Şimdi Ara

yeditepe bilişim sistemleri teknolojisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar aklıma birkaç şey takıldı bunun için buraya yazıp sormak istedim,

Öncelikle ben mezuna kalmış bir öğrenciyim ve üniveritemde ilk yılım ingilizce hazırlık dersleri görüyorum.

benim hayalimin mesleği bilgisayar/yazılım mühendisi olmaktı nasip olmadı baya araştırdım ve bu bölümü buldum dersleri bilgisayar programla yazılım ve işletme ile bağlantılı , istediğim tarzda bir bölümdü.Ancak şu dikkati mi çekti ki yandal / çift anadal programlarında bilgisayar müh. yapamıyorum gerek var mı onu da bilmiyorum fakat gıda mühendisliği ve biyomedikal mühendisliğine yandal yapabiliyorum.Bu bölümden mezun olanlar bana yardımcı olabilir mi birkaç sorum var.Bu bölümü bitirip haliyle bu bölümden iş bularak para kazanmak istiyorum iş imkanları nasıl veya b.müh'e göre nasıl?.arasında temel farklar neler?Bu bölümde kendimi geliştirip iş hayatımda yeteri kadar imkanlara sahip olabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_onur_81 -- 31 Ekim 2020; 23:10:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.