için 600 lira ödemiştim

Audi de durumlar nedir ?
  • mrt008 M kullanıcısına yanıt
    merhaba, ben de krom egzos ucu taktırmak istiyorum makyajlı a3 sb için ama sitesindeki fiyat 190 TL.https://shop.audi.com.tr/egzoz-ucu-7

hangisinden taktırdınız orijinal mi ürün?

avekte mi işçilik ücretiyle mi taktılar krom ucu yoksa siz mi takıyosunuz?

teşekkürler hocam
  • abt1987 A kullanıcısına yanıt
    750 lira civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalkanfatih

quote:

Yaz Aylarında normal ama soğuk havalarda motorun fan devreye sokacak kadar ısınması beni düşündürüyor? Bu durum bendemi böyle yoksa genelde mi?

Dizel partikul filtresi temizliginden dolayi fan calisir. Motor isinmasiyla alakali bir durum degil.kafaniza takacaginiz bir durum degil aracinizda bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: abt1987

Arkadaşlar yakın zamanda aracımı 15.000 km bakımına götürcem alanı henüz 8 ay oldu ama km yi doldurduk

Yakın zamanda bakım yaptıran oldu mu?

Fiyatlar ne alemde

Bundan önce golf aracım vardı 2015 eylülde 15.000 km bakım için 600 lira ödemiştim

Audi de durumlar nedir ?

Zam geldi sunrofsuz 850 sunroflu 910

• drburhan35 D kullanıcısına yanıt
    Avek ten aldim orjinal dediginiz gbi 190 di 150 ye indi 100 olursa alirim dedim.zorda olsa indi.serviste taktilar herhangi bi ucret almadilar.zaten takmasinda bisey yok sizde takabilirsiniz.ittiriyosunuz okadar.

• Golfünkide aynı malzeme vw ne kadara satıyor acaba
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.