Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 200-400
    2-aylyk ortalama çykty sayysy............................................................: 100-200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazycy veya yazycy tarayycy fotokopili)....: yazycy ve tarayycyly
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Fark ekmez
    5-Renkli çykty gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartu? ya da tonere dolum yaptyrarak my kullanacaksynyz?.............: Evet
    7-Özellikle tercih etti?iniz bir marka ya da model varmy?...................: canon,epson veya hp
    8-Fax özelli?i isteniyor mu? ............................................................: Hayyr
    9- Ba?lanty türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:wifi,usb
    10-Çift tarafly basky yapabilecegim özellikte yazycy aryyorum+++

evde kullanacam ödevlerin ve pdflerimin yazdyrylmasynda kullanylacak,dolumunun mürekkep olmasy ekonomik oldugu için tercih sebebim fabrika cyky?ly olanlar tercih sebebim
    secenekler çok ?uan için bimekste olan indirimli ürünlerden alacam kararsyz kaldym..uzun vadeli kullanabilecegim önerdiklerin varsa cevap bekliyorum.
    bitmeyen mürekli yazycylardan epsonmu canonmu daha az sykynty cykaryyor?
    cevaplar için te?ekkürler...

http://www.bimeks.com.tr/urun/125430/canon-pixma-mg3250.aspx
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125396/hp-deskjet-3525-e-aio-cz275c-.aspx

• goldinkbilişim kullanıcısına yanıt
    Merhaba

1-fiyat üst limit)............................................................................: 800
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: fotokopi ihtiyaç
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: kolay dolan kartuş alacağım
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: brother 1. tercih
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: farketmez

tavsiye bekliyorum, teşekkürler

• arkadaslar evde kullanılacak

kullanım amacı çektiğim resimleri resim kağıdına basmak...

kartusu doldurulabilen olmalı

fiyat aralığı 0-600 tl

fax özelliğine gerek yok.
  • heleke kullanıcısına yanıt
    HP Officejet Pro X476 modelini öneririm.
    http://www.sarfet.com/hp-officejet-pro-x476dw-printer-ciss-with-ocp-ink
    1 litre mürekkeple %5 yoğunlukta 75.000 sayfa basabilirsiniz.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Dolum sonrasında kartuş boş bile görünse yazmaya devam eder.
    http://www.youtube.com/channel/UCp9sjzUTNzbblpw16DnWMEw
  • Selamlar

1-fiyat üst limit)............................................................................: 3000-4000 arası
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 500-750
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı tarayıcı fotokopili (çoklu fotokopili)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: dolum yaptıracağız.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: network olmalı ama wi fi olursa da iyi olur

Bir de özellikle A3 baskı yapabilmeli arkadaşlar. İşyeri için aranıyor fiyat konusunda bir netlik yok o yüzden ama o aralıklara kadar çıkılabiliyor.

• yıl 2014 aradan 2 sene geçmiş bilmiyorum belki girmiyorsunuzdur bile ama bir ümitle sorayım dedim yinede . siyah beyaz A4 kağıdına alıştırma soruları basıp öğrencilere dağıtmak için adam akıllı fiyatıda uygun bir seferde 500-600 hatta 1000 den az çıktı vermeyecek sadece SİYAH-BEYAZ basan bir yazıcı lazım bana canon pixma2150 vardı onun mürekkebi yazıcının fiyatına eşit olunca işkencenin kralını çekiyorsunuz arkadaşlar bu 100 çıktı aldım mürekkep bitti olayından yeminle bıktım öldüm bittim sinirim alt üst oldu ya.. bana kim görüyorsa bilgisi olan HERKES cevaplasın lütfen.. fotokopiydi renkli çıktıydı fakstı yok ekranı var bilmem ne hiç birinin olmasının önemi yok sadece mürekkebi çok ucuz sadece siyah beyaz baskı yapan ama tek seferde 500-1000 baskıdan az basmayacak yazıcılar varsa söylermisiniz ? ev tipi bişey

edit: çok emir verir gibi olmuş k.bakmayın baya bir süredir cebelleşince insan böyle oluyor malesef ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naci_Balkavan -- 1 Kasım 2014; 2:06:13 >

• OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    hocam sizin önerdiğiniz bana uyuyor da fiyatı ne onun öyle ya 500 liralık bişe yok mu
  • Hocam kendinize değil de okula aldırmayı değerlendirin. Bir okulun bütün ihtiyacını karşılayacak bir cihaz bu.
    X451 modeli var sadece yazıcı özelliği olan. çıplak hali 1000 tl civarında ve bir siyah kartuşuyla 10.000 sayfa text basabilirsiniz. Doluma da gelir, sayfa başı maliyeti 3 sayfası 1 kuruş. Dediğim gibi okul için değerlendirin. Bir günde 10-15 bin sayfa basanlar var bu cihazla.
    Benim için de bir tavsiyede bulunabilir misiniz ?
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Pro X serisi cihazların A3 basan modelleri olsaydı banko önerirdim :) Henüz çıkmadı ama 1 sene içerisinde çıkmasını bekliyorum. O zaman Lazercilerin, fotokopicilerin ve matbaacıların Allah yardımcısı olsun.
    Eğer aylık 500-750 sayfalık baskı trafiğinizde A3 ebat baskı sayısı az ise A4 baskıyı Pro X476 ile çözün. A3 baskılar için Canon 6550 ile yine ucuz baskı çözümleri mevcut.
  • 1-fiyat üst limit) 200 daha ucuzda olabilir
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 20
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz laser veya inkjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi? evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) klasik usb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boolat -- 2 Kasım 2014; 20:35:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler. :)
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Bu arada HP 7500 serisi inkjet yazıcı var sürekli besleme sistemi de uygulayabiliriz.
    http://www8.hp.com/tr/tr/products/printers/product-detail.html?oid=4083651
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Benim için de bir tavsiyede bulunabilir misiniz ?

