Şimdi Ara

Yazılımcı İş başvurusu (soru içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi akşamlar. Bulunduğum ilde, teknopark bölgesinden bir firma internet üzerinden iş ilanı yayınladı. Bende ilana başvuru yaptım. Ardından iletişim bilgilerinden firmaya ve ilgili kişiye "iyi günler. ismim xxx. xxx sitesindeki iş ilanınıza başvuru yapmış bulunmaktayım. Bilgilendirmek istedim. Teşekkürler. İyi çalışmalar." diye mail ve mesaj attım. Soru tabiri caizse biraz ilginç olacak. Şimdi size göre, ben bu mesajı yollayarak bu firmayı yalamış mı oluyorum (edit: övmüş,onlara muhtaç anlamında),firmaya kendimi acındırmış mı oluyorum? (ilginç sooru olacağı belliydi ). Akşam akşam bir şekil oldum. Başvuruyu geri çeksem mi çekmesem mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendine güveni olan kişiler bmyle mailler atmazlar. Kimse de kendine güveni olmayan kişilerle çalışmak istemez. CV harivinde ön yazıda taklanı atmalısın. Başvuru ardından gönderdiğin mailde değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendine güveni olan kişiler böyle mailler atmazlar. Kimse de kendine güveni olmayan kişilerle çalışmak istemez. CV haricinde ön yazıda taklanı atmalısın. Başvuru ardından gönderdiğin mailde değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerekli ön yazıyı da yazıp yolladım başvuru sırasında. Bazen ilanlar paylaşılıp geri bakılmadığı için böyle bir mail attım. Amacım bu yöndeydi yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.