Şimdi Ara

YAZIN YAPILABİLECEK İŞLER - ANA KONU - SÜREKLİ GÜNCEL (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
31
Favori
11.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ellemon

quote:

Orijinalden alıntı: Legadema

quote:

Orijinalden alıntı: Ellemon

quote:

Orijinalden alıntı: Legadema

internete bağımlı, araştıran, meraklı ve birazcık entellektüel yapıya sahip birisiyseniz muhasebe ofislerini düşünün derim. cebiniz para görür,medyanın, piyasanın herşeyin nabzını tutarsınız.

Muhasebede ne işine girebilirizki işi bilmiyoruz

mükelleften evrak toplama, çay servisi, kurum ve kuruluşlara evrak götürüp, getirme kısacası yani götür getir işleri. yoğun zamanlarda böyle. geri kalan günlerde rahatça internette sörf. :)

Ben muhasebe 12. sınıf öğrencisiyim staj görücem zaten bu sene. Aynı işleri yaptırıcaklar bize yalnız bazı yerler staj görücem diyoruz staj zorunlu olduğundan ücret vermek istemiyor. Ücretsiz çalıştırıyor yazın :)

Doğru o sıkıntı var. Muhasebede masabaşı işleri hakkaten zor ve süreklilik gerektiriyor. Yeni düzenlemelerle sürekli ek birşeyler getiriliyor. Artık demek ki ters tepki yarattı. :) Ücretli bir yere girmende her açıdan fayda var. Karın tokluğuna çalışmak olmaz. İnş. gönlünce olur tabii.

• Antalya'da bir otelde staj yapacağım..

Stajdan arta kalan zamanlarda günde 2-3 saat uğraşıp aylık geliri biraz daha arttırmanın yolu var mıdır acaba? Günlük 2-3 saatliğine nerede ve nasıl çalışılır?
  • ARKADAŞLAR güzel bi fikri olan yok mu
  • Biri güzel bir öneri bulsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel, evde otur otur sıkıntı basıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arjina -- 18 Haziran 2013; 0:01:07 >
  • Sıkıntıdan su satmaya çıkıcam valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draguh

Sıkıntıdan su satmaya çıkıcam valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

Arkadaşlar makale yazarları için alım başladı.Çok kişi pm istedi ama malesef aşırı pm var herkese tek tek pm yerine buraya yazıyorum.

Öncelikle şartlar
    *Yaşı hiç farketmez olgun olmalı.
    *Banka hesabı,şans oyunları veya PayPal'ı olmalı.(3'ünden biri şarttır.)
    *Sadece tecrübesi,bilgisi olan konu/konular hakkında yazarlık istemesi gerekmektedir.
    *Türkçe'ye özen göstermelidir.(Noktalama işaretleri vs.)

Başvuru:
    Pm'den aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Adı Soyadı:
    Almak istediği Ödeme Türü:
    Online Süresi:
    Makale yazmak istediği konu/konular:
    İletişim kurulacak iletişim adresi:
    Günde yazabileceği makale sayısı(ortalama):
    Örnek bir adet makale : (Makaleyi google'nın makale servisine yükleyin lütfen veyahut indirmeden okunacak farklı bir servise

Arkadaşlar örnek makale hiçbir yerde yayınlanmayacak bu nedenden yarım veya az kelimeden oluşsun lütfen. Sonra hakkımızda farklı ithamlarda bulunan arkadaşlar oluyor forumda.
    Teşekkürler
    İyi Forumlar

Hocam, makale konularını siz mi veriyorsunuz, yani şu konularda yazılacak gibi, yoksa biz dilediğimiz herhangi bir konuda yazabiliyor muyuz, tam emin olamadım da?

• Soğuk limonata yapıp satın,veya su da olabilir hatta yanına bir de bimden çikolata falan da ekleyin.Küçük bir iş ama,yazın sıcakta iyi para kaldırırsınız.
  • Kötü fikir değil benim aklıma da plajda mısır ve kola satmak gelmiş tı burda ucuza alıp orda iki katına satmak ama zabıta filan karışır mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ne yapayım artık

Kötü fikir değil benim aklıma da plajda mısır ve kola satmak gelmiş tı burda ucuza alıp orda iki katına satmak ama zabıta filan karışır mı acaba?

Zabıta karışır mı bilmem,ama bizim burada 5 tane küçük çocuk soğuk limonata satıyorlardı ve herkes alıyordu.Hem bu iş çok para gerektirmez,şu toz meyve sularından alıp soğuk suya karıştır, sat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 18 Haziran 2013; 14:44:03 >
  • Arkadaşlar kimse yazmamış ama Avmlerde birsürü stand var şekerleme parfüm kahve vs. Saat başı ücretle çalışabiliyorsunuz, ben şekerleme standında hafta içi 3 saat hafta sonu 8 saat çalışmaya başlayacağım saati 3 liradan, tavsiye ederim.

ı
    @Grafilog cevap vermiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: CIZIK

Yanına kameradan anlayan bir arkadaş alıp
    dünyanın abidik gubidik yerlerine gidip yeyip içip hazım ettikten sonra bunları belgesel haline getirip
    TRT ye belgesel diye satmak

kaç kere yaptın ?
  • la burda adam sahilde simit ayran peynir felan satıyo gunluk kar 300tl
    kar beyler yanlıs anlasılmasın
    !!!!
    bı restorant cafe gıbı bı yer var
    ıyı ıslıyo fena deıl
    adam garsona 50tl verıyomus gunluk ama gırısımcı olursan konusursan felan turistler de 50tl veriyomus
    gunluk 100
    aylık 1500-3000 tl arası
    garson la bu
    adam dıyo ıcerde herşeyı yapan ascıda 1500tl alıyo
    ama ona bahsıs olmadığı ıcın
    !!!!
    aylık 1500tl nedir

9000i hiç demiyorum bile
    adam 2 kışı calıstırsa 1500tl verse 3000tl kendıne kaldı 6000tl

Beyler ciddiyim yer kusadası tabı herkes gelıp şıp dıye ıs bulamaz ve bu her yerde olmaz ama durum bu benım bulundugum ve tanıdığım kısılerde

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Silent Man -- 18 Haziran 2013; 18:48:00 >
  • Blog açtım beyler Yakında adsense yapacağım umarım tutar.
  • GÜNCEL..
  • bulunsun
  • @Grafilog Cevap Vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.