Şimdi Ara

YENİ 2017 APPLE IPAD PRO (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
9
Favori
20.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    indirimle kace aldiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agust A kullanıcısına yanıt
    Bir de böyle bir kılıf varmış Apple’ın kendi sitesinde. Ayrıca Amazon.de de farklı alternatifler de mevcut.
    YENİ 2017 APPLE IPAD PROYENİ 2017 APPLE IPAD PRO

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Whisper kullanıcısına yanıt
    O kılıf iPad pro icin degil. Logitech olan

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Logitech te bu model var sanırım buda kalemli olduğu için güzel durmuyor ben kalem almayacğaım..
  • İpad pro 12.9 almayı düşünüyorum ben de Haziranda yeni bir modeli çıkabilir mi beklesem mi konu hakkında bilgisi olan var mı
  • kermit1654 K kullanıcısına yanıt
    Bu senenın yeni ipad'ı tanıtıldı. İpad 6 olarak çıktı ve fiyatı da epey uygun lakin kamera gıbı özellikler kısıtlı... ipad 12.9 2 veya 3 sene de 1 kez yenilenir artık lakiin çok güçlü bir cihaz, ios bu gücü nasıl zorlayacak bilmiyorum ve bu kadar güclü çihazın üstüne bu kadar pahalı bir cihazı senesi dolmadan öldürmek istemez.

Ben de ilk alanlardanım 6 aylık bir süreçte sıkıntılar yaşadım ve komple değiştirildi 2 kez şuan orta yolu bulduk ve şükürler olsun sorunsuz bir çihaza kavuştum. Alırsanız yenisi çıkacak diye düşünmeyin lakin teknolojinin hızına yetişemezsiniz. Alın ve keyfinize bakın, performans ve bu donanımdan asla pişman olmazsınız yenisi çıksada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am paris -- 30 Mart 2018; 23:23:46 >
  • I am paris kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkanda eskisini aldım siye üzülenilebilecek şey şuan görünen kadarıyla, home tuşunun ip7/8 deki gibi olması veya ipx gibi tuşu ve çerçevi kaldırmak

Böyle cihaz hem küçük hem de çok güzel görünüyoe bence, hem home tuşunyn bozulma ihtimali olmuyor galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2017 ipad pro (10.5) mu satacağım. Akıllı kılıf ve ipad pencil ile beraber. Alındığı gün ekran filmi takıldı ve çok çok az kullanıldı. Macbook ve iphone olduğu için fazla elime almadım, ilk ay bi hevesle kullandım. Kutusu faturası ırtı zırtı herşeyi tam. Apple store dan alındı. Şuan jelatinine koyup sarsam sıfırdan ayırt edilmez. Nakit ihtiyacım doğdu o yüzden satacağım, henüz bi yere ilan vermedim almak isteyen olursa bana ulaşabilir.

• alekiss A kullanıcısına yanıt
    Sadece kalem ne kadar?

• Toplu satıyorum, veya öncelik ipad . Ancak o satılırsa diğerlerini satarım

• Logitech keys to go bluetooth, klavye düşünen varsa benimle iletişime geçebilir. Elimde iki tane kutulu sıfır klavye mevcut

• Merhabalar bir sorum olacak mediamarkt sonbahar indirimiyle 3500 e 10.5 ipad pro modeli satın aldım. Ancak bu ay içinde yeni pro modeller tanıtılacak diye söyleniyor. Normal bir kullanıcıyım çizim vs yapmıyorum sadece fiyatın cazipliği dolayısıyla satın aldım. Sizce aldığım model beni uzun süre götürür mü yeni iPad’lerle çok fark olur mu yoksa iade edip yeni pro modellerini mi beklesem ? Ayrıca cellular özelliği çok önemli mi değiştirmeme gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.

• Kesinlikle götürür ben yeni modeli bekliyorum yine de Apple iPad Pro da ilk defa çok büyük tasarım değişikliğine gidecek ben gibi tasarıma önem veren birisiyseniz bekleyebilirsiniz. Çünkü Ekim'in son haftasında Apple'ın düzenleyeceği etkinlikte Mac'ler ve iPad Pro yeni versiyonları yayınlanacak. Bu kadar az bir süre kalmışken 2-3 hafta neden beklemeyim ki? sorusunu sorduğumdan ben hala almadım. Yeni model çok pahalı olursa da tekrar 10.5 inch alma imkanım duruyor olacak hem yeni modelin gelmesi de fiyatlarını düşürecek.

Ancak siz artık almışsınız ki dediğiniz fiyat sanırım 4499 olmalı çünkü ben de bir kaç gündür görüyordum indirimi 3500 yazmışsınız. Apple fiyat güncellemesini yaparken tavan kur olarak 6.9 kuru belirlemiş bir daha artarsa fiyatlar işlerini sağlama almak için diye okumuştum. Şuan kurda düşüşte (hala yüksek olmakla birlikte anlık 5,85) bunu dikkate alarak bir fiyat belirlerse yeni modellerde bir ümit sanıldığı gibi 6-7bin bandında olmayabilir.

Sonuç Apple iPad'lerde 4-5 yıllık üstün perfonmans sağlıyor ki 10.5 inchlik model cidden çok çok iyi özellikleri var kesinlikle pişman etmez sizi perfonmans olarak isteklerinizi karşılar. Dediğim gibi tasarımda büyük değişikliğe gidilmesi sizi pişman etmeyecekse (home tuşunun kalkması ince kenarlı çerçeve ve daha büyük ekran boyutu 11inch olacağı söyleniyor.

bazı söylentiler:

11inch olacağı söyleniyor ekrandan home button kalkacağı içinde üstten ve alttan kırpılma olacak daha kompakt bir ürün olacak
    lightning yerine usb-c geliyor bu daha hızlı şarj ve 4k videoların aktarımını sağlayacak
    home button kalkacak faceid gelecek
    diğer ipad prolardaki smart connector değişip magic connector gelecek bu sayede yeni Apple Pencil 2 ile ve airpods ile belli bir yakınlık kurunca otomatik bağlanacak

beni en çok meraklandıran faceidnin gelmesi ve ekranın kırpılması sonucu daha küçük boyutta ama daha büyük ekranlı bir iPad veya aynı 10.5 inch bir model olması meraklandırıyor 2-3 hafta gibi bir süre kalmışken bekleyip görmek daha akıllıca geliyor 10.5inch 2017 model sonuçta satışta olmaya devam edecek.

• Porthos. P kullanıcısına yanıt
    Güzel yazmışsınız katılıyorum

Bir iki ekleme yapayım,

lightning yerine usb-c geliyor bu daha hızlı şarj ve 4k videoların aktarımını sağlayacak

Şuan ipad prodaki lightning girişleri usb3 ve hızlı şarj destekliyor

Hızlı şarj için macbook şarj aletini ve kablosunu bullanınca oluyormuş, usb3 de hızlıdır zaten

Typec lightning micro .. gibi şeyler sadece görüşünüz standardı gibi bir şey

Hız ve hızlı şarj teknolojisine bağlı

Typec olup usb2.0 olan cihazlar var ve yavaş veri aktarımı yapıyor ama şarjı hızlı oluyor QC 3.0 var mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmadığım Apple Pencil ımı satıyorum ilgilenen olursa mesaj atabilir

• iPad pro 12.9 2.nesil satıyorum ilgilenen varsa özele lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.