Şimdi Ara

Yazılım güncelledikten sonra telefon kafayı yedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iphone 11 cihazımı ios 15 ten 16 ya yükselttim. Yükselttiğmden beri bazı yazılım sorunları ortaya çıktı. Örneğin izlediğim videoyu kapattıktan sonra 1 saniye kadar ses gelmeye devam ediyor. Birşey izledikten sonra kilit ekranında cebimde videoyu, müziği oynatmaya basladı. Bu sorunun çözümü nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Olgunlaşmamış meyveyi dalından koparıp yiyorsun sonra bu olgunlaşmamış tadı yok diyorsun o hesap yani önce araştırıp öğrenip emin olduktan sonra güncelleyecektin işine geliyorsa

Güzelce her türlü seçeneklerle alternatiflerle yedeğini alıp kontrol et sonra güncel İOS yazılımı indirip yükle sıfırdan temiz bi nebze olsun iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 24 Mart 2023; 15:17:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben son kullanıcıyım telefonuma güncelleme bildirimi geliyor ve güncelliyorum. Malesef bağ bahçeyle fazla aram yok Nereden yedekleyip nereden yazılımı indirmeliyim? Bunu hangi programlar ile yapabilirim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mubinilker kullanıcısına yanıt

Windows'ta iTunes, Mac'te Finder, Linux'ta bildiğim kadarıyla yapamazsınız hocam. iPhone üzerinden iCloud yedeklemesi de yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.