Şimdi Ara

Yeni 2022 Kia Sportage'ın Avrupa versiyonu tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzakdoğuluları anlamak güç. Bu arabanın bile plaka aydınlatmalarına ampül koymuşlar. Ulan çok mu zor led yapmak. Long versiyonuna göre daha basit kalmış gibi. Satar ama beklenen etkiyi gösterebileceğini düşünmüyorum. Tucson bu arabadan şık duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ??

• DEVRİM arabalarının sabote edilmesine izin verilmeseydi bu yorumlar bizim arabalarımız için dünyanın dört bir yanında yapılacaktı,mahşer büyük veballere sahne olacak,SERDENGEÇTİLER neredesiniz HUUUU!

• Kia'nın yeni tasarım konseptinde çok risk alınmış. Birçok insan ya çok beğeniyor, ya da hiç beğenmiyor. Aynı çizgiler yeni i20'de, Tucson'da da var ve ben şahsen çok fazla köşeli, üçgenli ve radikal buluyorum, göz zevkime hitap etmiyor.

• Kısa denilen araba yine Tiguan kadarmış. Yani koca bir C-SUV. Ayrıca arabada bir gariplik vardı demek ki uzun olmasın kaynaklanıyordu. Avrupa versiyonunun ölçüleri arabayı daha şık yapmış.

• Şu anki kurbağa kasadan çok daha iyi, şimdiki kasaya SUV demek bile yakışmıyor, ama nasıl alıyorlar kurbağa kasayı ilginç, Fiat in 500 u SUV sayması gibi, tasarimcilarinda iş yok,

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Şu anki kurbağa kasadan çok daha iyi, şimdiki kasaya SUV demek bile yakışmıyor, ama nasıl alıyorlar kurbağa kasayı ilginç, Fiat in 500 u SUV sayması gibi, tasarimcilarinda iş yok,

Valla A-Suv, B-Suv gibi saçma modeller ve kavramlar çıktığından beri Fiat 500'ün SUV'u garip gelmiyor artık... adamlar Corsa, Fiesta gibi arabalara plastik geniş çamurluk, yerden de 5-10 cm daha yüksek yapınca millete SUV diye iteliyorlar...

• Hyundai ve Kia grubu harbiden çok iyi işler çıkarıyor. Kaliteli malzeme ve Japon markalar kadar sorunsuz olmaları bence en iyi artıları. i30 bekliyorum. Sıfırı satışa çıksın hemen alıyorum. 1.5 160 HP DCT versiyonu aklımda olan.

• Ön tasarım muazzam. Sıkılmıştık tamponla birleşen iki aliminyum çıta tasarımlarından. Bu arada tasarımcılar Audi'nin eski tasarımcıları. Long versiyon direkt kopyalanacaktı, bunun C sütunu çirkin olmuş.

• Gt-line 590bin
    Boş-line 290bin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • araba güzel ama fiyatlarını bilmiyorum

• Uzun kasanın yanında ,avrupa versiyon şekilsiz B SUV gibi olmuş

Aslında fazla fark yok ama oranlar bozulunca iyi olmamış ,diğeri daha akıcı arka kelebek ve uzunlukla daha heybetli duruyor

Türkiyeye uzun kasası gelse daha iyi olur

İşte asya versiyonu ,bence çok daha güzel ,bu şekilde gelse 3008 tiguandan çok daha iyi duruyor kısası bence olmamış..

Yeni 2022 Kia Sportage'ın Avrupa versiyonu tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

Yeni 2022 Kia Sportage'ın Avrupa versiyonu tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

Aslında fazla fark yok ama oranlar bozulunca iyi olmamış ,diğeri daha akıcı arka kelebek ve uzunlukla daha heybetli duruyor

İşte asya versiyonu ,bence çok daha güzel ,bu şekilde gelse 3008 tiguandan çok daha iyi duruyor kısası bence olmamış..

Avrupa versiyonu

Avrupa versiyonu

• Tucsonun da bunun da dış tasarimi bana göre ciddi anlamda vasat. Bir suv böyle olmamalı eger suv kategorisinde satılıyorsa... Tucsonun ici de berbat, hele o gri konsol üzerine siyah tuşlar... Bunun neyse ki ici guzel olmus. Yani tasarım göreceli tamam da bu kadar da gorece değildir yahu 😅 Tiguan özellikle rline ikisine de 5 çeker tasarım anlamında, kişisel görüşüm. Benzer fiyatlarda dusulucek olursa iksine de bakmam tiguan alirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Tucsonun da bunun da dış tasarimi bana göre ciddi anlamda vasat. Bir suv böyle olmamalı eger suv kategorisinde satılıyorsa... Tucsonun ici de berbat, hele o gri konsol üzerine siyah tuşlar... Bunun neyse ki ici guzel olmus. Yani tasarım göreceli tamam da bu kadar da gorece değildir yahu 😅 Tiguan özellikle rline ikisine de 5 çeker tasarım anlamında, kişisel görüşüm. Benzer fiyatlarda dusulucek olursa iksine de bakmam tiguan alirim.

o gri olan bant. Çizilmesin diye kaplamışlar. Videoların devamlarına bakmadınız sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

o gri olan bant. Çizilmesin diye kaplamışlar. Videoların devamlarına bakmadınız sanırım.

Alıntıları Göster

Yok fotolara bakmıştım sahibinden ilanlarinda da o şekilde gördüm. Benim dikkatsizliğim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Geçen hafta konuştum Şubat gibi dediler ama 280'den aşağısını zor görür diyorlar...

280 mi :)

Hemde şubat ayında :)

280'e Şubat'ta Megane, Corolla, Civic alabilirsen öp başına koy.

• Forumda beğeniliyor sa bu araba reelde tutmaz

• bende 2018 kia ceed var sifir almistim su zamana kadar sadece 2 kere bakima girdim 3. bakimi geldi ona gidecem. Arabaya full diesel basiyorum en az 2 ay mazot derdim yok cok eco bir araba evden ise gezmeye bu kadartam avrupa tipi araba

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.