Şimdi Ara

Yeni Aldığım Laptopum kitlenyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Film izlerken, oyun oynarken(hangi oyun olduğu fark etmiyor) kitleniyor. Ekran kartı dandik ama kasmadan çalıştırdığı oyunlarda da birden kitleniveriyor. Burada ne num lock caps lock vb. ne de ctrl alt del çalışıyor. Tek çaresi kapatma tuşuna uzun basarak kapatmak. Codecle fln alakası yok çünkü aynı durum dedigim gibi herhangi bir oyun oynarken de oluyor. Oyunların ekran kartını kasmasıyla alakası yok çünkü hiç kasmadan çalıştırdığı oyunları oynarken de birden kitlenebiliyor. Ram 1 gb ddr2, işlemci intel core duo. Ekran aynen donup kalıyor, görüntü gitmiyor kitlenirken. Yardımcı olabilen olursa sevinçten takla atarım ben haftalardır bunla ugrasıorm çözemedm

• ilk aldıpından beri mi boyle yoksa bi sure normal kullandıktan sonra boyle yapmaya mı basladı??
    ve bilgisayrdan değişik sesler geliyor mu veya mavi ekran yada baska bi hata aldın mı hiç??
  • ilk aldıgım gun de 1 kere olmustu ama acele il dışına çıkmam gerektiği için çok umursamamıstım. Mavi ekran fln yok, hatta laptop gayet performanslı çalışıyor ama işte oyun oynarken fifa 99 bile olsa kitlenip kalıyor, film izlerken de. Başka yamuk bi hareketi yok. Vista bu arada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.