Şimdi Ara

Yazın ne yaptınız ,konu olarak nerelerdesiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
4
Favori
2.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TYT Türkçe=Sadece paragraf çözüyorum,Hız ve Renk Paragraf'tan günde 20 soru.Dil bilgisine girmedim.

TYT Sosyal=Hiçbir şey yapmadım.

TYT Matematik=Mezunum geçen sene geometri dışında kalan kısımdan 1 yanlışım vardı,güvenip hiç bakmadım.Bakmak zorundayım ama paslandığımı hissediyorum şimdiden.

TYT-AYT Geometri=Bilgi sarmalı bitirdim sayılır ve Karekök'ün üçgenler ile rutin olmayan problemler kısımlarını çözdüm.Bir de ygs-lys eis föyleri vardı onları çözdüm.

TYT Fizik=Esş ile bitirdim Yayın Denizi Tek TYT Fizik bitirdim.(Fizikle Barış'da kullandım eksik hissettiğim yerlerde)

TYT Kimya= Aydın'ı bitirdim temelim yoktu kanser oldum 2 hafta boyunca.

TYT Biyoloji=Youtube'da her hocayı kullandım Palme A kitabını bitirdim.

AYT Matematikten rastgele çözüyorum çok paslanmayayım diye 50 test civarı çözdüm galiba ama saymıyorum çok düzensizdi.

AYT Biyoloji için Palme A kitabının sonundaki sinir ve endokrin sistemlerini de bitirdim kitabın eksik kalması sinir bozduğu için.

Onun dışında AYT'ye başlamadım bile.Matematikte çok sorunum yok ,kısaca fen kısmının AYT temelini attım ve 0 olduğum geometriyi düzelttim yaz boyunca.

• türkçeye başlamadım daha önder hoca aldım interaktif defterin gelmesini bekliyorum önder+345 türkçe yapıcam
    tyt matematik adına 345 yarısı çözülüydü onu bitirdim dün acil aldım ona başladım
    tyt geometri dün kitap siparişi geçtim ona da sıfırdan başlayacağım
    tyt sosyal adına hiç başlamadım gerçi sadece coğrafya kitabı alıcam diğer branşları için sadece deneme çözerim (çözümlü güzel bir tyt coğrafya kitabı biliyorsanız tavsiye alırım :/)
    tyt fizik benim hocamdan takip ediyorum + 2 kitap bitirme şeklinde ilerliyorum (nb+sarmal) dinamiğe kadar geldim
    tyt kimyada 345i bitiricem sonra belki palme de bitirebilirim maddenin hallerine kadar geldim
    tyt biyolojide palme ve 3d biyoloji canlılar alemine kadar(dahil) çözdüm (palmedeki ekoloji kısmı çözülmedi)

yani anlayacağın çok yol katetmedim en azından eylülden itibaren planlı ve sistematik gitmeye çalışıyorum bu arada mezun 56k yım

aytye daha bakmadım :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clever man -- 5 Eylül 2019; 14:49:3 >

• oha..
    tek yaptıgım şey bılgı sarmaldan gunde 30 soru cozmek..benım hedefım ılk5k ise sızınkı nedir
  • Tekrar olayını yazmayı unutmuşum.Karekök denemelerini aldım ben tyt fen değilde kimya-fizik-biyoloji diye bölüm denemesi şeklinde ayıran sadece karekökü bulabildim.40 deneme var hepsinin içinde hepsinden 20 şer adede yakın çözdüm sanırım.Yanlışım çıkan konuları tekrar çalıştım öyle yapmak mantıklı gibi sen de dene istiyorsan.
  • tyt türkçe - dil bilgisi , anlatım bozukluğu ve ses bilgisi hariç bitti paragrafım iyi olduğu için çok çözmedim ama artık seri deneme atacağım.
    tyt sosyal - nothing
    tyt matematik - köklü sayılar , üslü sayılar , basit eşitsizlikler , mutlak değeri hallettim sayılır. Problemler için çap vardı yarısını çözdüm yarısını da bitirip apotemiye geçerim
    tyt fizik - optik dalgalar hariç konuyu izleyip yayın denizinden çözdüm.
    tyt kimya - bunda sadece palmeyi okudum ama aklımda bir şey kalmadı denemeden denemeye tekrar ederim artık
    tyt biyoloji - kalıtım hariç konular bitti
    tyt geometri -üçgende alandayım biraz hızlanırım umarımm

