Şimdi Ara

Yeni 2024 Dacia Duster tanıtıldı: Dizel gitti, hibrit geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
7.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biliyorum abi...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Şu tarafa dön. Cehaletin kötü kokuyor.

• Dizelin yerine lpg li motor getirmeleri satışları bir nebze kurtaracaktır. Ülkemizin gerçeği dizel yada lpg. Turbo benzin, hibrit falan bu akaryakıt fiyatlarıyla kurtarmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 29 Kasım 2023; 18:37:31 >
  • Hayatı yaşamakla alakası yok. Orada da lüks modelleri herkesin alması çok zor. Öyle olsa her taraf ferrari porsche vs dolu olurdu ama orada da pahalı lüks araçlar.

Ha orada 50 ayda ALAMIYORSUN burada 150 ayda ALAMIYORSUN. Alamama konusunda bizden daha iyiler doğrudur. Dediğimi anladınız umuyorum.

Avrupa elbette bizden alım gücü olarak güçlüdür. Bak götü boklu fransa 14 afrika ülkesinden YILDA 500 milyar dolar sömürüyor. O para bize 2 sene gelse uçarız.

• Dacia bir kaç sene sonra çok daha düzeltir gibi.

• Bence tipi çok güzel olmuş öndeki dacia logosu ve yanındaki şeritlerede beyaz led çekseler güzel olur

• ne zaman satışa gelir tam olarak beyler 2024 de mart nisan? araç alma niyetim var acelemiz yok ama hoşumuza gıttı suv tarzı ıstıyordum zaten malzemeleri koy git ormana vs. ortalama fiyat ne olur fikrinizce otomatik?

• bu aracın dizeli gider mi be çok yazık olmuş

• Nevfel kullanıcısına yanıt

Kuzenim Almanya da 3 yılın sonunda Audi A7 aldı . Kendisi öyle yönetici falan değil muhasebecilik yapıyor. Yani yorumunuza katilmiyorum . Bizim burada lüks gördüğümüz modelleri gayet rahat alabilirler ama Avrupalılar genelde mütevazı insanlar oldukları ve öncelikleri lüks araba almak olmadığı için tercih etmiyorlar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Avrupalı o paraya iPhone almadığı, ihtiyacı olmayan ürüne zinhar para vermediği için ucuz o telefon.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Buradaki sıkıntı bütün ülkelerin kültürlerini, alışkanlıklarını Türkiye ile aynı zannetmek... Lüks araba dediğiniz gibi öncelik değil, çoğu ülke için bir gösteriş ürünü de değil.

Fakat bunu sadece ülke bazında değil, kişi bazında da yapıyoruz. Bakın foruma, bir kısım "iPhone almak gereksiz" diyor, ona göre lüks ve fazla. "Evinizde buzdolabı, cebinizde cep telefonu var" diyor. Kimisine dışarıda yemek yemek, oturup kahve içmek fazla. Kimisi 2kg et satın almayı lüks görüyor, "almasanız da olur" diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 30 Kasım 2023; 0:38:3 >
  • Tasarım anlamında tüm markalar iyi işler çıkarır oldu. Duster bile yakışıklı artık.

Umarım rüzgar sesine de çare bulmuşlardır

• Arka tasarım harika olmuş.

Ancak bu aracı hatta markayı çekilir kılan tek şey DCI motoruydu. 1.6 atmosferik motoru bile 10-11 litre içiyordu ki, 1.3tce denen çevre ve cep düşmanı motor + Duster facia olacaktır.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Sıfır a7 mi? Burada sıfır araç konuşuyoruz. Sıfır a7 3 yılda alabiliyorsa yakında alman maliyesi kapısına dayanır hazırlıklı olsun:)

• Sonunda düzgün bir tasarım yapmışlar güzel olmuş. İçeriye biraz yumuşak malzeme serpiştirirse tamamdır keza bizim pazarda yumuşak malzeme kalite göstergesi.

• Abi çok iyi ya müthiş olmuş gerek tasarımı gerekse donanımı olarak gayet yerinde.Şu araca kimse kötü dememeli.Dacia eski dacia değil resmen çağ atladılar.

• Beceriksiz hyundai tasarımcılarından daha güzel araba yapmışlar helal olsun. Zamanında bu arabaya teneke demiş biri olarak yeni tasarımı çok beğendim.

• Çin arabaları bundan kaliteli.. 2 sene sonra trim sesleri başliyor

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    şair burda demiş ki; sizi biz s.... miyoruz, devletiniz s.... yor :D

• Çok beğendim, şanzıman ve motoru iyi olduktan sonra sürüş destek sistemleri benim için 1. öncelik değil mesela ya da malzeme kalitesi 1. önceliğim değil, göğüs sert plastikmiş sorun değil. Yeterki araç motor-şanzıman anlamında ve genel anlamda sorunsuz olsun.

Tipini cidden çok beğendim, şanzıman olarak ne kullanılmış otomatik olanlarda bilgi var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.