Şimdi Ara

yeni 7610- 6600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6600 tartısmasız alacagım telefon ama simdi 7610 cıktı gitti gidiyor com da 800 milyona 7610 satılıyodu.(kacak) hemen farkettigim 1megapixel ve usb baglantılı olması bunun dısında siz neler düsünüyosunuz kullanan varmı 7610? hem batarya da daha uzun gidiyomus galiba

• 7610 kullanan bulamazsın tr de. 6600 tipte geçer 7610u ve 7610 6600 ı özellikte geçer. bunu dikkate almalısın
  • 7610 şimdi alma bence fiyati daha çok düser hatta 2-3 aya 650-700 olur
  • tabiki 7610 geçeceksin 6600 çünkü 6600 devri kapanmıştır alacaksın 7610 paşapaşa hem tip olarak bile 6600 dan daha güzel enazından şekil telefon 800 ii fiyat şimdilik

yeni 7610- 6600

yeni 7610- 6600
  • şeklini ben pek sevmedim de 6600 dan kesin daha iyi. ama artık nokia ları düşünmemek lazım
  • Özellik 7610 tek geçer de bence 800den daha düsecektir.. Tabiki simdi için iyi fiyat
  • 3-4 ay sonra (çıktıktan ve satışa sunulduktan 3-4 ay soora yani) fiyatı 700 olur en az. telefon yepyeni, megapikselli kamera var ama rakiplerine karşı başarısız (p900, s700, k700)
  • gelecek için alıp hightech bir telefon istiyorsan 7610 ama bu biraz sorun çıkartacaktır sana, eğer şimdi kullanıp 2 yıl sonra değiştireceksen ve şıklık arıyorsan 6600. 6600 şu anda piyasanın triosunda (66-sx1-p900) yılın ikinci yarısında yeni modeller çıkmaya başladığında bile yerini korumaya devam edecek çünkü çıkan modeller de 6600ın ayarında olacak. yıl sonuna doğru piyasaya megapixel kameralı aletler düşmeye başlayacak.1.5 yıl sonra megapixel aletler piyasanın yarısını, 2006 noelinde ise tamamını kapsayacak.ama eğer 7610 alırsan bu megapixel kameralı aletlerin ilklerinden olduğu için hataları olacaktır ve bence bir süre sonra nokianın yeni megapixel kameralı aletlerine yerini teslim edecektir.

kısaca

businessman sınıfına yakınsan yada teknolojiyi hayatının merkezine almamışsan 6600
    teknoloji merkezli yaşayan bir hightech delisi isen 7610

uzun vade için 7610 3-4 yıl
    orta vade için 6600 2 yıl

öte yandan
    7610 1 yılını doldurduğunda piyasaya çıkan 3g aletlerle mücadele etmek zorunda kalacak.

(vay be piyasa analizi yapıyoruz forumda hehehe)

kişisel görüşlerim:

6600 daha güzel kesinlikle!

• bence piyasa diye bahsettiğin toplumun yarısını bile oluşturamaz. çünkü daha dün telefoncuda gördüm adamın biri 3310 alıyodu
  • 7610 mayıs,haziranda cıkmıycakmıydı ?
  • benim piyasa olayından bahsettiğim o değil zaten. piyasa diye bahsettiğim yeni çıkan ürünler içerisinde yani 'high-tech' kategorisindeki smartphonelardı.zaten öyle olmasaydı yazdıklarımın hiçbir anlamı kalmazdı.
  • ha tabi o doğru. ama millet pek ööle telefonlara eğilimli olmaz. çoğu insan megapikselden, telefonda işletim sistemi olduğundan haberdar değil mesela. ama yeni çıkacak telefonlar arasından nokia pek kazanç sağlayamaz. her ne kadar uzun süredir telefon yapıyo olsa da sony ericsson tek başına geçer. nokiaların hep eksik özellikli öretimi ve hiçbirinin ekranının 262144 renkli olmaması gibi şeyler var
  • melih arkadasımız anlasılan koyu bi sony ericson fanatigi.illa tutturmus bi sony. arkadasım topigi ben actım konuda 6600 veya 7610 du. sen istersen sony telefonlara olan özel ilgini ve hayat hikayeni sony ile ilgili topiclere yazarsan sevinirim. dogru söylüyosun sony cok iyi oldugundan etrafta herkesin elinde nokia telefon var. simitcide de bir is adamındada. nokianın yıllar önce buisness sınıfı icin cıkardıgı pc özellikli 9110 suan 9500 var. sony daha yeni p900 cıkarmıs falan neyse dedigim gibi konu bu deil zaten. neden sizin gibiler heryerde yırtıkj dondan cıkar gibi cıkıp hemen bu tartısmayı baslatıyor anlamıyom yaaaa.
    never winter analizin icin sana tesekkurler
    saygılar
  • 7610 nun tuş takımını sevmedim ama özellik olarak 6600 ı geçer tabi
  • valla 7610dan hiç hoşlanmadım ben sanki Allah çarpmış yamultmuş gibi telefon mübarek:)
  • güzel telefon 7610
  • alcaz 7610u grupça :)

sanırım aradığım fonkların tümüne sahip 7610 çıktı karşıma
    megapiksel radyo mp3 küçük boyut karizmatik renkler ekran vs vs

ulan daha ngage'in taksiti bitmedi ya :(
    :P
  • nitrogliserin radyo yok 7610 da.
  • +1 abi benim bildigim radyo yok

ayrica ngage tek btli ve radyolu modeli nokia nin! tabe yeni modelerde cikmadiysa
  • Bence melih dogru demis SE2ler daha iyi ama topicle alakasi yok tabii.. Bence de 7610 1280x960 çözünürlük we 262144 renk hariç günümüz teknolojisinin tam adami yani, USB fln da war iyi ne dielim.. Beyazini tawsie ederim ama aslinda siyah da çok güzel
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.