Şimdi Ara

Yeni 2022 Subaru WRX tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zQrba

Widebody Egea

tasarım anlamadın söylenecek çok şey var iken "cuuk" diyerek özetlemek istiyorum Yeni 2022 Subaru WRX tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 11 Eylül 2021; 8:55:16 >

• çok fazla plastik var. Dacia aklıma geldi direkt.. 2004 wrx sti sahibi olarak halen sıfıra geçmek için seçenek göremiyorum.

• Bunu tasarlayan ve buna onay veren kişileri 1 ay boyunca günde 1 hurma ile Impreza 1 ve Impreza 2 resimlerinin olduğu bir odaya kapatmak istiyorum.

• Tasarımlar berbat.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Bir çok kez yollarda gördüm. Gerçekten çok beğendim, özellikle lansman rengi yeşili. Bundan önceki kasaları da çok beğeniyorum. Benim için Forester gayet güzel devam ediyor. Sadece o sport pakette motor yerine bodykitimsi bişey gelmesi komik.

Gri çok kötü bu arada :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettsezis -- 11 Eylül 2021; 14:51:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt

Stop farlar FB7 kasa Civic

• ahmettsezis kullanıcısına yanıt

Zevkler tartışılmaz ama beğenen ilk sizi görüyorum. Şu arka tasarım, jantlar vs tipsiz yani. Önceki nesli fena değildi, bir önceki gayet güzeldi. Xv de aynı şekilde. Bakıyorum, f/p en iyi suv xv geliyor bana. Sıfır xv almak için bayiiye gidiyorum, xv yi görünce vazgeçiyorum. Eski kasası yine daha güzeldi. Özetle subaru bence kötüye gidiyor. Outback wilderness çok güzel, onu ayrı tutuyorum.

Tabi herkese hitap etmiyor olabilir. Eclipse Cross gibi. XV güzel bi araç ama çok ufak ve güçsüz. Buna rağman fena satmıyor ülkemizde.

Ama bu WRX... Herkes hemfikir sanırım :)

Xv ufak değil aslında. Dışarıdan küçük görünüyor sadece. 3008, qashqai, ateca, karoq vs gibi modellerden daha uzun. İç hacmi de geniş. Bagajı kağıt üzerinde çok küçük ama pandizot vs yüksekliğinden dolayı. Yükleme alanı geniş. Pratikte büyük farklar olmuyor 450-500 litrelik araçlardan. Pandizot bir karış yüksek gibi düşünün. Ama tasarıma gelince o arka farlar, sivri burun vs yine tipsiz geliyor bana.

Hocam ben vw touran kullanıyorum, o yüzden büyüklük standartlarım çok değişti Yeni 2022 Subaru WRX tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri 

Bir de malum en dandik araba olmuş 200 kağıt, bu kadar vermişken içinde buzdolabı taşıyamamak beni üzer Yeni 2022 Subaru WRX tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri 

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Outback fena değil ama forester son yılların en kötü tasarımı bence.

Alt yapıya verdikleri özenin yarısını dış tasarıma verseler her biri segmentinin en iyisi olurdu. Forester'ı çok severim ama bu kasada dış görünümü hiç güzel olmamış.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Yeni 2022 Subaru WRX tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

Nası beğenmediniz bunu ya :(

• quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Widebody Egea

Aynen öyle başkan

Bu fotoda çok fena durmuyor. Kesin karar vermek için bir de canlı görmek lazım.

• 2020 Levorg Bundan daha iyi. Bir önceki kasa Wrx sti ile karşılaştırmak lazım.

• Giriş paketi %50'ye girerse satar. :))

• bu nasıl impreza wrx
    gözlerim kanadı (

• fıstık gibi araç. alışmışsınız golf passat civic benzerlerine...

• Egea kabusu devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.