Şimdi Ara

Yazıcı tavsiyesi lütfen lazer mi /bitmeyen kartuş mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arastirma görevlisiyim. Bu yüzden okumak için çok fazla dökümanı çıktı almam gerekiyor. Birinci önceliğim sayfa başına düşen maliyetin düşük olması. Canon mg3550 almayı düşünüyorum bitmeyen kartuşlu fakat "emici dolum hatası" mevzusu kafamı karıştırdı.Brother Lazer yazıcı (kartuş dolumlu) da ikinci bir seçenek yalnız onda da drum değiştirme problemi varmış. Sizce ne yapmalıyım? En sorunsuz, ekonomik seçenek nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HER YAZCININ Bİ SORUNU VARDIR AMA BROTKERİN DRUM ÜNİTESİ RESETLEEN BİLİYOR 3550 NİN DE PAD HATASI GİRERİLE BİLİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

HER YAZCININ Bİ SORUNU VARDIR AMA BROTKERİN DRUM ÜNİTESİ RESETLEEN BİLİYOR 3550 NİN DE PAD HATASI GİRERİLE BİLİYOR

Cevabınız için teşekkürler peki totalde hangisi daha avantajlı olur benim için? Hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3550 tafsiye ederim duplex baskı özeliğide var
  • Renkli çıktı ihtiyacınız yoksa laser yazıcı öneririm. İnkjet (mürekkepli) yazıcılar çok fazla sorun çıkartır. Zamanla mürekkep donma sorunu yaşatır. Bu tür mürekkepli yazıcılar ev ortamında çok az çıktı alan yerler için idealdir. Laser yazıcılar da ise birim maliyeti uygundur. Mürekkepli yazıcılar gibi sık sık arıza vermez. Laser olarak Kyocera FS-1125MFP'i öneririm. Fotokopi, Faks, Tarayıcı, Yazıcı, Network, Dublex (otomatik çift taraflı baskı), feeder (otomatik kağıt besleme) özellikleri mevcuttur.

ÜRÜNÜ BURDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

• Merhaba. Bana da bir yazıcı tavsiye eder misiniz?

Çok fonksiyonlu, wifi, renkli (zorunlu değil) , aylık ortalama 200 sf.çıktı. Ev için lazım. Satış sonrası en az soru çıkaran ve Toner, kartuş, mürekkep maliyeti en düşük bir cihaz.
  • Merhaba ; size tavsiyem dolan kartuşlu CANON MB 2150 ya da MB 5050 modelleri.Hem ekonomik hem sorunsuz.Siyah çıktı hızı laser hızına yakındır.Saygılarımla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.