ayt matematik adına mikodan fonk aldım yarısındayım onun harici ayt bakamadım.
  • Youtube'dan 1.5 hızda izliyorum ben direkt farklı farklı kanallardan yine uzun sürüyor ama yapacak bir şey yok.
  • Tyt tr-her gün 20 soru paragraf dil bilgisine fazla bakamadım konu olarak ses,isim,sıfat bitti
    Tyt mat-345de sadece olasılık konusu kaldı diğerleri bitti paraf cozüyorum
    Tyt fizik-ısı,elektrik, dalga ve optik kaldı
    Tyt biyo-bakmadim ama genelde denemelerde ya full ya da 1 yanlışım çıkıyor
    Tyt kim-bakmadim ama denemelerde 1 ynalis ya da 2 bos çıkıyor
    Geo-acilde ücgenler paralelkenar ve eşkenar dörtgen bitti
    Ayt mat-polinom,2.dereceden denklem ve parabol bitti
    Ayt fen-hiç bakmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkçe - dil bilgisi yarısı bitti
    matematik - tyt ayt komple bitti
    geometri - sadece katı cisimler ve çember analitiği kaldı
    sosyal - başlamadım
    kimya - tyt bitti modern atom teorilerindeyim
    fizik - tyt bitti harmonikteyim
    biyoloji - başlamadım

hedef itü uçak/odtü uzay
  • tyt ayt bitirmeyen mezuna kalsın ? ea mf söz hepsi bitti sıkıntıdan dil çalışıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TYT Türkçe: Her gün deneme çözüyorum
    TYT Matematik: Her konudan birkaç test atıyorum hatırlama amaçlı
    TYT Fen: 345leri yarıladım o da hatırlamak için
    TYT Sosyal: Tarih ve coğrafyadan konu çalışıyorum

AYTye bugün başlıyorum

• -mezunum-

tyt tr- dil bilgisi bitti sayılır, türkceme güvendigim icin kısa bi tekrar yapıp az bi sey de test cözdüm
    tyt mat- en eksik oldugum kısımlardan bi tanesi cok bi sey bakamadım daha ama 345 kitabı var ösym tarzı sorulardan biraz cözdüm
    geometri-sarmalde yarıyı gectim sayılır, bunu bitirip acile gececegim
    tyt fizik-optik dalgalar maddenin öz. biraz da elektrik tekrarı yaptım
    tyt kimya- yapılacak cok bi sey yok ama biraz genel test cözdüm
    tyt biyo- bölünme,organeller,canlıların ortak öz. sınıflandırma nükleik asitler tekrarı yaptım biraz da test cözdüm

ayt mat- 345de logaritmaya kadar geldim
    ayt-fenler pazartesiden itibaren baslıyorum

tyt ve ayt mat icin kaynak ve calısma önerilerinizi alabilirim arkadaslar +35 üstü nete nasıl cıkabilirim? bu sene ayt mat netim 31 idi.

bu hafta dersane sınavım oldugu icin genel olarak tyt calıstım,sınavım belli olduktan sonra insafsızca ayt calısmaya baslıyorum :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezuncocuk26 -- 5 Eylül 2019; 18:27:22 >

• Herkes yazi dolu dolu gecirmis calismaya yeni baslayan yok mu 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♀️

• bookripper B kullanıcısına yanıt
    Burası DH ne bekliyorsun :Dd

• fizikte 3-5 konu, biyolojide sistemlerin %60 ı bitti
    sosyalde tarih cografya bitti
    felsefe dini toplam 1-1.5 saatte bitirebilirim
    onun dışında yatışşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 5 Eylül 2019; 19:20:44 >
  • Tyt türkçe günlük 20 paragraf sadece

Tyt-Ayt Geometrim iyi ama yinede kenan karaya başladım 1 aya falan biter

Tyt mat problemler den arada bir çözüyorum onun dışında 345 de problem fonksiyonlar polinom son konular hariç bitti

Tyt fen hiç çalışmadım

Ayt fen arada bir bakıyorum nadir hiç test çözmedim

Ayt mat fonksiyonlar ile analitik baktım çok az bir şey trigo baktım test çözdüm

Edit: 20 günde yaptım bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abicen -- 5 Eylül 2019; 19:32:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.