Şimdi Ara

YENİ 2017 APPLE IPAD PRO (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
9
Favori
20.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Kalem değişmedi, aynısı satılıyor.

Kalem daha hafif daha hassas olmamış mıydı ?

Kalem aynı kalem fakat yeni prolardaki ekrandan dolayı 20ms gibi çok hızlı bir tepki süresine ulaştı. Bizzat deneyimledim 9.7 deki kalemin not alırken ve silerken tepkisi 10.5 in tepkisinden daha geç. İyi ki 10.5 e geçmişim diyorum hem hafıza olarak hem incelik olarak hem de ekran olarak Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Kalem değişmedi, aynısı satılıyor.

Kalem daha hafif daha hassas olmamış mıydı ?

Kalem aynı kalem fakat yeni prolardaki ekrandan dolayı 20ms gibi çok hızlı bir tepki süresine ulaştı. Bizzat deneyimledim 9.7 deki kalemin not alırken ve silerken tepkisi 10.5 in tepkisinden daha geç. İyi ki 10.5 e geçmişim diyorum hem hafıza olarak hem incelik olarak hem de ekran olarak Tavsiye ederim

Teşekkürler.Zaten alacağım da kalemi koyacak yer yok ya illa kalemli kılıf almak lazım Bir de bakalım alışabilecek miyim tablette yazı yazmaya çizim yapmaya.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    seffaf silikon kaplama birde ekran koruyucu cam daha iyi hocam ya... İpad 2 ye birsürü kılıf aldım zamanında yaklasık 1 senedir ipadı camsız kılıfsız kullanıyorum yazık etmışım görselliğine falan. Yok cüzdanlı kılıf yok kapaklı kılıf vs vs... En güzeli bir cam bir kılıf tamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

seffaf silikon kaplama birde ekran koruyucu cam daha iyi hocam ya... İpad 2 ye birsürü kılıf aldım zamanında yaklasık 1 senedir ipadı camsız kılıfsız kullanıyorum yazık etmışım görselliğine falan. Yok cüzdanlı kılıf yok kapaklı kılıf vs vs... En güzeli bir cam bir kılıf tamam.

Aslında doğru fakat kalemi nereye koyacaksın böyle olunca.Ayrıca kenarları da koruyor kılıf.
    Kalem aynı, ipad pro 2017 modellerinin ekran tazeleme hızı 120hz olduğu için daha akıcı yazıyor artık. Fiziksel özellileri vs aynı yoksa. Apple 2nd generation Apple pencil üretmedi henüz.

• Ekranın farklı yerlerinde sarmallar cizmeye çalışır mısınız? Pütür var gibi ya da sürtünme oluyor gibi oluyor mu?

Not: ekran koruyucu varsa anlamı yok denemenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 17 Temmuz 2017; 17:32:14 >
    Hocam ben kullanmacağım için sokacak yerde aramayacağım 😂 Olurda kullanırsam ilerleyen zamanlarda çebe atarım ne olacak yav 😬

Kalem konusunda cidden bu kadar sorun yapmaya değmez, her yerde kalemle kullanılmayacak zaten tablet. Halla profesyonel bir çizim gibi vs vs işiniz yoksa kalemi elinize bile almayacaksınız. İşi olanlar için zaten kalem olayı şart.

Bu arada N11 den silikon kılıf ve temperli cam aldım şuan şiparişi verdim. Zaten bu hafta içi veya önümüzdeki hafta başı gelir benim dev ipad'ım 😂 Hazırlıklarımı yapayım. Kendisiyle de bir kaç gün sevişip kendi görüşlerimi kendisinin üzerinden buraya aktaracağım 😂

• Kalem için kılıf varmış zaten ya

http://www.sihirlielma.com/2017/07/17/inceleme-apple-pencil-kilifi/

Bir de şunu soracağım ; akıllı klavye aynı zamanda koruyucu işlevi görüyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Temmuz 2017; 19:45:43 >
  • quote:

Ekranın farklı yerlerinde sarmallar cizmeye çalışır mısınız? Pütür var gibi ya da sürtünme oluyor gibi oluyor mu?

Not: ekran koruyucu varsa anlamı yok denemenin

Ekran koruyucusuz hiç kullanmadım :) Bu arada kalem ile kullanacaksanız ekran koruyucu şart. Kalem ucunda biriken tozlar çizebiliyormuş ekranı bilginiz olsun.

