Şimdi Ara

Yeni aldıgım pc donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc yi 1 ay önce aldım ve 8000 tl ye dizdim ısndıgı için donuyor olabilir daha 1-2 önce böyle bir sorun olmuyordu lütfen yardım edin sistem özellikleri

işlemci:ryzen 2600
    ekrankartı:1070 ti msi
    ram:hyprex 8gb 3000mhz
    çok endişelenşyorum araştırdım biraz ama sonuç bulamadım formatı daha denemedim ne yapmam lazım lütfen yardım edin pubg oynarkende böyle simgeler çıkıyor önceden yoktu bunlar Yeni aldıgım pc donuyor Yeni aldıgım pc donuyor

• O simgeler bende de çıkmaya başladı seninle ilgisi yok. Sana tavsiyem MSI Afterburner programını kullanarak gerçek zamanlı olarak sıcaklık ve frekans değerlerini kontrol etmen. Isınma sorunu varsa throttling yüzünden performans kaybı yaşıyor olabilirsin. Program hakkında bilgi edinmek için Technopat MSI Afterburner Rehberi ni izle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konturol ettim zate oyuna girmeden 45-55 derece arası oluyo oyuna girdikten sonra birden 68-80 arası önceden bu kadar olmuyordu sağol cevabın için
  • Dostum bilgisayarın fişini taktigin priz toprak hattı var değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet topraklı priz e sahibim başka forunmlarda herkes fakrı bi şey yazmış yok işlemci sıkıntı yok ram ekran kartı anakart hard disk ne yapcagımı şaşırdım ama konuyu başlatıgımdan beri donma yok gayet pubg ve başka oyunları oynayabiliyorum çok saçma ya
  • Preklad P kullanıcısına yanıt
    80 derece olan ref tasarım ekran kartın mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.