Şimdi Ara

Yeditepe ve İzmir Ekonomi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmirde doğup büyüdüm öncelikle ve işte bu sene ki lys kazazedesiyim MF-4 dalinda 61896. oldum ve bu puanımla yeditepeden %50 + babamın durumu nedeniyle %25 burs alıyorum; buda yılda 6250 TL oluyor oradaki yurt ücreti de 3900 TL yıllık. harçlıktır falan derken bu bana yıllık 18150 TL ye geliyor. Okula ödiyeceğim yıllık 6250 yi yani 4 yılda 25000 öğrenci kredisine bağlayıp mezun olup işe girince ödeyebiliyorum bu da geriye yıllık 11900 TL gibi bir rakam bırakıyor.

izmirde bulunan Ekonomide ise istediğim bölüme %50 burs ile 9375 tlden girebiliyorum.

Size sorum hangisini tercih etmem daha faydalı olucaktır durum biraz acil malum yarın tercihlerin son günü olunca ..

Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: warriorxp

İzmirde doğup büyüdüm öncelikle ve işte bu sene ki lys kazazedesiyim MF-4 dalinda 61896. oldum ve bu puanımla yeditepeden %50 + babamın durumu nedeniyle %25 burs alıyorum; buda yılda 6250 TL oluyor oradaki yurt ücreti de 3900 TL yıllık. harçlıktır falan derken bu bana yıllık 18150 TL ye geliyor. Okula ödiyeceğim yıllık 6250 yi yani 4 yılda 25000 öğrenci kredisine bağlayıp mezun olup işe girince ödeyebiliyorum bu da geriye yıllık 11900 TL gibi bir rakam bırakıyor.

izmirde bulunan Ekonomide ise istediğim bölüme %50 burs ile 9375 tlden girebiliyorum.

Size sorum hangisini tercih etmem daha faydalı olucaktır durum biraz acil malum yarın tercihlerin son günü olunca ..

Şimdiden teşekkür ederim.

Ben Yeditepe derim.

Bir sorum olarak ; bu okul parasını öğrenci kredisine bağlarım demişsin. nasıl oluyor o ?

• EKONOMİ SEÇTİM Ama olay şuydu okul kalan borcunu işe yerleştiğin zaman ödemene izin veriyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.