Şimdi Ara

Yeni (2018) Honda Forza 250 (ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235
Cevap
8
Favori
35.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öncelikle aranıza hoş geldim. 5 mayıs tescil tarihi ile aranızdayım. motoru da bugün bayiden çıkardım. :)

aynı üründen bende aldım. gerçekten iyi bir alet. bir de abus 9100 zincir kilit aldım. güvenlik önemli. bunlar yetmedi bir de otoparka bırakıyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Bir motosiklet sitesinde senin nicki kopyalayan birini gördüm hatta sonuna da 53 eklemiş olmuş Source53
    Hangi site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G0G0

öncelikle aranıza hoş geldim. 5 mayıs tescil tarihi ile aranızdayım. motoru da bugün bayiden çıkardım. :)

aynı üründen bende aldım. gerçekten iyi bir alet. bir de abus 9100 zincir kilit aldım. güvenlik önemli. bunlar yetmedi bir de otoparka bırakıyorum. :)
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G0G0

Hayırlı olsun keyifli sürüşler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Hangi site?

Alıntıları Göster
    Henüz esmerce61 diye birinin üye olmadığı site

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Henüz esmerce61 diye birinin üye olmadığı site

Alıntıları Göster
    Tahmin edebiliyorum

• quote:

Tahmin edebiliyorum

Alıntıları Göster
    Yeni (2018) Honda Forza 250 (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 6 Kasım 2020; 16:14:54 >

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Bugün hava çok güzel tam motorla tur atmalık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Aynen, balkona çıkıp baktım hava çok güzeldi hakkaten. Sonra garaja indim, Forza'nın etrafında 2 tur döndüm hatta daha da ileri gidip çalıştırdım!

Sonra kapatıp eve çıktım, macera dolu bir gündü.

Demem o ki haftasonu burda sokağa çıkma yasağı vardı

• Arkadaşlar malum motorun aynaları sıkıntılı. Yedek ayna takma yerleri var. Ikinci bir ayna takımı olarak ne önerirsiniz ve bu aynaların dişli/ vida çapı nedir...?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimozbay

Arkadaşlar malum motorun aynaları sıkıntılı. Yedek ayna takma yerleri var. Ikinci bir ayna takımı olarak ne önerirsiniz ve bu aynaların dişli/ vida çapı nedir...?
    Tavsiyem yuvarlak oval ayna koymanız (ayna köşelerine) ben öyle yaptım ve arka tarafı çok rahat görebiliyorum artık

Ben bunu aldım:
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07RBK1NQK/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

• Source kullanıcısına yanıt
    "Bilmemek de mutluluktur" demişler ya, kör nokta kör nokta diye diye ben de farkettim kör nokta olduğunu!

Özellikle Jet 14'de aynaların görüş açıları çok daha iyi.

Alsam mı ki?

• Ekranda görünen tüketim: 3.3l / 100km
    Gidilen yol: 143.2km
    2.kez dolum miktarı: 4.3l

Gerçek ortalama: 3.0l / 100km

0.3 veya 0.4 litre fazla gösteriyor yine.

Yeni (2018) Honda Forza 250 (ANA KONU)

Kesinlikle bu motorlarda şart şimdiye kadar neden almamışım dedim

İlginç gerçekten ben ölçmedim hiç

• quote:

İlginç gerçekten ben ölçmedim hiç
    Ben alalı yaklaşık 1200km oldu yakıt denemesi için her 100.km de depoyu en uca kadar dolduruyorum, ortalama ekranı pompadan hep 0.3 - 0.4 litre fazla gösteriyor yani ekranda 3.2 ise pompada 2.8 veya 2.9 çıkıyor.

• Genel olarak hızlı kullanıyorum. Yakıt ortalamasi 4.1 -4.2 arası degisiyor şehiriçi trafiğinde . Bende fulledim . Gerçek değerleri paylaşacağım . Eğer öyleyse 3.7 ye felan karşılık geliyor bu da çok iyi .

• selam,Sis farı taktıran varmı çakarlı

• ibrahimozbay İ kullanıcısına yanıt
    Baseus iyi maldır . Takicaksan ondan tak. 2 kere yere dusurdum yanlışlıkla.çizilmedi bile parasına değer . Ayna köruğüne telefon tutucu taktım . Vida bulmak baya zor oldu . Metrik 10 vida 15mm ince dişli vida bulman gerekiyor. 2-3 cm yeterli .

• Merhaba. 8 senelik sym orbit 2 125cc kullanıcısı olarak artık büyük scootera geçme vakti geldiğini düşünüyorum. xmax ile forza arasında kaldım (cruisym de vardı ama onun teknolojisi çok geride kalmış eledim. Yoğun olarak şehir içi kullanacağım. Artıları eksileri olarak özetleyebilir misiniz? Tip olarak xmax taraftarıyım ama diğer bütün özellikler forza diyor. Fiyatlar da aşağı yukarı aynı gibi. Kararsızım. Ötv indirimi de gelir mi diyorum iyice kararsızlaşıyorum. Kredili alma planım var benzer durumda olanlardan destek bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.