Şimdi Ara

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ - ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
7
Favori
26.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam benide ekleyebilirmisin acaba ? halkla ilişkiler ve tanıtım ingilizce
  • aramızda okulun gönderdiği zarflardan eline geçen varmı ?

gönderilcek diyordu biyerde.
  • Arkadaşlar demin Üniversiteden aradılar ve birden kapandı telefon, acaba size de geldi mi böyle bir telefon?
  • Bu garantör saçmalığını nedir arkadaş ya? 21 yaşında adamım babam elimden tutup mu götürecek yani saçmalığa bakar mısınız. parayı vermicez sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jermaine. -- 15 Ağustos 2013; 12:48:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine.

Bu garantör saçmalığını nedir arkadaş ya? 21 yaşında adamım babam elimden tutup mu götürecek yani saçmalığa bakar mısınız. parayı vermicez sanki.

Ee yapicak bir sey yok.hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Means

quote:

Bu garantör saçmalığını nedir arkadaş ya? 21 yaşında adamım babam elimden tutup mu götürecek yani saçmalığa bakar mısınız. parayı vermicez sanki.

Ee yapicak bir sey yok.hocam :)

hocam böyle saçma bişey olabilir mi ya? hayır ben parayı yatırmasam o benim derdim zaten. ders kaydı açamam. bu garantör olayı ne çoluk çocuk mu sanıyolar herkesi.
  • oryantasyon hazırlıga baslayanlar için mi yani bizim için okul 9unda mı baslıyo
  • Yurtta kalan öğrenciler kapalı yüzme havuzu fitness vesaire sosyal tesislerden ücretsiz mi faydalanıyor?
  • Ceviribilimi %50 burslu

IELTS sayesinde hazirlik derdimde yok ohhh misss
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesakkaya44

oryantasyon hazırlıga baslayanlar için mi yani bizim için okul 9unda mı baslıyo

hayır. hazırlık sınıfları genelde ekim başı gibi başlıyor

oryantasyon lisans öğrencileri için geçerli.
  • quote:

Yurtta kalan öğrenciler kapalı yüzme havuzu fitness vesaire sosyal tesislerden ücretsiz mi faydalanıyor?

Sanmıyorum öyle bir şey olacağını
  • Gençler burslar 4. seneden itibaren gidiyor bu sene girenler için, haberiniz olsun. Aman diyim dikkat edin çok önemli. Hazırlık dahil 4 sene sonra kesiyorlar sanırım. Aşşağıda verdiğim linki inceleyin bir.
    http://www.yeditepe.edu.tr/ogrenci-kabul/burslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reactive -- 22 Ağustos 2013; 16:41:22 >
  • quote:

quote:

Yurtta kalan öğrenciler kapalı yüzme havuzu fitness vesaire sosyal tesislerden ücretsiz mi faydalanıyor?

günde 16 saat faydalanabiliyorlarmış. yurda para veriyoruz sonuçta?
  • quote:

quote:

quote:

günde 16 saat faydalanabiliyorlarmış. yurda para veriyoruz sonuçta?

Yok oyle bir sey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtlar derslerden 2 gün önce mi normal açılış tarihinden 2 gün önce mi açılıyor haberi olan var mı?
  • yine aidat mı veriyoruz? kapalı havuzun aidatı nekadar ya da spor salonunun? Ayrıca kapalı spor salonunda basketbol nasıl oynarım?
  • Yurtta kalanlar bu yüzme havuzlarını fitness salonuna para mı veriyor yine? nasıl iş ya
  • yeditepeden posta geldi beyler.

eline ulaşan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakaanb

yeditepeden posta geldi beyler.

eline ulaşan varmı ?

Bana da gelmiş bugün.
  • Jermaine. kullanıcısına yanıt
    Yurtta kalanlara verilen tek ayrıcalık yurt otoparkından faydalanma hakkı, o da dağın taa öteki ucunda, üşenmedim km sayacından baktım yarım km neredeyse. Yoksa yurdun kantininden dahi bir çay ve tosta 4 lira öder çıkarsın.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.