http://www.sadecenotebook.com/brother-dcp-1511-laser-yazici-tar-fot-a4-pmu397877m - tam olarak fiyat performans ürünüdür tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: boolat

1-fiyat üst limit) 200 daha ucuzda olabilir
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 20
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz laser veya inkjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi? evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) klasik usb

bana kimse önermek istemiyor galiba :(
    4 ayrı kartuşlu olabilir ekonomik yönünden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARkadaşlar renkli lazer yazcıı arıyorum.
    300 liraya kadar çıkabilirim. aradığım kriterler.
    1)demo toner olmasın ve dolumu kolay olsun.
    2)aylık 500 sayfa kadar çıktı alabileyim.
    3)scan özelliği olursa güzel olur olmazsa sıkıntı yok zira fiyatları çok yüksek oluyor.

Ayrıca yine tasarruflu olacaksa kartuşta sıkıntı çıkarmayacak püskürtmelide olur. yani dolumu kolay kartuşu ucuz çiple falan ugrastırmayacak yazıcı arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Selamlar

1-fiyat üst limit)............................................................................: 3000-4000 arası
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 500-750
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı tarayıcı fotokopili (çoklu fotokopili)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: dolum yaptıracağız.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: network olmalı ama wi fi olursa da iyi olur

Bir de özellikle A3 baskı yapabilmeli arkadaşlar. İşyeri için aranıyor fiyat konusunda bir netlik yok o yüzden ama o aralıklara kadar çıkılabiliyor.
    Selamlar

1-fiyat üst limit............................................................................: Ekonomik olması açısından 500 - 600 lira civarında
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...........................................................: 500-750 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).....: Yazıcı tarayıcı fotokopi faks
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Lazer ( Ekonomik Dolum yapılabilen)
    5-Renkli çıktı gerekli mi?...............................................................: Gerekmez
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?..............: Dolum ya da muadil toner kullanılacak
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?....................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................................: Evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .....................................: Network veya wi fi olursa da iyi olur

Özellikle tercihim ise fotokopi çekerken önlü arkalı olarak kendiliğinden fotokopi çekebilmesi. Bu özellik hayati bir özellik değil ama tercihimi etkileyecek bir özellik.

Yeni açacağım Hukuk Bürosunda kullanmak üzere böyle bir cihaz arıyorum. Cihazın sorunsuz olması önemli benim için.

Özellikle MAC yazılımını desteklemesini isterim.

Biraz fazla şey istedim biliyorum ama bu isteklerime en yakın cihazların önerilerini bekliyorum.

Birde son olarak yazıları karşılaştırabileceğim bir kaynak var mıdır?

Teşekkürler şimdiden

@OCP Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat_745 -- 4 Kasım 2014; 3:24:00 >

• SİYAH BEYAZ
    1-fiyat üst limit)............................................................................: 1500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: Orta Ölçekli İşletme
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Ağ Tarayıcısı ve toplu fotokopi çekimi(üst kapak haznesi)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: orjinal töneri çok pahalı olmadığı sürece dolum kullanmayacağım ama dolum olması avantaj
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: ethernet öncelikli

Şirkette bugüne kadar Kyocera ürünleri kullandık ancak son dönemde ürünlerde yaşadığımız sorunlara çözüm üretmeyip ekstra yüksek maliyetlerle bize yeni üst modelleri önermeleri sonucunda artık yeni bir marka arayışına girdik.

RENKLİ

1-fiyat üst limit)............................................................................: 1500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: Orta Ölçekli İşletme
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Ağ Tarayıcısı ve nadirende olsa fotokopi + üst kapak haznesi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: orjinal töneri çok pahalı olmadığı sürece dolum kullanmayacağım ama dolum olması avantaj
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: ethernet öncelikli
    *Renkli yazıcıda baskı hızının çok yavaş olmasını istemiyorum.

Şirkette bugüne kadar Kyocera ürünleri kullandık ancak son dönemde ürünlerde yaşadığımız sorunlara çözüm üretmeyip ekstra yüksek maliyetlerle bize yeni üst modelleri önermeleri sonucunda artık yeni bir marka arayışına girdik. Ayrıca drum konusunda da ilerde çok yüksek maliyetle karşılaşmak istemiyoruz. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechanic -- 4 Kasım 2014; 14:43:41 >

• mechanic M kullanıcısına yanıt
    Alın bir HP Pro X476 iki cihazın göreceği işi görsün. İnkjettir ama hız ve kalite açısından lazer yazıcıya nal toplatır.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.