Şimdi Ara

YAZIN YAPILABİLECEK İŞLER - ANA KONU - SÜREKLİ GÜNCEL (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
31
Favori
11.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Havlayan Köpek Balığı

quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

quote:

quote:

Yarın burger'a başvurmayı düşünüyorum hayırlısı bakalım yaş 18

burger king kadar iğrenç bir yer yok,yol yakınken vazgeç bence

neden ki? 3 ay çalışmayı düşünüyorum, görüşmede bunu söyleyim mi söylemeyim mi

http://forum.donanimhaber.com/m_49160531/tm.htm << oku ... illede çalışacak isen 3 aylık deme,almayabilirler.3 ay sonra ben çıkıyorum bb de (kavga çıkabilir veya paranı vermeyebilir

hadi ya yalanda söylemem ki

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yarın burger'a başvurmayı düşünüyorum hayırlısı bakalım yaş 18

burger king kadar iğrenç bir yer yok,yol yakınken vazgeç bence

neden ki? 3 ay çalışmayı düşünüyorum, görüşmede bunu söyleyim mi söylemeyim mi

http://forum.donanimhaber.com/m_49160531/tm.htm << oku ... illede çalışacak isen 3 aylık deme,almayabilirler.3 ay sonra ben çıkıyorum bb de (kavga çıkabilir veya paranı vermeyebilir

hadi ya yalanda söylemem ki

Yav he he Ama dediğim gibi iğrenç bir yer,ve baya ezileceksin orada

• Benim derdim başka. İşe gitmekten nasıl kurtulurum? Gittiğim yer akraba ama çalışma saati benim derdim. Ki olay para da değil. Sabah 8 akşam 8 olunca kalıp gibi kalkıyorum akşam gelince de canım çıkmış oluyor, duş alıp yatıyorum. Kendime hiç zamanım kalmıyor. Babamın derdi hayatı öğrenmem de zaten o kadarını biliyorum. Bana faydadan çok zararı var. Diz ve ayak ağrısından eve zor geldim. Olacak gibi değil. Sorum şu: 1 hafta daha gitmemi istiyorlar ama ben de tam tersi gitmek istemiyorum. Ne yapıp edip gitmesem?

Makale, haber yazarlığı gibi bir şey yapabilirim. Android Türkiye'den deneyimim var. Ufaktan da android rom geliştiricisiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 23 Haziran 2013; 20:55:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya yazdıklarının aynısını babana söyle.Yoruluyorum falan de Makale yazarlığı için ilk sayfada isimler var,pm atarak ulaşabilirsin
  • quote:

Yav he he Ama dediğim gibi iğrenç bir yer,ve baya ezileceksin orada

Başka bi yerdede iş bulamam heralde. Hocam dur daha sadece başvurucam gidince direk almayacaklar zaten

• ben de sevdiğim grup hakkında blog açtım 22 görüntüleme var şuan.tek video ve ufaık bir inceleme yaptım.tabi ki imlaya faran uyuyorum.ayrıca sözler için kaynak veriyorum ki itibarımız olsun,çaılcı çırpıcı muamelesi görmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenyalı Yusuf

ben de sevdiğim grup hakkında blog açtım 22 görüntüleme var şuan.tek video ve ufaık bir inceleme yaptım.tabi ki imlaya faran uyuyorum.ayrıca sözler için kaynak veriyorum ki itibarımız olsun,çaılcı çırpıcı muamelesi görmeyelim.

Ben de az önce kişisel blog açtım.Makale falan yazıyorum da,ya çalınırsa veya kötü yorum gelirse diye paylaşamıyorum

• de ayrı olacak. "...belki siz de bulursunuz" olmalıydı. Burdan anlaşılacağı üzere işsizim
  • Programlarda seyirciliği nasıl yapıyoruz la
  • quote:

quote:

ben de sevdiğim grup hakkında blog açtım 22 görüntüleme var şuan.tek video ve ufaık bir inceleme yaptım.tabi ki imlaya faran uyuyorum.ayrıca sözler için kaynak veriyorum ki itibarımız olsun,çaılcı çırpıcı muamelesi görmeyelim.

