Şimdi Ara

Yemeksepeti, Gel Al hizmetini kullanıma sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yemeksepeti, Gel Al hizmetini kullanıma sundu

Geçtiğimiz günlerde Yemeksepeti Plus abonelik seçeneğini duyuran Yemeksepeti şimdi de yeni hizmeti Gel Al’ı kullanıma sundu. Müşteriler yemekleri kendileri teslim alarak daha uygun fiyata sipariş verebilecek.

Yemeksepeti Gel Al sayesinde müşteriler iki önemli avantaj elde edecek. Kurye masrafı olmadığı için Gel Al hizmeti ile müşterilere daha uygun fiyatlar sunulacak. İkinci avantaj olarak da müşteriler restorana varmadan önce sipariş vererek, restoranda siparişin hazırlanmasını beklemeden yemeklerini alma imkanına sahip olacak.

Ayrıca Bkz.Yemeksepeti'nin ücretli abonelik sistemi Yemeksepeti+ duyuruldu

Yemeksepeti Gel Al İstanbul’un Kadıköy ve Şişli ilçelerindeki belirli restoranlarda kullanıma sunuldu. Bu ilçelerde adresi bulunan müşteriler, Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinden Gel Al hizmetini kullanabiliyor. Yemeksepeti, Ekim ayı itibarıyla projeye dâhil olan şehir, bölge ve restoran sayısını hızla artırmayı hedefliyor.

• Kendim aldıktan sonra yemek sepetine ne gerek var? gider restorandan görerek alırım. Bu yemek sepetine yönetim değişikliği hiç yaramadı.

• Gel al mı? Gelip alacaksam sana ne gerek var yemeksepeti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gel alın olayı nedir ağa? yemek sepeti sürekli indirim sunan bir platform değilki indirimli ödeyelim gidip alalım. :D

• Zaten restoranı aradığımızda önceden sipariş verebiliyorum. Niye bu uygulamayı kullanalım ? En kötü restoranın web sayfasından daha uyguna sipariş vermek mantıklı.

• Baktılar yürümüyor, sipariş yok, kurye az dediler bari gelip alırlar. O da kurtarmaz seni Yemeksepeti.

• Dışarıdaysanız ya da evinize teslim yapmayan bir restoran varsa uzak mesafede, indirim kodlarıyla çok uyguna gidip teslim alınabilir. Bunun dışında restoran için mantıksız.

Mahalle kısmı ise çok daha mantıklı olur. Evin dibindeki market için teslimat ücreti ödemeye gerek kalmaz.

• Restorandan doğrudan alırım hem komisyon ödemem hem görüp alırım.

• Getirden gel ala evrilen süreç. 😀 Oldu paşam.

• Yakında lokantaya git kendi yemeğini istediğin gibi kendin hazırla otur afiyetle ye üstüne bir de bize para ver hizmetini sunarlar şahken şahbaz olurlar mis gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet de enayi gidip almak icin sana komisyon ödesin, zaten verdiği hiç-bir indirim kodu çalışmıyor diye hesabimıda sildim. Trendyol yedi bitirdi bunları, hem çek hem yedikçe indirim hem restoran indirimi var hemde 15 dk. da kapımda. Sen ne vadediyorsun yemeksepeti? Leş gibi tasarım sahte indirim kodları ile bu iş olmax

• BF.Skinner kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki süreç yap-al olur herhalde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Bir sonraki süreç yap-al olur herhalde
    Şaşırmam 😀 bir iki yılı var onun da

• Semtte sağlam 2 yer buldum arayıp sipariş veriyorum yemek sepetinden yüzde 35 daha hesaplı kullanmıyorum artık sepet mepet

• Domino's eskiden gel-al servislerde ikinci pizza bedava kampanyası yapardı. Onun gibi kampanyaları uygulama vasıtasıyla geri getirebilirlerse tutar ancak. Yoksa tüm tuşlara bassalar da Yemeksepeti'ne kurtuluş yok.

• Bunlar yaşıyor mu hala Yemeksepeti, Gel Al hizmetini kullanıma sundu 

• Nikeee kullanıcısına yanıt

Hocam ne tür yemekler yapıyorlar ? Merak ettim. Direkt sipariş edince siz indirm istediniz mi onlar mı ucuza veriyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.