Şimdi Ara

Yedek Subay ve Astsubaylıkta Korona Önlemleri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba... Şuan askerde yedek subay ve astsubay olarak bulunan arkadaşlar ya da bu durumda tanıdığı olan arkadaşlar, korona virüs sebebiyle durumlarınızda bir değişiklik var mı? Mesela normalde yedek subaylar öğrenci gibi ev tutup evde yaşayabiliyorlardı ordu evlerinde kalıp aileleri ziyaret edebiliyordu. Şuan bu durumlar değişti mi? Hafta sonları serbesttiler şuan izinleri kalktı mı?

Yardımcı olursanız sevinirim benim gibi bu konuyu çok merak eden arkadaşlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pekiii -- 1 Temmuz 2020; 15:59:27 >

• değişme olduğunu sanmıyorum. sonuçta sadece yedek subaylar değil ki astsubayından teğmeninden generaline kadar bir dünya rütbeli de var. hepsini devamlı kışlada tutması imkansız.
  • Bir tanıdığım Şubat ayında gitti acemeliği bitti 2 ay daha sonra corona başlamıştı tabiki bunları sanırım 14 gün ev gibi bir yerde tutmuşlar dışarıdan geldiği için karantina ve izole olsun diye 15 gün sonra usta birliğine başladı. Önümüzdeki günlerde böyle önlemler olurmu bilemiyorum dün askere gidenler oldu mesela onlar daha net cevap verir ve haberlerden izlediğim kadarıyla corona testi yapıyorlar nizamiye girişlerinde.
  • Ben de merak ediyorum bilgisi olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hort

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.