Şimdi Ara

Yeni Astra (HB/SEDAN/Sports Tourer) 1.6 CDTİ 136 HP KULLANCILARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
11.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı biraz daha aşağı çekmeye çalışın. 70k seviyelerindede başka 0 araba seçeneği kalmıyor dizelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana onatça en son fiyat dedi,çevre illeride aradım en son fiyat 74000 tl dediler,sizce kasa gelince fiyatlar artarmı?nissan quasgihiyinin vista 1.5 dci modeline 78000 tl fiyat verdiler?Bana Opel daha iyi bir araç olarak geliyor.

• seçenek sizin 2.el olarak bakın isterseniz
  • 2.el düşünmüyorum 0alıp 6 yıl bineceğim bir araba olsun istiyorum

• hafta sonu gittiğim opel bayiinde bu aracın otomatiğinin aralıkta çıkacağını söylediler. satış stratejisi berbattır zati bunların. yapmışsın 1.6 dizel 136 hp motor koy astraya koy insigniaya birde otomatik yap bak peynir ekmek gibi satmıyormu.
  • 1.6 136gb sedan var bende araç henüz 2400km'de ancak yağ ömrü %56 gözüküyor.Böyle bir sorun yaşayan var mı?

• nouma35 kullanıcısına yanıt
    astra hb 1.6 cdti var bende. 3000 km de yağ ömrü %0 oldu. servisi aradım abi korkma set tuşuna bas sıfırla dediler. sıfırlayınca %100 oldu tekrardan. çok problem değil o. Şuan da 6100 km de sıfırladığımdan sonra şu an ki ömür %61 olması lazım
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Almayı düşündüğünüz aracın sıfır fiyatı şu anda 74.258 tl olarak görünüyor sitede. Verilen 74.000 tl içine karter koruma, ekstra paspas seti, bagaj havuzu vb. hediyeler isteyebilirsiniz. Ancak fiyatın daha da düşeceğini sanmıyorum.
    Ki bence gerek iç mekan kalitesiyle, gerek konforuyla, gerek müşteri memnuniyetiyle alınacak ender araçlardan biridir benim gözümde.
    Donanım özelliklerini ve Astra ile arasındaki farkları bilmiyorum, ancak Ford Focus 1.6 115 bg dizelin 2014 modelini sıfır 66.000, 2015 modelini 77.000 tl'ye bulabilirsiniz. Ama dediğim gibi donanımları karşılaştırmak ve her iki markanın müşteriye yaklaşımını da değerlendirmek lazım..
  • Dun mersin Nissan bayi onuk otomotivden 2015 quashgai 1.5 dci Vista manuel vites 75000 TL ye aldım inşallah pişman olmam

• astra 2016 da kasa değiştirecek mi ?
  • Evet

• Bayiliyorum bu direksiyona! Etli ve yumusak,,,,
     Yeni Astra (HB/SEDAN/Sports Tourer) 1.6 CDTİ 136 HP KULLANCILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykr -- 22 Mart 2015; 13:22:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Bayiliyorum bu direksiyona! Etli ve yumusak,,,,
     Yeni Astra (HB/SEDAN/Sports Tourer) 1.6 CDTİ 136 HP KULLANCILARI

Sport'taki bu direksiyon Cosmo'nun deri direksiyonundan daha iyi duruyor kesinlikle.
    Cosmo donanımdaki direksiyon da gayet iyi deriyle kaplı tabi ama şekil bunda daha iyi.

• Merhaba 1.6 136 hp aracım var 6 aylık araç partikül filtresi dolu uyarısı verdi servislik oldu bu şekilde uyarı alan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyariyi verdidinde yuksek devir cevirip arabayi surmeniz lazim bendede 1 kere vermisti biraz devirli surdum 15 dk sonra gecmisti sizin nasil servislik oldu araba merak ettim

• bende de bu uyarıyı daha önce vermişti ilk aldığımda yüksek devirde kullandım geçti ama son uyarıda 1 2 hafta yüksek devirli kullanmama rağmen geçmedi servise götürün uyarısı çıktı

• Yeni Sedan (2015 Model) kullanan var mı arkadaşlar dizel 1.6 yorumları bekliyoruz
  • Arkadaslar bu yazilim guncellenmesini yapan var mi? Yorumlar nelerdir?

• Bende o yazılım güncellemesi olayını merak ediyorum yaptıran varmı aranızda ? (136hp)

• 165HP 375NM oluyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.