Ben de az önce kişisel blog açtım.Makale falan yazıyorum da,ya çalınırsa veya kötü yorum gelirse diye paylaşamıyorum

kaç kişi bakmış peki

• Bi' ajansa kayıt oluyorsun,iş çıkarsa bazı programlarda oturup her şeyi alkışlıyorsun bazen saçma hareketler de yapıp reytingi arttırmaya çalışıyorsun. Örnek olarak ; Ben Bilmem Eşim Bilir. Seyircileri adı ''Artiz'' diye bir ajanstan alıyorlar.Program bitince isimler geçerken en aşağıda yazıyor bazen.
  • quote:

quote:

quote:

kaç kişi bakmış peki

0 .. daha yeni açtım bi' 10 dakika önce. Forumda blogu olan arkadaşlarla karşılıklı reklam yapsak fena olmaz aslında Blogun linkini atsana,bi' bakalım .

• Anlatabilsem Geçen bir gözlemimi söyledim sırf o yüzden diyor zaten. Aslında ona da çözüm var ama papaz olurum diye tırsıyorum. Bozkır(Osman) Bey ile konuşuyorum, olumlu sonuç alacağımı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Anlatabilsem Geçen bir gözlemimi söyledim sırf o yüzden diyor zaten. Aslında ona da çözüm var ama papaz olurum diye tırsıyorum. Bozkır(Osman) Bey ile konuşuyorum, olumlu sonuç alacağımı düşünüyorum.

Eğer daha önce deneyiminiz varsa zaten basit gelecektir. Ben de kendi blogumda yazmaya başlıyorum... Adsense ile ne kadar kazanabilirsek artık.

• quote:

Bi' ajansa kayıt oluyorsun,iş çıkarsa bazı programlarda oturup her şeyi alkışlıyorsun bazen saçma hareketler de yapıp reytingi arttırmaya çalışıyorsun. Örnek olarak ; Ben Bilmem Eşim Bilir. Seyircileri adı ''Artiz'' diye bir ajanstan alıyorlar.Program bitince isimler geçerken en aşağıda yazıyor bazen.

İlk defa duyuyorum. Parası ne kadardır bu işin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Norm1907

quote:

Bi' ajansa kayıt oluyorsun,iş çıkarsa bazı programlarda oturup her şeyi alkışlıyorsun bazen saçma hareketler de yapıp reytingi arttırmaya çalışıyorsun. Örnek olarak ; Ben Bilmem Eşim Bilir. Seyircileri adı ''Artiz'' diye bir ajanstan alıyorlar.Program bitince isimler geçerken en aşağıda yazıyor bazen.

Bilmem..şunu bi' oku
    http://kanatlikedimasali.blogspot.com/2012/10/ben-bilmem-esim-bilir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 23 Haziran 2013; 22:01:51 >

• quote:

quote:

quote:

Bilmem..şunu bi' oku

Anlatılana göre pek parlak bir şey değil

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmem..şunu bi' oku

Anlatılana göre pek parlak bir şey değil

Çalışmak,para kazanmak istiyorsan yapacaksın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Anlatabilsem Geçen bir gözlemimi söyledim sırf o yüzden diyor zaten. Aslında ona da çözüm var ama papaz olurum diye tırsıyorum. Bozkır(Osman) Bey ile konuşuyorum, olumlu sonuç alacağımı düşünüyorum.

Eğer daha önce deneyiminiz varsa zaten basit gelecektir. Ben de kendi blogumda yazmaya başlıyorum... Adsense ile ne kadar kazanabilirsek artık.

Deneyim var, yabancı dil var, donanım ve sistem bilgisi ise fazla fazla (hatta bir kısmı mühendislik seviyesinde) var. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Muhtemel tek sıkıntı ücret konusunda olabilir ki onun da olacağını sanmıyorum. Kısacası yeni işimde kendime başarılar

• Güncel

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.