• Merhaba arkadaşlar,
    Genelde ipad pro 10.5 inç için yorum yapılıyor. Ve sanırım daha çok satılan da bu. Hatta gittiğim mağazalarda teşhirde İpad pro 12.9 olanı görüp test etme şansım bile olmadı ellerinde olmadığını söylüyorlar, istiyorsanız getirelim diyorlar. Acaba 12.9 inç almış olan varsa biraz yorum yazabilir mi? Kullanımı rahat mı boyutundan dolayı? Ben ev içinde kullanacağım ve daha çok çizim amaçlı almak istiyorum. Ama karar veremiyorum 10.5 olanda da çizim yapabilirim diyorum. Bilmiyorum kafam iyice karıştı kullanan arkadaşlar biraz artı ve eksilerini yazarsa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robin19 -- 18 Temmuz 2017; 22:27:46 >
  • Eski nesil 12.9 kullanmıştım. İri biri olduğum için açıkçası bi sıkıntı yaşamadım Hatta 9.7 almadığım için hiçbir pişmanlığım olmadı. Çizim için alacaksan büyük olması daha mantıklı geliyor. Eski nesil tabletimi satıp yenisini sipariş ettim dün. 2 - 9 Ağustos arası teslim edilir diyor.
  • robin19 kullanıcısına yanıt
    Bende 12.9 şiparişi verdim hocam, tamamen zevkime göre aldım. gidip apple mağazasında inceledim ikisini öyle karar verdim zatende ipad 10.5 bana samsung tablet gibi geldi ne yalan söyleyeyim😂 Hatta samsung tableti olupta 10.5 alan biri ile konusmustum 0.5 inç bir fazlası var ipad 10.5 in samsung 10.0 tablet ile arasında 😬 Karar senın ama ben de burada kararsızdım 12.9 ile 10.5 in arasında gidip geldim ama mağazaya gittiğimde 12.9 almaya karar verdim. İnceliği 10.5 ile aynı 12.9 un pek ayırt edemezsin incelik farkını. Donanım zaten ikisininde aynı. Ağırlığı 250 gram fazla 12.9 un ama büyüklüğü nedeniyle çok hafif geliyor ele. Ayrıca ses olayı 12.9 da efsane diyebilirim. Bana en güzel 12.9 daki ses geldi ki bangır bangır ses çıkarıyor mubarek 😂

İkisi hakkında sunu soleyebılırım 10.5 elimden düşecekmiş gibi duruyor ve çok hafif ve bana biraz tedirginlik verdi. Tombik ekranı da oyunlarda vs tuhaf geldi ne bilim ısınamadım ben o alete yav 😬 12.9 ise al masaya vur 😂 Git mutfağa koy üstüne kolanı cipsini gel 😂 Şaka bir yana kılavyesi tuhaf geldi ama alısılmayacak derecede değil lakin ios kullanımı heleki ios 11 çıkınca inanıyorum ki herkes 12.9 a yönelecek ayrıca ekranı ikiye böldüğünüz zaman 2 tane ipad mininiz oluyor yan yana 😂 Değişiklik iyidir. Evde kullancaksanız birde çizim yapacaksanız hiç düşünmeyin.

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sayenizde kararımı verdim. İçim hep 12.9 dan yana idi zaten. Sağolun paylaşım için :))

• Ben hala almadım, bir hafta içinde sipariş vereceğim

Apple.com havaleyi kaldırmış bilgisi olan var mı? Havale indirimi oluyordu, neden böyle olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Banada burdan bir arkadaş söyledi baktım bende kapalı. Kapalı olduğu için havale indiriminden yararlanamazsınız ama anca apple mağazalarından peşin fiyat indirimi yaparlar ve öğrenci indirimi olmaz artık diye biliyorum.

Havale ve öğrenci indirimi ile 330 ₺ indirim yapılmıştı bana diğer modellerde ne kadar bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am paris -- 20 Temmuz 2017; 19:20:52 >
  • https://m.youtube.com/watch?v=OG8-HycThq0

Şu videodaki kılıfı gören bilen varmı acaba ya ? İnanılmaz sağlam bir kılıfa benziyor ve çok hoşuma gitti. 😳😳

• Ben de pupadan 10.5 alarak pro ailesine katıldım 3bin tl alete verdim ama klavye ve kalem pahalı bence.. 120hz ise efsane... iPad mini 4'e bakalım gelmiyor😂

• Cihazı gezdiğim birkaç yerde bulamadım 10.5 bakıyorum 9.7 gördüm fakat kalemini bulamadım. Almak istiyorum fakat sadece video üzerinde gördüm inceledim. İzmirde kalemle birlikte 10.5 i test edebileceğim yer var mı?

• ipad pro 10.5 256 gb alacağım

4gli mi alayım karar veremedim

öğrenciyim

apple.com dan indirimle alacağım wifi 3310 4gli 3887 tl

daha ucuza bulamam demi

bir de kalemi en ucuz nereden alabilirim?

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Daha önce tabletin varsa ona göre karar verebilirsin eğer tabletin yoksa cihazı dışarıda kullanmayı düşünüyor musun? düşünüyorsan gittiğin yerlerde wifi var mı? soruları önemli. Bana sorarsan telefon kesin yanında oluyor interneti paylaşabilirsin wifi olanı en uygunu.Kalem için ucuz mağazaları bilmiyorum da aşağı yukarı yakın fiyat olur almışken apple mağazadan alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 24 Temmuz 2017; 18:40:41 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.